Глобальні оголошення!



Хтось лікувався в Медікусі в Зюбровського???

Модератор: Галина

Хтось лікувався в Медікусі в Зюбровського???

Повідомлення happymami » 25 січня 2012, 21:39

Цікавить інформація про лікаря Зюбровського Андрія. Хтось лікувався у ньго? Що чули? Бо я почула різко негативний відгук і мені треба знати, чи дійсно то можливе, чи то наклеп якийсь
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Хтось лікувався в Медікусі в Зюбровського???

Повідомлення mari » 26 січня 2012, 01:44

Я, дуже хороший мануальний терапевт, оце дійсно. Інше-важко сказати, теж лікує, рідко правда тепер травами, на жаль, більше бадами, але якщо щось дуже серйозне- то звісно треба не до нього. Він в основному всім чистки назначає, а тоді по мірі необхідності. Розумний, не лікар, має якийсь нетрадиційний диплом. А відгуки різні про нього є, бо він не любить тих то без аналізів, без черги, безвоповідальних, тих хто не може чекати, тих, хто не робить те що він каже і дієти не тримає якої він каже і тих, хто дуже розумні і надто довго вдома сиділи хворі.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Хтось лікувався в Медікусі в Зюбровського???

Повідомлення Milichka » 26 січня 2012, 09:07

happymami, ти ж колись питала вже про нього :P

http://mamusi.org.ua/forum/viewtopic.ph ... %B9#p91343
Востаннє редагувалось Milichka в 26 січня 2012, 09:09, всього редагувалось 1 раз.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Хтось лікувався в Медікусі в Зюбровського???

Повідомлення Milichka » 26 січня 2012, 09:09

моя цитата з тієї теми

"В мого племінника також атиповий дерматит, лікується в цього лікаря уже пів року, результату нема, тільки купа грошей пішла. А свекрусі, він відмінив гормональні препарати. які її приписав лікар, у неї проблеми з щитовидкою. Це мало дуже серйозні наслідки, і великі ускладнення"

Я б до нього не радила іти, крім того що хамить всім підряд - допомоги не було, а суми на лікування ідуть великі. але свекруха розповідала, що пацієнти в черзі його хвалили. Лікує Бадами, як на мене, це сумнівне лікування, можна для профілактики ним побавитись, а не брати його за основне.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Хтось лікувався в Медікусі в Зюбровського???

Повідомлення happymami » 26 січня 2012, 10:14

Milichka та я то писала. і маю свою думку, бо знаю його особисто як людину. Але надійшла інфа, шо він чуть не погубив людину, то мушу знати, чи дійсно таки є якісь негативні відгуки і чи це можливо. дякую :roses:
Ага, Марі, я теж чула, що треба чітко дотримуватися в нього курсу лікування. Ясно :roses:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Хтось лікувався в Медікусі в Зюбровського???

Повідомлення Касівочка » 26 січня 2012, 11:44

Ми ходили до нього ше з дитинства, коли він приймав ше не в "Медікусі", а неофіційно в підвальному приміщенні біля центр. ринку. В нас з сестрою був сколіоз, в тата - постійні загострення язви, в мами проблеми по-жіночому і з болями у спині.
Також була в нього зі старшою малою трохи більше, як два роки тому, коли їй було майже 4 місяці з діагнозом "дисплазія тазобедренних суглобів". Короче, очі в нього були великі, а в мене ше більші, коли він запитав, чого в мене дітьо в неповних 4 місяці ше не сидить, і я її ше не дала прикорм до того часу :shock: (в результаті прикорм дала таки в 6 місяців, як Я вважала за потрібне). Тоді в черзі з малою вистояла певно більше як дві години, бо він сам виходить, і каже, кому до нього заходити. В мене був шок, бо при цьому він прекрасно бачив, шо дитина капризує, плаче (вже хотіла спати), але головне кликав дядів-тьотів не капризних, і тих, які явно не хотіли їсти-спати. Ото мені НЕ сподобалось, і сказати, шо я була дуже зла - то ніц не сказати :o
В малої ліва ніжка була на сантиметр коротша правої, то він потягнув і вправив , правда, криків було на весь той "Медікус" Приписав мені пити кальцій (дорогий, зараза), щоб він з моїм молоком йшов і на користь дитині (думаю, пила його не так для дитини, як для себе, бо ж в молоці і так було достатньо "мого" кальцію). Ше олійку дав для масажу суглобів.
Тепер в старшої, дякувати Богу, і йому, дисплазії нема, але зате в меншої є :istereka: Тепер в роздумах, чи йти до нього знову.. Нє, ну як мануальний терапевт - то він хороший (звичайно, для всіх добрим не будеш, і у всіх лікарів є свій "чорний ящик"), але ось відношення мені його не подобається, не маєш права і слова сказати, бо може вигнати (була свідком : якийсь мужик розказував, як він там лікувався, Зюбровському шось не сподобалось, почав на нього наїжджати, мужик ше сперечався, і той вигнав його з кабінету.. Нерви напевно, не в порядку), дуже він важка людина за характером. :(
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Хтось лікувався в Медікусі в Зюбровського???

Повідомлення happymami » 26 січня 2012, 15:44

Касівочка то шо він специфічний - то тоооочно. Він творча людина - колишній професійний фотограф. А нерви... мабуть то він так себе захищає, йому ж біополе тре тримати в порядку.
пі.сі. Я теж в нього лікувалася ще в тому підвалі страшному ;) )))
До речі, то вам таки помогли його вправи на сколіоз? Чи все лишилося, як було?
А батькам допомогли його прийоми?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Хтось лікувався в Медікусі в Зюбровського???

Повідомлення taranjka » 26 січня 2012, 15:48

гг, ми зара з ним щодо його фоток спілкуемся :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Хтось лікувався в Медікусі в Зюбровського???

Повідомлення okcana » 27 січня 2012, 00:15

Ми також ходили з донечкою до нього, специфічний - то факт, але прийняв нас (я з чоловікомі і донечкою) зразу, як тільки побачив з дитиною, також сказав що одна ножка довша іншої, і через це і є дисплазія то він вправив. Приписав нам кальцій пити, і ще щось для підвищення імунітету, бо донечка дуже хворіла на ГРВ, тільки сиділа на ліках. Дякувати Богові , тьху-тьху, зараз хворіє істотно менше, проти того що було - майже ніц. Ще нам приписував для очистки печінки щось, але я донечці це не давала.
Я впринципі задовона, але після того як ходила, чула багато різних відгуків, то зараз думала б що робити.
А ще в моїх знайомих (вони порадили дло нього піти), хлопчик довго не ходив, ну дуже довго, вони їздили скрізь, лікували і масажі, навіть казали, що може не ходити, незнаю що саме там було. І хтось їм порадив звернутися до Зюбровського, то дитина з його кабінету вийшла сама з мамою за ручку. Зараз він нормально ходить, вони ним дуже задоволені.

То я незнаю, як кому ...
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Хтось лікувався в Медікусі в Зюбровського???

Повідомлення гра з вогнем » 27 січня 2012, 00:19

а дорослих він лічить? типу "за ногу потягти" і як новенька?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Далі

Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість