Глобальні оголошення!



Тріщини на п'ятках

Модератор: Галина

Тріщини на п'ятках

Повідомлення Natalinda » 14 липня 2011, 02:06

От така біда :cry: Так кожен крок відчуваю. На морі трісла пятка :istereka: Від чого то ? Від того що я часто боса ходжу по подвірї і від того так шкіра сохне на стопах? :istereka:
Як позбавитися цього :flag:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тріщини на п'ятках

Повідомлення Mary Awa » 14 липня 2011, 12:32

Купила вчора кілька засобів із дитячої серії Бюбхен і на інструкції до Спеціального захисного крему прочитала таке: "чудово зарекомендував себе у догляду за потрісканою шкірою дорослих". Можливо допоможе?
У мами колись були такі жахливі тріщини на пятах, вона спасалась якимись народними методами. Зараз порозпитую.
Mary Awa Офлайн


 

Re: Тріщини на п'ятках

Повідомлення Mary Awa » 14 липня 2011, 12:38

Каже, що мазала на ніч медом і покривала капустяним листочком, зверху - шкарпетку, щоб все це трималось. А ще просто олією вдень змазувала. Чи допомогло чи ті тріщини самі пройшли - точно не скажу, але полегшувало біль.
Знаю, що в аптеках є спеціальні креми від тріщин на руках і ногах, до складу яких входить віск. Може і самій придумати якийсь народний рецепт із воском.
Mary Awa Офлайн


 

Re: Тріщини на п'ятках

Повідомлення Lesya » 14 липня 2011, 12:48

Є спеціальні креми на основі сечовини, якщо не помиляюсь. Для тріщин. А якщо домашнім способом - то постарайся 2 дні мінімально ходити і мастити жирним кремом. Можна купити віт. Е в олійному розчині і додавати по краплях до крему - чудово зволожує і сприяє загоєнню. Можна робити ванночки. А наніч в шкарпетку запхати листок капусти - прекрасно загоює.

А походи на босу ногу по землі - не причина. Просто в організмі закінчились "шкірні вітаміни". За літо баланс відновиться. Хочеш, попий місяць віт А і Е.
В мене минулого літа теж було таке. Пояснювала собі родами і годуванням. Зайнялася пілінгом п"яток і крем щовечора - минулося само. Потім про догляд ніг я з успіхом забула.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Тріщини на п'ятках

Повідомлення Ira » 14 липня 2011, 13:23

В мене така ж біда була минулого літа - така глибока була тріщина на п'яті, що боляче було ходити. Помітила, що вже кілька років підряд літом в мене тріскають п'яти, а в прохолодні пори року все нормально.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Тріщини на п'ятках

Повідомлення мешканка » 14 липня 2011, 20:55

Natalinda розпарюєш ноги-намащуєш госп. милом, вбираєш на ноги поліетиленові кульки і зверху-шкарпетки. Так трохи часу походити і потім пемзою ноги п"ятки потерти. Стирається вся шкіра, що тріскає. Сама не пробувала, але мама таким рятувалась.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Тріщини на п'ятках

Повідомлення nelly » 03 червня 2016, 00:24

Ну в мене до ран не доходить але коли починається літо шкіра на пятках стає суха і купа білих полосочок зявляється. Крем не допомагали в даному випадку. Прочитала що підігріти молоко до гарячого +2 ст.л соди пропарити потім пемзою пошурувати, трохи стан покращився але не вав, ну хоч в молоці викупалася :hi: А ще раніше знашла гліцерин+нашатир 1:1 змішати і кожен вечір мастити, я ще минулого року зробила але руки не дійшли мастити, а от цього року стараюся щовечора хоч інколи забуваю, запах канєшно :dash: , але стан пяток набагато кращий.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Тріщини на п'ятках

Повідомлення vikilandi » 03 червня 2016, 10:29

Купила мамі такі пяточки із силікону. Матеріал дуже приємний, і неначе наповнений якимось гелем. Щоправда поводитися з ними потрібно акуратно,бо одна пяточка на підйомі надірвалась. Вона їх одягає на ніч після миття та змащування пят кремом на основі воску від Мері кей. Іноді одягає під шкарпетки, коли виходить у город. Купувала в Китаю:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Тріщини на п'ятках

Повідомлення Natalinda » 03 червня 2016, 10:34

vikilandi а не парить? не натирає?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тріщини на п'ятках

Повідомлення vikilandi » 03 червня 2016, 10:39

Natalinda написав:vikilandi а не парить? не натирає?

Увечері детально маму розпитаю про враження, потім напишу!
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Далі

Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей