Глобальні оголошення!



Тріщини на п'ятках

Модератор: Галина

Re: Тріщини на п'ятках

Повідомлення irunka75 » 03 червня 2016, 10:54

Мені дуже допомає такий засіб: 1 баночка чи тюбик мазі календули +1 флакон віт А +1 флакон віт Е. Все разом добре вимішати в одній баночці( я беру з дитячого пюре). На ніч стопи розпарити в гарячій воді, потерти пяточки пемзою, добре витерти, помазати календулою з вітамінами і одягнути шкарпетки. Як дуже глибокі тріщинки можна нанести грубим шаром і замотати плівкою. Перший тиждень робити кожен день, а як заживуть тріщинки то по потребі. Ця мазь чудово заживляє і тріщинки на руках.
irunka75 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 23 червня 2011, 17:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
багата мамуся (1)
Дякував (ла): 8 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: Два синочки і дві донечки

Re: Тріщини на п'ятках

Повідомлення Ленка » 03 червня 2016, 11:29

я користувалась ЕТОНІЮ МАЗЬ 1% , намазувала добряче на ніч, обмазувала харчовою пльонкою, зранку мила і зразу пемзою знімала зм'якшене загрубіння, і так кілька днів. Там ця мазь зразу загоювала тріщини.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Тріщини на п'ятках

Повідомлення vikilandi » 03 червня 2016, 23:40

Natalinda написав:vikilandi а не парить? не натирає?

В загальному мама задоволена, набагато зручніше ніж коли користувалася "пакет+шкарпет", нога вранці не спітнівша. І аж ніяк не парить. Пяточки ніжні і мякеньки. Ввечері після душу змажує кремом, одягає накладочки і "не шуршить" по квартирі як раніше.
Не натирають, дуже мякий матеріал. Але на прооперованій нозі помітно більший підйом, тому там надірвався. в цьому і є прикрість цим накладок - недовговічність( Але ціна доступна,хоч і доставка довга (близько 3-х тижнів).
На день уже не одягає. А так то під тапочки на босу ногу "саме те" для зменшення проявів сухості шкіри пят.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Тріщини на п'ятках

Повідомлення erinaceus » 12 червня 2016, 13:24

А хтось має цю електричну пилку для ніг Scholl, що рекламують? Наскільки вони ефективні? Тато колись хотів купити...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Тріщини на п'ятках

Повідомлення vikilandi » 13 червня 2016, 09:57

erinaceus написав:А хтось має цю електричну пилку для ніг Scholl, що рекламують? Наскільки вони ефективні? Тато колись хотів купити...

Я маю))) вже аж три дні користуюсь... мама віддала)))
Для мами не підійшла, бо в неї не просто загрубіла шкіра, а вже досить давно має тріщини час від часу(( Їй ця пилка не допомогла ні після розпарення ніг, ні на сухо.
А мені подобається, оскільки особливих проблем з пятами не маю. Літом, ходячи босоніж і без шкарпет зявляється "білий наліт" на пятах з омертвілих клітинок шкіри. То саме для такого цей прилад і призначений. Шкіра стає відполірованою) Я користувалась насухо. Але такий самий ефект після ванни з пемзачкою чи спеціальним камінцем.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Тріщини на п'ятках

Повідомлення Vicktoria11 » 08 серпня 2016, 16:01

Ну это пичально конечно)
Vicktoria11 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 42
З нами з: 08 серпня 2016, 15:58
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Тріщини на п'ятках

Повідомлення АняАнюта » 10 серпня 2016, 16:21

Я недавно в Інтернеті прочитала про рецепт ванночки для ніг: Лістерин (зубний ополіскувач :))) розвести в воді (гарячій, як для ванночок), і парити ноги протягом 15 хв, а потім потерти пемзою. Ефект мені сподобався, гарно розпарились ноги і омертвіла шкіра легко відійшла. Тільки тут нюанс, що в мене немає тріщин, а просто твердіє шкіра швидше, ніж у інших людей :((( :dash:
АняАнюта Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 30 червня 2016, 15:48
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: Сашко, 1 рік

Re: Тріщини на п'ятках

Повідомлення Danilovskaya » 30 вересня 2016, 04:45

В мене тріщинки зв'явились через грибок. Три тижні мазала стопи Мікогелем та зволожуючим кремом Nivea, усе прийшло до норми. :yes:
Зображення
Danilovskaya Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 13
З нами з: 17 січня 2016, 16:26
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: НІ

Поперед.

Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron