Глобальні оголошення!



Танці, аеробіка, фітнес, плавання

Модератор: Галина

Re: Танці,аеробіка,фітнес,плавання

Повідомлення IREN » 17 квітня 2010, 15:54

Я вже 9 день бігаю!!!!!! Дівчата- це супер. І безкоштовно і свіжим повітрям подихати можна і подумати про різні справи, або просто душевно відпочити. Бігаю навколо озера нашого найкращого, з дорогою додому і назад виходить 45-60 хв. Живу біля 6 маг. Всім раджу! я схудла на 1,5 кг і отримаю від самого процесу оздоровлення неабияке задоволення! Включаю улюблену музичку і вперед, помаленько, помаленько ,а потім швидше, тільки щоб дихання було рівномірне. Вдихати треба носом видихати ротом. Просто прекрасно- не піду більше ні на одну аеробіку!!! Хіба взимку на тренажори. І це одне що я помітила- бігає дуже багато людей старшого віку, навіть одну бабульку бачила, мабуть 80- и річну. О, це був для мене стимул ще більший! :yahoo:
IREN Офлайн


 

Re: Танці,аеробіка,фітнес,плавання

Повідомлення Тетяна » 18 квітня 2010, 19:31

ІРЕН ТИ ПРОСТО МОЛОДЕЦЬ!!!! Я скільки раз не пробувала бігати, більше ніж на 2-3 дні мене не вистачало. Я живу біля озера.... а ти коли бігаєш? Кожен день? Може б я до тебе приєдналася??
Тетяна Офлайн


 

Re: Танці,аеробіка,фітнес,плавання

Повідомлення IREN » 19 квітня 2010, 14:18

Дякую. Я бігаю щодня від 7 до 8 ранку, буває трошки засплю- то на 7.10-7.15. Я в білому кепчику- приєднуйтесь обов'язково! ;)
IREN Офлайн


 

Re: Танці,аеробіка,фітнес,плавання

Повідомлення Dina » 19 травня 2010, 11:38

А я вже десь 5 років займаюсь танцями у школі студії Перлина, де керівник Тетяна Пристаєцька, справжній професіонал своєї справи. Вона працює в різних напрямках-арабські танці, фламенко, циганський танець, а зараз трайбл. В школі є танцювальний колектив Жіноче откровення, для тих, хто хоче виступати на сцені.
Я власне, займалася раніше арабськими танцями, десь з рік фламенко, але після родів дуже подобається меня стиль трайбл-це американська суміш різних танц напрямків-арабского танцю, індійського, фламенко.
люблю в'язати гарні речі-адреса в моєму профілі :)
Dina Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 61
З нами з: 17 травня 2010, 17:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 27 раз.
Подякували: 119 раз.
Діти: донька Лада

Re: Танці,аеробіка,фітнес,плавання

Повідомлення mari » 19 травня 2010, 11:41

Ми теж заохочуємо ходити жінок в басейн. Телефон розміщати не будемо- це реклама!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Танці,аеробіка,фітнес,плавання

Повідомлення Liza » 19 травня 2010, 12:57

Dina написав:А я вже десь 5 років займаюсь танцями у школі студії Перлина, де керівник Тетяна Пристаєцька, справжній професіонал своєї справи. Вона працює в різних напрямках-арабські танці, фламенко, циганський танець, а зараз трайбл. В школі є танцювальний колектив Жіноче откровення, для тих, хто хоче виступати на сцені.
Я власне, займалася раніше арабськими танцями, десь з рік фламенко, але після родів дуже подобається меня стиль трайбл-це американська суміш різних танц напрямків-арабского танцю, індійського, фламенко.

оооо, то напевне це була пані Тетяна! -
Зображення

Зображення
цей танець був просто казковим!
я тоді ще фоткала і інші танці "Жіночого одкровення". нехай-но познаходжу фотки - ще розміщу :) ото наші мамусі захочуть теж так красіво танцювати!!! :)
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Танці,аеробіка,фітнес,плавання

Повідомлення Dina » 20 травня 2010, 19:52

Liza
Так, це Тетяна і є. Дуже гарні у вас фото :good:
люблю в'язати гарні речі-адреса в моєму профілі :)
Dina Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 61
З нами з: 17 травня 2010, 17:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 27 раз.
Подякували: 119 раз.
Діти: донька Лада

Re: Танці,аеробіка,фітнес,плавання

Повідомлення pepi » 25 травня 2010, 22:06

Dina , а де саме знаходиться ця танцювальна студія перлина ????
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Танці,аеробіка,фітнес,плавання

Повідомлення Dina » 26 травня 2010, 14:24

pepi
ми займаємось в 13 школі в центрі біля жовтої церкви вул. Острозького. Танець живота є по пн ср-18.30 та 20.00, трайбл по неділях 11.00, якщо щось конкретніше вас цікавить, то звертайтеся за тел на сайті, див мій пост вище, або пишіть в лічку. :)
люблю в'язати гарні речі-адреса в моєму профілі :)
Dina Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 61
З нами з: 17 травня 2010, 17:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 27 раз.
Подякували: 119 раз.
Діти: донька Лада

Re: Танці,аеробіка,фітнес,плавання

Повідомлення Dina » 07 вересня 2010, 20:33

Зараз розпочався новий сезон занять. Я тут давала місце занять школи студії Перлина, але зараз місце занять змінилося, кому цікаво-звертайтеся до мене через приватні повідомлення, або тут. Зараз є групи танцю живота та трайбла.
А ось як виглядає танцівниця трайбла. Одна з відомих танцівниць Sharon Kihara http://www.sharonkihara.com/images/SharonKihara/index.html
люблю в'язати гарні речі-адреса в моєму профілі :)
Dina Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 61
З нами з: 17 травня 2010, 17:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 27 раз.
Подякували: 119 раз.
Діти: донька Лада

Поперед.Далі

Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

cron