Глобальні оголошення!



Чому хворіють українці?

Модератор: Галина

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення Marichka » 05 квітня 2016, 15:30

Люба,думаю що не тільки через це.
Я себе виховую дякувати,не ображатися,не переживати...Маю добрі умови,щоб себе в такому вправляти.Але хворію,як і всі люди.Помітила,що після моря легкше нам соплі-їх майже нема,стає краще дихання;легкше з горлом...Але також можу заразитись грипом чи чимось вірусним.Не лікуюсь якось особливо-в основному через 2-3 дні стає легкше.
Мені помагає додатково в час хвороби поспати,в обід з дитиною,наприклад
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення Любов » 05 квітня 2016, 15:51

Marichka, в своєму коменті вище я пишу про те, від чого в основному виникають тяжкі і небезпечні захворювання, рак і т.д.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення Marichka » 05 квітня 2016, 15:53

Якщо про таке,то цікаво досвідчити
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення erinaceus » 05 квітня 2016, 17:07

Kristy1 Ну не скажіть. Я вже зрозуміла раніше, що ви проти ВСІХ лікарів в принципі, але я не така категорична. Я вважаю, що завжди краще вчасно виявити якісь неполадки зі здоров'ям. І таке як здавати аналіз крові, відвідувати стоматолога/гінеколога варто хоча би один раз на рік. Ну і прислухатися до свого організму. Якщо погане самопочуття, то треба вияснити причину. Я ніяк не можу зрозуміти тих, хто приходить до стоматолога, коли вже пора виривати половину зубів і ставити дорогущу металокераміку, чи тих, які будуть до останнього відкладати візит до лікаря і самолікуватися розрекламованими препаратами чи так, як лікується сусідка/кума :crazy:
Мені завжди смішно і дивно, коли приходжу до стоматолога, і він питає, що турбує. А я кажу, та нічого. Просто на огляд. І з того які він квадратні очі робить кожного разу, я розумію, що я, як динозавр :hi: В його практиці таких мабуть небагато...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення nelly » 05 квітня 2016, 22:35

Я от тепер дуже часто думаю над цією філософською темою про хвороби ліки і т.д. :confused:
Мої виводи: В багатьох випадках причиною хвороб вважаю ГЛИСТИ. Вже багато перечитала, що вони живуть практично в кожному органі і можуть спричинять навіть ракові захворювання :impossible: Ми ще дітям сяк так лікуємо ті глисти, а самі подумайте коли останні раз перевірялися на свої глисти і чи лікували їх. А вони по любому є бо десь зїли немите, недомили руки і т.д. Як каже та ж сама Шкільна якщо в дитини є то і у дорослих є, а ми дітям пігулку закинули а собі мало хто так само дає ліки.
Ще на мою думку є така штука як привичка ЩОСЬ ЛІКУВАТИ. В медицині це називають іпохондрія, людина настільки вірить що її щось болить що воно реально починає в неї боліти і розвивається страшними темпами. Моя мама їздить кругом з торбою таблеток від всього чого тільки можна. І зараз вживає в день певно з 5 різних видів ліків: Бо я стара людина мені треба підтримувати організм ( і це в 62 роки!!!!!) Бачу, що в неї реальна є психологічна залежність від ліків і тільки вона щось не прийме то зразу все на купу болить і т.д. Ще є в мене одне знайоме подружжя віком біля 60 років. То чоловік може мати грипу раз в рік а жінка постійно щось лікує :sad: Купляє мішками ліки, без кінця здає купу аналізів, потім випивши таблетку-другу саама собі їх відміняє бо воно не помагає, чи дає алергію чи ще тисяча причин не пити, потім купує нові і так по колу(((( Може і в чоловіка є якісь проблеми але він завжди бодрий духом, з ним цікаво говорити, не ниє на життя і все в нього добре. Чоловіки таки спокійніше сприймають все навколо себе ніж ми Жінки.
Ну і те що писала Люба дуже мені імпонує. Ще раз прорекламую Синельникова Возлюби хворобу свою, скачайте для інтересу і зайдіть на будь-яку хворобу, яка є у Вас чи і Ваших близьких там настільки все чітко написано що ви просто прозрієте і причини такі що навіть би в голову не прийшли. :impossible: :impossible: :impossible:
Всім бодрого духу і міцного здоровя :dokter:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення erinaceus » 05 квітня 2016, 22:50

nelly написав: То чоловік може мати грипу раз в рік а жінка постійно щось лікує :sad: Купляє мішками ліки, без кінця здає купу аналізів, потім випивши таблетку-другу саама собі їх відміняє бо воно не помагає, чи дає алергію чи ще тисяча причин не пити, потім купує нові і так по колу(((( Може і в чоловіка є якісь проблеми але він завжди бодрий духом, з ним цікаво говорити, не ниє на життя і все в нього добре. Чоловіки таки спокійніше сприймають все навколо себе ніж ми Жінки.


Ну то як які чоловіки... Бо часто вони навпаки перебільшують важкість своїх болячок, і вже при температурі 37 скуповують половину аптеки і лежать немічно, бо будуть вмирати :hi: Знаєте, є така москальська фраза: Мужчина - каменная стена, надежная опора и несокрушимая защита - пока не увидит на градуснике 37.2 :dokter: ::Р:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення Marichka » 05 квітня 2016, 22:55

А я бачу збоку велике захоплення чимось нещодавно прочитаним чи глибше вивченим-це теж психологія.Знаю таких,які подивились фільм про воду і на тому етапі всім розповідали,фанатично до того всього відносились.
Особисто я і за воду,і за перевірення глистів,і за позитивне настроїння.Але цього в житті замало.Бо ми живемо в такий час,що дійсно не п"єм такої води,не дихаєм таким повітрям,радіація і все різне перечислене дівчатами.
В понеділок були в хірурга,дитині треба робити операцію на грижу.І що цьому винне?І мені кусок пломби вилетіло-мушу йти лікувати зуб по новому.
В нас тема не тільки про рак.Пра?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення Kristy1 » 06 квітня 2016, 11:12

erinaceus Я не проти лікарів, як людей (маю хорошого друга сім'ї-лікаря), я проти системи медичної. Ніякий лікар в нас в поліклініці, лікарні, ЖК, пологовому і т.д. НЕ ХОЧЕ, щоб я була здорова. Хтось штовхає своє лікування, бо він з того має %, комусь треба заповнити ліжкомісце, комусь байуже і т.п. Це ставлення в мене формувалося поступово, а закріпилося остаточно, коли я стояла на обліку, а потім пройшла пекло пологового.
Не займаюся також самолікуванням, бо вважаю, що виробники ліків також НЕ ХОЧУТЬ, щоб я була здорова.
Я переконана, що проходячи якісь планові медогляди, виявити складне захворювання, яке тільки починається, неможливо. Якщо мене нічого не турбує, значить я здорова, Слава Богу за це.
Повністю згідна з вами стосовно стоматологів, що не треба чекати, щоб половину зубів виривали :wink:
Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього!
Kristy1 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 33
З нами з: 02 жовтня 2015, 09:31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20 раз.
Подякували: 21 раз.
Діти: Тадейчик

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення Marichka » 06 квітня 2016, 11:30

Може ви на такому етапі,що нічого не турбує.Я знаю багатьох людей,яких ліки тримають і вони живуть.
Моя мама має схильнсть до високого тиску.Проліковуться і має спокій на рік-два.
Думаю,багато розчаровані в укр медицині і в укр ліках.Бо я теж трохи.
Але знаю багато людей,які підлікуються і легкше їм.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чому хворіють українці?

Повідомлення nelly » 06 квітня 2016, 23:23

Знаєш Марічка не відношуся фанатично до книг та фільмів жізнєутвєрждаючих :pardon: Так багато цікавих речей пишуть розумні люди, але як виявляється на практиці набагато важче застосувати щось у життя ніж про це говорити.
Бачила той же Секрет від якого фанатіють дуууже багато людей, не стала в тому про що там розповідається дуже переконана.
Для мене тема здоровя дуууже болюча тема. Коли ти починаєш ходити в аптеку частіше ніж в продуктовий магазин, і коли в лікарні знають практично в кожному кабінеті, то рано чи пізно настає момент коли ти починаєш шукати причину хвороб своїх чи дитини. І шукати не лише медикаментозні методи які на той момент не допомагають, але і не традиційні методи лікування ( як от ми наприклад дихальними вправами практично вилікували безвилазний дворічний хронічний бронхіт). Тут я не говорю про екстрасенсів, ворожок, гадалок і тому подібне тому що категорично не приймаю такого і всім раджу обходити таких людей сотими дорогами.
До слова в мене на руці вже багато років алергія, починалася з одного пальця дійшла до трьох. Походи до дерматологів різних закінчувалися одиними і тими ж словами, вагітність, пологи, ГВ нестача вітамінів і т.д. Попила вітаміни-не допомагає. Мастіть день-два гормональною маззю щоб зняти активну фазу, бо довше не можна через ГВ ну і ВСЕ. Мені від таких походів легше не ставало. Так, гормональна мазь знімає за день два все, але перестаєш користуватися і знов та сама проблема яка завдає страшенного дискомфорту. І я сама почала спостерігати за собою коли мені гірше коли краще. Обмежила солодощі магазинні - стало краще, покращила свій моральний стан стало практично зовсім все на свої місця. Моя рука тепер мій індикатор морального стану. Тільки налаю на дітей чоловіка чи придумаю собі нову проблему всьо Привіт моя рука.
Так що перефразовуючи Біблію Не одним хлібом живе людина.... Не одними медикаментами лікується людина....
Це не мої фанатичні погляди, це мої власні спостереження, які багато що мені систематизували у голові про здоров'я моєї родини. :rose:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей