Глобальні оголошення!



Компютерна томографія

Модератор: Галина

Компютерна томографія

Повідомлення Natalinda » 18 серпня 2015, 00:02

Може тось був, може чули якісь відгуки. Зокрема хребет цікавить, та і все решта також. вірите в це дослідження?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Компютерна томографія

Повідомлення Dribchuk » 18 серпня 2015, 00:33

Natalindaминулого року робили мрт тітці на предмет виявлення метастазів в районі хребта, робили в онкодиспансері, не виявили на щастя. Вроді поки все добре в неї.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Компютерна томографія

Повідомлення Natalinda » 18 серпня 2015, 12:36

Я робила в ПРОХЕЛС на Шпитальній
Ходила через болі в спині. Написали що є дуже велика кіста. Мене зразу з ортопедії - до гініколлога. Гініколог в шоці що в мене немає ніяких скарг. З її виразу обличчя в мене почали закрадатися сумніви чи жива я ще взагалі :impossible: пішла на УЗД, все чудово, гінеколог оглянула - теж все добре. Обстеження 650 грн!!!! І що показало - невідомо!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Компютерна томографія

Повідомлення mari » 19 серпня 2015, 21:59

Звісно вірю і в це дослідження і в МРТ д-ня, але не всі лікарі толково можуть розшифрувати дані
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Компютерна томографія

Повідомлення Natalinda » 20 серпня 2015, 11:09

mari Тобто якщо Компютерна томографія показала кістозне утворення щільністю 20HU, розмірами 50*30мм, а його не бачать на УЗД і не прощупує гінеколог то варто таки вірити томографії? Саме головне що мене абсолютно нічого не турбує
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Компютерна томографія

Повідомлення mari » 20 серпня 2015, 19:37

Ні!!! не варто вірити одному дослідженню, якщо є такі серйозні висновки краще здати ще раз (може неправильно зробили, ті.і., похибки..).І не пошкодувати часу і коштів на це.

Луцьк-зараз круто стоїть-варто їхати туди на додаткове дослідження.
Мій одногрупник там хорошим хірургом працює, була у нього пару місяців назад, вражена їхніми можливостями як і діагностикою, і мало кому вірю в Тернополі та Львові. Як треба-познайомлю.

Ну але можна будь де ще раз пройти обстеження. незалежне. не казати про те що вже є.

А те що не має змін-не показник, і ніколи не був!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Компютерна томографія

Повідомлення Natalinda » 22 вересня 2015, 00:22

походила я ще трохи з тими своїми резуьтатами :crazy:
це жесть просто :impossible:
"а де ви робили?" "Не в нас?" "о то вони так роблять що ніде більше не читає " :dash:
Не йдіть в ПРОХЕЛС!!!!! З того що понаслуховувалася і понапитувала - там найгірше в Тернополі(((( найкраще виявляється було йти в психлікарню, але мене боліло так, що я йшла пошвидше куди послав лікар((((( і зїла собі вже купу нервів(((( бо ж всі кажуть що дослідження вроді і достовірне, і що мені робити теж ніхто не знає


А що не шкодувати коштів - треба банально їх мати :dreams: Я звісно розумію що ще 650 гривень і дорога до Луцька не космічні гроші, але навіщо і хто дозволяє працювати томографам і не лише їм у Тернополі і Львові, якщо вірити мало кому можна????
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Компютерна томографія

Повідомлення Dribchuk » 22 вересня 2015, 08:54

Natalinda Наталя, дуже тобі співчуваю, але то в нас так зі всім. Я недавно отруїлася, принаймі я так спершу подумала, але коли мене не відпускав живіт 4 день, хоча ні температури нічого такого небуло,то пішла по лікарях, лише дізнавшись мій вік і сімейний стан всі робили висновок що вагітна, потім зрозумівши що то не варіант, казали що все від нервів :crazy: результати узд нічого не дали, сказали робити "японця", то я пішла додому, попила відвар льону і обійшлася без лікарів, ліків і японців :crazy: В нас може лікувати і вміють, а от діагностувати :dash: :dash: :dash: те саме з малою, в нас з народження сильно збілшена вилочкова залоза, казали до 3х років переросте, минулої весни робили рентген, вилочкова далі збільшена, що робити з цим ніхто не знає, кажуть в Україні з таким стикаються рідко, знов направляють у Львів в центр спадкових патологій, теж радять робити МРТ, але де його робити, і сенс робити як ми в тому Львові вже були і прозріли від "професійності" професорів. Замкнутий круг :cray:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Компютерна томографія

Повідомлення Oltofit » 07 січня 2017, 01:22

Дослідження дуже потрібне, якщо ви відчуваєте біль у спині, навіть не дуже часто. Я після такого дослідження дізнався про протрузію, дуже радий що встиг своєчасно пролікуватися у інституті
Повідомлення Модератора М
Неприховане посилання видалено модератором
маю надію, що проблем більше не буде, хоча треба змінити деякі свої звички
Oltofit Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 6
З нами з: 10 серпня 2016, 15:12
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка


Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron