Глобальні оголошення!



Гігрома

Модератор: Галина

Гігрома

Повідомлення Natalinda » 08 липня 2015, 23:02

Може хтось стикався. Що робили? Видаляли? Не звертали уваги? В мене зявилася((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Гігрома

Повідомлення pan_kotskyy » 08 липня 2015, 23:34

а точно знаєш, що це гігрома? болить? (я про це от після твого посту погуглила, такої назви навіть не знала). це щось схоже на жировик, тільки болить?
до речі, за одно натрапила і на народні методи лікування гігроми типу мідним пятаком і яйцем, читала?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Гігрома

Повідомлення Natalinda » 09 липня 2015, 00:49

мені педіатр діагноз поставив)))))
Швидше за все таки вона. Не можу сказати що болить, але неприємно :bad: навіть не знаю як описати
Читала народі методи :wink: І про сечу дитина до 10-ти років теж)))) Я щось не прихильник такого :sad:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Гігрома

Повідомлення Sms » 09 липня 2015, 07:48

В мене на голові 2 кульки. По опису і фоткам це воно. В нас лазером не роблять. Мала колись під лопаткою, вирізали і наклали 3 чи 4 шви. На голові так не ризикую, бо треба вибривати. Поки що чекаю. Вже років 10 :ha:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Гігрома

Повідомлення zhuchka » 09 липня 2015, 14:44

в доці була на запясті, лікарка сказала, що нічого страшного. Потім само пропало, я навіть не знаю коли
zhuchka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 157
З нами з: 05 серпня 2014, 15:00
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: донечка Марічка

Re: Гігрома

Повідомлення Natalinda » 09 липня 2015, 14:50

Sms а під лопаткою заважало? яка причина була що ти видаляла?
zhuchka а яка імовірна причина :impossible: в мене явно від навантажень, а в маленької дитини....
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Гігрома

Повідомлення Sms » 09 липня 2015, 21:05

Natalinda написав:Sms а під лопаткою заважало? яка причина була що ти видаляла?


Не те щоб заважала, скорше естетичний вигляд. Хоча мені дуже неакуратно зробив пяний лікар, бо забув її зафіксувати. А мамі і дідусеві вирізали , то по 1-2 шовчики ледь помітних, якщо приглянутись, наклали.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)


Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron