Глобальні оголошення!



Как побороть аллергию?

Модератор: Галина

Re: Как побороть аллергию?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 29 березня 2015, 15:30

flower написав:Алергія не лікується, або усуваєш алерген, або симптоми полекшеєш. Діти з часом можуть перерости. Ще не чула такого препарату який лікує алергію. Якби такий був то багато людей і дітей би не мучились, і алергія би не переростала в астму.

Не буду сперечатись, бо це було давно. Але я точно пам"ятаю, що спочатку від тої алергії вона сильно мучилась, приймала якісь ліки тоді, коли було дуже важко, і вони полегшували симптоми. Але потім звернулись в лікарню, нашу обласну, там виявили алерген. А тоді назначили курс якийсь, який вона мусила пропити десь за місяць до почату сезону цвітіння. І тоді вже в сам сезон її нічого не турбувало. Так, воно може й не лікується, а переростається, але казала їй тоді та лікарка, що лікувала, що більші шанси перерости, якщо все ж лікуватися. Кілька років моя сестра пила ще ті ліки перед сезоном цвітіння, потім вже перестала, десь років до 15 їй то перейшло. Зараз може проявитись хіба вже як безпосередньо вийде в поле в той період, а в місті не турбує нічого.
То як на мене краще вже пропити ліки наперед, аніж бігом їх виймати, коли вже не бачиш на очі. Бо я добре пам"ятаю, як ми раз вели сестру за руки з поля, бо вона на очі не бачила і ледь дихала.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Как побороть аллергию?

Повідомлення westa » 29 березня 2015, 20:28

Алергію часто можна вилікувати , особливо в дитячому віці , поки не розвинулися виражені зміни в організмі ( бронхіальна астма , екзема , ... ). Застосовують алерген-специфічну імунотерапію (АСІТ) , тобто в період поза загостренням хвороби вводять алергени дробними дозами по наростаючій. Організм поступово звикає і при контакті з алергеном в подальшому не реагує в вигляді алергії. Терапію проводять курсами , часто тривало.
Коли алергени невідомі , то застосовують препарати , що блокують вивільнення гістаміну ( речовини що викликає розвиток висипки та інших с-мів алергії ). Їх так само починають приймати поза загостреннням ( напр. за місяць до початку цвітіння певних трав ).
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Как побороть аллергию?

Повідомлення flower » 29 березня 2015, 21:28

westa де в Тернополі таке практикують? Хто з лікарів алергологів?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Как побороть аллергию?

Повідомлення nadusha » 30 березня 2015, 10:11

В обласній дитячій проводиться таке лікування.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Как побороть аллергию?

Повідомлення flower » 30 березня 2015, 10:25

Хтось лікувався тим методом? Як вам?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Как побороть аллергию?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 30 березня 2015, 15:01

Ото все як описала Веста - так лікувалась моя сестра в обласній дитячій. Звертались по рекомендації до лікарки Марії Володимирівни, не пам'ятаю прізвища, вона сама гематолог. То вона керувала тим всім процесом, спочатку аналізами, потім лікуванням. Якби хто хотів до неї телефон, можу дістати. Ми півтора року назад звертались до неї вже з моєю малою.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Как побороть аллергию?

Повідомлення Palpada » 22 липня 2015, 17:21

наскільки я розумію алергія тільки в тих хто має сильний імунітет? і боряться з нею шляхом його послаблення? Чи ні?
Palpada Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 23
З нами з: 05 липня 2015, 19:32
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: Как побороть аллергию?

Повідомлення Кокетка » 10 березня 2016, 12:27

у мого меншого сина алергія на котів, у селі і в гостях. А ми собі взяли з вулиці кицю і на неї не реагує.
а недавно так покрився весь плямками червоними , що я вже переживала за кицю теж, куди то і кому то її віддавати, але дерматолог сказала,то кропивниця, і то точно від харчування, підозрюю нову приправу, бо додала її в плов. а сину давала сорбекс і обмежила харчування. одразу почали біліти плямки і зникли на наступний день.
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Поперед.

Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron