Глобальні оголошення!



Кохаю і все...

Модератор: Галина

Re: Кохаю і все...

Повідомлення rusia » 15 квітня 2011, 22:07

Гість написав: А я не можу зрозуміти нащо вбибати почуття якщо вони ще справді є..

В кого є ?? Ми часто помиляємось, коли приймаємо рішення за людей.Можливо в нього справді пройшли почуття.І не слід себе вводити в оману.НЕ сумувати за тим, що пройшло,дякувати долі за те що було.І загрузи себе якоюсь роботою.Можливо волонтерство.Багато людей потребують її.Піди на якісь курси.Подумай що ти хочеш робити саме зараз(не думай: "хочу бути з Ним").Настав час подумати про себе кохану.І якщо люди йдуть з нашого життя,це означає, що їх місія в нашій долі виконана.І все,потрібно це прийняти.Значить тебе чекає щось інше,напевно краще. :-|
rusia Офлайн


 

Re: Кохаю і все...

Повідомлення happymami » 15 квітня 2011, 22:09

Гість написав:Він більш нічого не хоче будувати, хоч каже що почуття ще залишилася. А я не можу зрозуміти нащо вбибати почуття якщо вони ще справді є...

отут явно щось незрозуміле. Або шось у тобі самій є таке, з чим він миритися не може (але тоді на скільки воно мало бу бути сильне, якшо він ізза цього переступає через власні почуття, які до речі якшо це справді кохання мали б бути доволі сильними). Або він просто не хоче вас травмувати сильніше і не каже всієї правди. А насправді або має іншу або розлюбив. Колись я в глибокій юності стрічалася з одним хлопцем, і коли відчула що не люблю його, то не могла наважитися це сказати. Боялася його образити чи шо. Так от, коли таки мені це все через пів року стало поперек горла, то я таки набралася сміливості і сказала йому це в лице, мол не люблю тебе більше. Які ж в мене були очі, коли він сказав, що теж мене не любить, а стрічався й далі по інерції цих пів року лише тому, шоби теж не образити і не травмувати. Виходить, що ми втратили пів року свого життя, потративши на некохану людину.
До чого я це - до того, що чоловіки не на стільки відкриті і мужні, як жінки і може він просто боїться вам у всьому зізнатися.
А якшо почуття все ж таки є між вами обома - вони нікуди не дінуться. Повернуться. Якшо так має бути
Скажу далі банальщину - все, що не робиться, все на краще. Нехай зараз вам кінець світу. Але через рік-два (не тіште себе ілюзіями, що все мине через місяць) ви подивитеся на це збоку і подумаєте - яка ж я була сліпа. Добре, що я з цією людиною не пов'язала своє життя, бо у нього купа недоліків... До речі саме на недоліках вам варто зараз зосередитися. Так, якшо ви кохаєте - він ідеал. Але то лише рожеві окуляри.
Не знаю, як підтримати. Знаю, на скільки сильний цей біль. Знаю, що ніякі слова його не притуплять. Знаю, шо треба просто жити і думати - завтра буде легше, завтра буде легше. Бо з кожним новим днем шось міняється. Міняється на краще, хай навіть зараз здається, що на гірше. Я думаю багато хто проходив крізь біль такої розлуки, коли ще гірше не тому що не любить, а тому шо багато чого незрозумілого залишилося, обірвалося. І всі, хто це пережив, однозначно скажуть - час лікує. Вірте цьому. І покладіться на Бога. Він мудрий. Він добрий. Він люблячий. Можливо таке у вас в житті трапилося саме для того, аби глибше шось пізнати. Себе, життя, Бога, людей.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Кохаю і все...

Повідомлення mavpusya » 15 квітня 2011, 22:28

Дуже хочеться Вас підтримати. Знайте, що ви не одні! Заходьте частіше до нас в гості на форум. Якщо захочете поговорити пишіть, побільше пишіть. Розмовляйте із кимось. Можете писати мені в пп. Біль треба виплакати, виговорити, не тримайте в собі. Дівчатка правду пишуть, час рани лікує, то правда. На собі переконалась. У моєму житті теж був такий період, я думала, що ніколи більше не полюблю... Серце розривалось на шматки, а душа здавалось залишилась із ним. Було б добре, щоб Ви активно проводили час. Гуляйте із друзями, коли хочеться побути на одинці. Частіше включайте хорошу, драйвову музику, викиньте усі сентиентальні збірники, бо це лише наганятиме туги. Побажайте йому щастя, спробуйте відпустити. Дякуйте йому за хороші хвилини, які у Вас були, якщо пригадаються. Забудьте сумні, назавжди, так ніби їх не було. Включайте хорошу музику! Пересильте себе один-другий раз. Так, зараз не хочеться. Але слухайте її, замість лікування. Зробіть підбірку такої, від якої хочеться танцювати, яка нагадує Вам про щось радісне. Допоможіть собі! Хлопці точно не люблять заплаканих, сумних дівчат. Якщо він визначається, то скоріше повернеться до веселої, життєрадісної дівчини!
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Кохаю і все...

Повідомлення Гість » 15 квітня 2011, 22:36

Мені на справді було б легше коли б чітко сказав що не любить і все....А тут в той самий день сказав що я для нього саме та єдина, а через кілька годин сказав що варто розійтись.
Тепер коли обговорюєм все це неоднораз каже що почуття ще є, але хоче бути сам і майбутніх стосунків нема....
Для себе давно зрозуміла що хочу і зможу в майбутньому бути з цією людиною. Все мені в ньому підходить і влаштовує. Кожен день прошу Бога щоб повернув мені його. Ні на чому іншому зосередитись не можу як не намагалася.
Гість Офлайн


 

Re: Кохаю і все...

Повідомлення Гість » 15 квітня 2011, 22:45

Усім хочу щиро подякувати за підтримку. Бо мій світ вже не все це витримує сам. Дякую усім Вам!
Гість Офлайн


 

Re: Кохаю і все...

Повідомлення Melisa » 15 квітня 2011, 23:44

Гість написав:Кожен день прошу Бога щоб повернув мені його.

Дорога, люба, мила Гість, нам дуже часто здається, що Господь поступає з нами несправедливо, що не чує наших прохань, молитов. Нам здається, що з розлукою з коханим прийде кінець і нашому життю. Якби ж Ви лише знали, що усе тільки починається. Повірте, що в Бога є геніальний план для Вас, і ніхто, окрім Нього про це не знає. Ви думаєте, що буде краще, коли будете з тою людиною? Можливо, але мабуть зараз ще не прийшов той час. Може, зараз вам обом треба подумати добре, перш ніж ступити в ще одну фазу свого життя.
Часом ми так захоплюємся кимось чи чимось, що забуваємо про головне-про Нього. І тому Він змушений нагадувати про Себе, посилаючи нам все нові і нові випробування. Він завжди поряд. Саме Він,як ніхто інший зможе зрозуміти, поплакати, пожаліти і підтримати Вас.
Люба Гість, моя порада нічим не відрізнятиметься від порад інших матусь: переключіться на щось інше, займіться собою, не сумуйте, не думайте, віддайте все в руки Всевишнього, подякуйте Йому за цю ситуацію, благословіть чоловіка і не переставайте молитись.
Усе мине. І біль мине. Потрібне лиш бажання щось змінити. Судячи з Ваших дописів, Ви змінились і це не може не радувати. Не зупиняйтесь! Зміни потрібні насамперед для Вас! Ви-молодець! Ми всім форумом підтримаємо і помолимось за Вас. Ви все зможете! Ви пройдете цей етап свого життя, яким би складним він не був! Ми віримо у Вас! Пам"ятайте про це. :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
Зображення
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Кохаю і все...

Повідомлення Руженка » 16 квітня 2011, 00:04

Привіт Гостя))))))))) Не плач!!!!!!!!!!!Бо це не ті сльози від яких стає легше.....Скажи???? Тебе колись кохали дуже дуже сильно, а ти до цієї людини не відчувала таких палких почуттів????????? Коли, людина дихати тобі не дає?????????постійно дзвонить, занадто сильно турбується, у всьому тебе підозрює........АЛЕ ТО ВСЕ ВІД ВЕЛИКОЇ ЛЮБОВІ!!!!!!!!!
Скажу від себе.Я б відпустила.............бо тебе болить ЗАРАЗ..............а якщо будеш триматись за нього...ТО БУДЕ БОЛІТИ ДОВГО!!!!!!! Є різні люди і різні методи.............в мене метод такий............Якщо Ви читаєте форум і читали колись мої дописи, то знаєте, що моє сімейне життя зовсім не ідеальне..........мучилась я рік..........ЗАРАЗ Я СВОГО ЧОЛОВІКА ВІДПУСКАЮ..............Повернеться - ок! Ні - теж добре. Значить ця сторінка буде закрита, значить будем відкривати НОВУ :kiss: :emphaty: :emphaty: :emphaty: :emphaty: :emphaty: :emphaty: :emphaty:
Руженка Офлайн


 

Re: Кохаю і все...

Повідомлення mari » 16 квітня 2011, 00:48

Nelya написав:Гість написав:
Кожен день прошу Бога щоб повернув мені його.



Краще б просити щоб була воля на те Божа, бо не знаєш що для тебе приготовано.
Відпусти і бажай йому щастя і любові в іншому місці. Це і є дійсно справжня любов таке зробити. Я чомусь впевнена що ти зможеш. Дуже за тебе вболіваю. Жінка яка має в серці стільки любові і доброти- обов"язково буде коханою і люблячою. Треба просто трохи почекати. Є час для себе зараз. Скористайся ним.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Кохаю і все...

Повідомлення Marta » 16 квітня 2011, 02:17

Гість, підтримую усе вищенаписане.
Хочу сказати- Все буде добре! Повір. Будеш ти з ним, чи ні- в тебе все буде добре!
Постарайся відпустити. Бажати щастя. Просто щастя, його щастя, щоб він був щасливим.
Покладатися на Бога і вірити, що на все Його Божа Воля, значить, для чогось це потрібно.
Не буду оригінальною- час лікує.
Ти кожного дня все одно будеш думати про це, але з кожним днем біль буде меншати, віддалятись....Треба багато думати про це, якщо хочеться, багато говорити, писати, настільки багато, наскільки хочеться, щоб виписати і виговорити все до краплі і почати нове життя.
Колись почула таку приказку-"Відпусти, і якщо людина твоя-вона повернеться, якщо не повернеться, то вона твоєю ніколи не була."
Marta Офлайн


 

Re: Кохаю і все...

Повідомлення Melisa » 21 квітня 2011, 13:16

Колись була така пісня:

"А ты ее (ЕГО) прости, прости и отпусти
Знаешь, она (ОН НЕ ТВОЙ) не твоя
А ты ее (ЕГО) прости, прости и отпусти
Даже безумно любя
А ты ее (ЕГО) прости, и, знаешь, почему ?
Просто однажды и ты
Тоже захочешь уйти от любви
В поисках новой мечты..."

Суть та сама: простити і відпустити. Якщо твоє-повернеться, а ні-не шкодуй. :heart: :heart: :heart:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Внутрішній світ



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron