Глобальні оголошення!



Чоловік загуляв...

Модератор: Галина

Re: Двічі в одну річку не ввійдеш... Чи ввійдеш?

Повідомлення krapk@ » 12 квітня 2011, 17:39

може жорстко, але гнати в три шиї. Скільки вовка не годую.... Він руку не підіймає?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Двічі в одну річку не ввійдеш... Чи ввійдеш?

Повідомлення Руженка » 12 квітня 2011, 18:05

krapk@ написав:може жорстко, але гнати в три шиї. Скільки вовка не годую.... Він руку не підіймає?


Ну Крапка, легко говорити...........вигнати.........а думки різні. а порадники...що говорять......тато все ж таки.......а сама мабуть Саша думає, як я сама залишуся?????? Важко вигнати!!!! Треба бути ДУЖЕ ДУЖЕ СИЛЬНООООЮЮЮЮЮЮЮ!!!!!!!!! А ще й вагітна, вразлива зараз сильно........... Спочатку треба зробити все, щоб тебе оточувало побільше радості і самовпевненості, а вже потім....можна говорити і про "вигнати"........
Руженка Офлайн


 

Re: Двічі в одну річку не ввійдеш... Чи ввійдеш?

Повідомлення Перлинка » 12 квітня 2011, 18:12

Саша написав: Свекруха хороша, каже що вижене його (сама чула як йому казала), внук і я будуть з нею. Тоді він і спамятався.


було б добре ,якби вона так і зробила,хоч на певний час

ти на дитячу допомогу діток до 2-3 років на ноги поставиш,а тоді садочок і на роботу можна піти ,і все ще буде добре покладися на Бога і Він вас не залишить
все минає...,головне щоб всі бцули здорові,а наважливіше бережи себе саме зараз,заради діточок що мають народитись
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Двічі в одну річку не ввійдеш... Чи ввійдеш?

Повідомлення Oksana » 12 квітня 2011, 22:37

дівчатка, кажу як мама двійняток, якщо Саша залишиться сама, то це буде дууууже важко. Я не кажу, що нереально, але почнуться конкретні депресії. В мене спокійні були досить, кои маленькі, але були і такі періоди, що руки опускались, бо незнаа що робити. Доця півтора місяці просто заходилась плачом, до посиніння, побіління і нереакції практично. І в неврологію лягали і обстежувались, а ніц. А в три місяці як само відрізало, і все пройшло (почалось в півтора). Так от саме в цей період малий відмовився від грудей, довелось зціджувати йому. І реально навіть часу немала толком до синочка, що доводило мене ледь не до сказу, бо ж люблю обох одинаково. Але доця не відпускала взагалі. І в мене допомога таки була, немаю що сказати. А в знайомої чоовік з роботи звіьнився, бо реально не справлялась зі своїми двійнятками...
Я не кажу, що Саші має бути обовязково важко, чи дітки не спокійні, ні, вірю, що дітки будуть просто лапуськи маленькі, але просто є ще старший синочок. Якому також потрібна мама.
ТОму просто кудись тікати то дуууже буде важко, хіба триматись свекрухи, бо як хороша, то таки не покине. А в чоловіка видно дійсно то з вагітністю повязано, може попустить після пологів....А з першою дитинкою допомагав після народження?
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Двічі в одну річку не ввійдеш... Чи ввійдеш?

Повідомлення Перлинка » 12 квітня 2011, 22:43

Так вона ж і пише,що свекруха поможе,також цікаво як вів себе як синочок народився.

Але люди,чесно,так важко зрозуміти таких чоловіків,що так поступають зі своїми дітьми та їх матерями .Тим більше що близняток так не просто виносити та народити абсоютно здоровими .Та з такої жінки треба пилинки здувати,а тут...
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Двічі в одну річку не ввійдеш... Чи ввійдеш?

Повідомлення krapk@ » 13 квітня 2011, 01:01

свекруха молодець. В нас теж є знайома, яка гуляє в парку з дитиною, рпавда одною, то живе лиш з свекрухою. Я питаю -а чоловік на заробітках? А вона каже поняття не маю де він. Бухав, то мама вигнала з дому, ну там теж якісь припадки були в стані алкогольного опяніння. Боялися за дитину. То він вже 3 роки не появляється. А маму ж то серце болить за свою дитину, хоть і не путящу, ех...
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Чоловік загуляв...

Повідомлення Vika » 13 квітня 2011, 09:23

Жах які історії :cry: Тут навіть сказати незнаю що , не те що радити . Чим керуються ті чоловіки, таке роблячи :(
Vika Офлайн


 

Re: Чоловік загуляв...

Повідомлення Саша » 13 квітня 2011, 09:46

найважче нема підтримки від мами. Вона каже щоб не дуріла. Просто не хоче щоб я приїхала до неї з усією спадщиною. Помішаю нового нареченого захмуряти. Йому і раніше видзвонювла якась, він казав по роьботі-типу власниця. Мені і з цим малим важко. Йому ще і 2 років нема. Так не можна казати, але коли я взнала що вагітна, то була в шоці, плакала певно тиждень. Аборт було пізно, та я мабуть і не на наважилася. Я не уявляю чи зможу все це перенести.
Саша Офлайн


 

Re: Чоловік загуляв...

Повідомлення Русік » 13 квітня 2011, 11:07

Руженка написав:а сама мабуть Саша думає, як я сама залишуся?????? Важко вигнати!!!!


а зараз типу не самотня? Його ж немає! То хіба зараз не самотність?! Тільки ще й на мозги невизначеність ситуації капає!
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Чоловік загуляв...

Повідомлення Перлинка » 13 квітня 2011, 11:08

Саша написав: Аборт було пізно, та я мабуть і не на наважилася. Я не уявляю чи зможу все це перенести.

Добре,що пізно,буде важко,але ти про це ніколи не пошкодуєш.
Лиш думай добре про діток ,бо вони все відчувають,шкода їх так як і тебе.
А за що ти найбільше переживаєш?Що важко буде одній з дітками?
Чи що тебе зраджують та роблять боляче?
Колись крапка писала що як журиться ,що нема нових чобіт,то згадує,що в когось нема ніг,щоб ті чоботи вдягти.
А Ольга Богомолець ,колись ділиласьв одній з передач,що коли їй дуже важко,то закриває на кілька хвилин очі,і уявляє що є такі люди,які не бачать.І тоді всі проблеми робляться просто мізерними.
А уяви собі скільки всього люди пережили не так давно у війну,в голодомор.Зараз же зовсім інші часи,всі мають кусок хліба і до хліба,вдітись взутись матимете,дах над головою є,та ще й з тобою поряд є людина готова підтримати та допомогти.Ти справишся,я вірю,тільки зберись із силами та не розкисай.Бо тепер життя та доля трьох маленьких людей залежить лиш від тебе.

Якби зробила аборт,все було б набагато гірше ,можеш в тому навіть не сумніватись.
Щоб дітки в подальшому були щасливими,треба щоб вони були бажанними,попробуй зосередитись на цьому,і не думати про проблеми.Читай Біблію,побачиш стане набагато легче.І в силах Бога поміняти твого чоловіка,він Всемогутній,для ньго немає нічого неможливого,треба лиш дуже сильно цього захотіти,повірити та набратись терпіння.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Внутрішній світ



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron