Глобальні оголошення!



Чоловік загуляв...

Модератор: Галина

Чоловік загуляв...

Повідомлення Саша » 10 квітня 2011, 14:24

в нас були дуже серйозні проблеми-чоловік дуже загуляв-півроку не появлявся дома, я була з свекрухою і малою дитиною. Вже збиралася їхати до мами (які я впринципі завжди була не потрібна, вона своє життя влаштовує), але він вернувся, каявся. Простила. Тепер мені знову скоро народжувати, починається щось схоже. Я вже не знаю навіть що робити. Не вірю жодному слову. Останні місяці як в тумані. Але лишитися з 3 дітьми самій-дико боюся.
Саша Офлайн


 

Re: Двічі в одну річку не ввійдеш... Чи ввійдеш?

Повідомлення Руженка » 10 квітня 2011, 14:55

Саша Сашенька без слів............ Порадити щось........важко. Єдине, що скажу, ЛЮДИ НЕ МІНЯЮТЬСЯ!!!!!

Тобі треба вирішити, ти зможеш прийняти його таким????? ось він знову загуляє.......знову буде каятися......... і все буде ок, певний період часу. один раз пробачила - значить пробачиш ще раз......

Єдине, що можу порадити, то не нервуватись, робити вигляд, що нічого не бачиш, побільше посміхатись, гарно одягатись, весело жити з дітьми!!!!!! Я ЗНАЮ, ЩО ЦЕ ВАЖКО І МАЙЖЕ НЕРЕАЛЬНО!!!!!!!! АЛЕ ЦЕ РЕАЛЬНОПросто істерики.....нерви....ТОБІ НІЧО НЕ ПОМОЖУТЬ......він всеодно піде як задумав.........Але ж ти знаєш, що повернеться!!!!!!!!! Відношення до нього нехай в тебе буде нормальним і нейтральним.....без любові!!!! А як нагуляється і буде каятись, тоді ти витягай ТУЗИ З РУКАВА!!!!!!!!!Зараз чекай.....
Руженка Офлайн


 

Re: Двічі в одну річку не ввійдеш... Чи ввійдеш?

Повідомлення georginochka » 10 квітня 2011, 15:07

Саша, коли я ще була мала дурна, то думала, що зрада це щось таке чого пробачити не можна і це завжди кінець стосунків. Але після народження дітей зрозуміла, що мати самоповагу добре, але ще краще коли в дітей є тато. Ситуація не з простих, діти ростимуть і хотілось щоб вони мали нормальну повноцінну сімю,а тут...Але якщо у тебе добра свекруха і досить терпіння, то можна чекати. Самі люди не змінюється, але часом життя змінює людей. Та й рано чи пізно нагуляється і зрозуміє, що найціннішим для нього є ти і діти.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Двічі в одну річку не ввійдеш... Чи ввійдеш?

Повідомлення mala-karta » 10 квітня 2011, 19:33

Саша, така складна ситуація :cry:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Двічі в одну річку не ввійдеш... Чи ввійдеш?

Повідомлення Shalimar » 10 квітня 2011, 20:46

опровергаю: люди меняются. Я - сама тому подтверждение.
Еще и выражение такое есть: женщина надеется, что он после свадьбы изменится, а мужчина наоборот, надеется, что она не изменится после свадьбы.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Двічі в одну річку не ввійдеш... Чи ввійдеш?

Повідомлення mavpusya » 10 квітня 2011, 20:59

Так, Сашо, ситуація не з простих. Ось, що я дізналась нещодавно. "Добрі люди", які готові щось розказати не переводяться... Виявляється у мене тато теж був ласий на жінок в молодості. :shock: Але ми нічого не підозрювали, ніколи. Мама жодного разу не дала нам знати про то... Зараз вони щасливі в шлюбі вже 30 років, маючи трьох дітей і трьох внуків. Тато завжди був хорошим батьком, я вдячна мамі, що вона змогла пробачити.... Кріпися, терпіння тобі і любові, Сашо! Любов усе переможе! Мені у важкі хвилини допомагає перечитати 1 Коринтян 13 розділ.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Двічі в одну річку не ввійдеш... Чи ввійдеш?

Повідомлення Oksana » 10 квітня 2011, 22:45

я стільки написала, і все пропало :cry:
Думка одна, підтримую Руженку, як можеш пробачити, то намагайся не видавати себе, те що щось підозрюєш, виглядай завжди якнайкраще... Тут потрібно буде багато жіночої мудрості...Але результат може перевершити очікування.
А перший раз, це було також під час вагітності, чи ні? Можливо це з цим щось повязане, чи ні?
В любому випадку, мудрості тобі і великого терпіння, і щоб все виішилось якнайраще для тебе і діток!!!
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Двічі в одну річку не ввійдеш... Чи ввійдеш?

Повідомлення Ira » 10 квітня 2011, 23:31

Саша, тримайся і пострайся поменше переживати, адже тобі зараз треба думати про твоє ще не народжене дитя!!!!
Може, то в нього така реакція на вагітність, якщо і в першому випадку це було під час вагітності?
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Двічі в одну річку не ввійдеш... Чи ввійдеш?

Повідомлення Саша » 12 квітня 2011, 13:32

вибачет, я рідко заходжу. Всім дякую за підтримку. Тоді теж була ванітна. Я часто в обмороки падала через ті переживання. Свекруха хороша, каже що вижене його (сама чула як йому казала), внук і я будуть з нею. Тоді він і спамятався. Зараз часто на підпитку. Не знаю що і де він святкує щодня. Він на роботі в Тернополі, то ж може пропасти на сутки. А коли пяний я його взагалі боюся, він неадекватний. Потім нічо не памятає, але стає агресивний. На всі кричить, всі йому судьбу поламали. Пока я всі ці виходки приховую від сина (нам 1,8). Але мені зовсім скоро народжувати і то двійню, я у відчаї.
Саша Офлайн


 

Re: Двічі в одну річку не ввійдеш... Чи ввійдеш?

Повідомлення Ludmila » 12 квітня 2011, 13:58

Сашенька, залишається сподіватися, що Ваш чоловік отямиться, зрозуміє, як сильно він потрібен своїй сім'ї! А допомогти йому отямитись можете тільки Ви, ну і , звичайно, хтось зі сторони ( його і ваші батьки, друзі), поговорити, засоромити в кінці кінців! Нехай все у Вас буде добре!!!! :roses:
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Далі

Повернутись до Внутрішній світ



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron