Глобальні оголошення!



Чоловік загуляв...

Модератор: Галина

Re: Чоловік загуляв...

Повідомлення Перлинка » 13 квітня 2011, 11:43

Дозволю собі перенести сюди лінк мавпусі,що вона давала в мааленькій хатці.

http://subscribe.ru/archive/rest.love.h ... 4731.html/

Саша,почитай,обовязково!!!
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чоловік загуляв...

Повідомлення Lesya » 13 квітня 2011, 11:50

Якщо маєш кілька хвилин, прочитай книжку Поліанна. Там якраз про цю гру написано - радіти всьому в житті. І чим складніша ситуація, тим цікавіше знайти чому ж в ній можна радіти. От як Перлинка пише про ноги і чоботи - то звідти.

А щось радити... :? Я б розвелася. Але якщо його цікавлять діти, то хай бачиться з ними скільки хоче - раз в тиждень чи раз в рік..
З іншого боку, дітям потрібен тато і приклад чоловіка в сім"ї.
Просто свого ти знаєш. якщо терпіти заради дітей, то маєш бути впевнена, що він буде хорошим прикладом, хоча б через рік, коли старший вже буде щось усвідомлювати. А якщо діти для нього не аргумент, то краще його лишити. Свекруха допоможе - чудово! А трішки підростуть, зможеш вийти на роботу, навіть життя своє знову влаштувати щасливо.
Може йому не потрібна сім"я, а просто жінка. Щоб була готова його задовільнити, гарно виглядала, не гладшала... Бо вдруге за тих же умов піти на ліво - це закономірність. Може він просто не усвідомив, що бути татом - чудово, що це не лише радість, а й відповідальність. А може йому і не дано природою це відчути?
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Чоловік загуляв...

Повідомлення Перлинка » 13 квітня 2011, 11:55

Lesya написав:А щось радити... :? Я б розвелася.

Саші нікуди іти,вона в невістках ,рідна мама не рветься приймати.
поки дітки хоч трішки не підростуть,однозначно треба терпіти
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чоловік загуляв...

Повідомлення Lesya » 13 квітня 2011, 12:07

Перлинка написав:
Lesya написав:А щось радити... :? Я б розвелася.

Саші нікуди іти,вона в невістках ,рідна мама не рветься приймати.
поки дітки хоч трішки не підростуть,однозначно треба терпіти


Я ж не кажу кудись йти. Свекруха ж сама хотіла сина вигнати. Якщо вона полюбила невістку і обожнює внука - то хай допомагає.
Просто якби мій таке зробив - то ситуація аналогічна. Його мама б його самого вигнала, бо сама через це пройшла. А мені з дітьми б допомогла. А власна би активно на мозги капала - паралельно з допомогою. Тому додому я б не пішла.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Чоловік загуляв...

Повідомлення Перлинка » 13 квітня 2011, 12:10

Lesya написав:Я ж не кажу кудись йти. Свекруха ж сама хотіла сина вигнати.

Зтого що читаю,то лиш пригрозила
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чоловік загуляв...

Повідомлення Sawwku » 13 квітня 2011, 12:17

мені здається, що то в нього реакція на вагітність, на ще одні зміни в житті. різні чоловіки є. одні допоможуть і підтримають дружину, а іншим до старості треба попку підтирати.
радити... я не ризикну. скажу лише, що я б поговорила з ним якомога серйозніше, дізналася, чого він себе так веде. може, насправді все не так вже й страшно!!!
Сашенька, тримайся !!! :kiss:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Чоловік загуляв...

Повідомлення eney » 13 квітня 2011, 12:23

в даній ситуації не порадник, сама мала дурна!
мій чоловік деякий час казав шо його тато помер, виявилось шо живе на другому кінці міста, але тікі драматичні обставини зробили мого Вада біль вимогливими до себе як до батька, він завжди каже шо в його сина має бути все, краще життя ніж в нього.
тому як свекруха любить підтримує, то чи варто буйдужість обранця терпіти???
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Чоловік загуляв...

Повідомлення Marta » 13 квітня 2011, 12:23

Sawwku написав:радити... я не ризикну. скажу лише, що я б поговорила з ним якомога серйозніше, дізналася, чого він себе так веде. може, насправді все не так вже й страшно!!!

підтримую.
Marta Офлайн


 

Re: Чоловік загуляв...

Повідомлення Super Pap » 14 квітня 2011, 09:15

...Тут дійсно непроста ситуація...
Саша у тебе є брати двоюродні,дядьки ,чоловіки з родини???? ти знаєш свого чоловіка,він боїться сили??
Просто якщо чоловік таке собі дозволяє(щей відкрито)+ випиває....
Хочу розказати про випадок в сусідів в селі
Прийшов один за зятя і після 2 дітей почув себе господарем(тесть помер до того)почав пити.бити дружину,тещу((((
вони терпіли,а потім зібрали мужиків з родини і так дали "муженьку"що той на колінах просився ...помогло,став золотий
Це не панацея,але я б таких чоловіків"що кидають жінок у такий непростий період(щей двойня)".....короче слів нема
Терпіння тобі і щоб дітки здорові були
Super Pap Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Внутрішній світ



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron