Глобальні оголошення!



Моральна підтримка

Модератор: Галина

Re: Моральна підтримка.

Повідомлення Alisa » 21 грудня 2010, 18:51

На всі 100% приєднуюсь до Радміли. вона все вірно написала.
А від себе що хотіла додати.
За моїми спостеженнями, чоловіки ніколи не цінують, коли дружина йде заради них на жертви - вони дуже швидко звикають, і це стає для них нормою.
Тому такі речі, як з останніх сил, "ще й млинців коханому напечу" - не будуть по достоїнству оцінені.
Тому, не варто їх шкодувати, коли вони приходять з роботи. Дитина така сама їхня, як і наша.
І лишатися з нею їхня свята справа. Треба чоловіків тримати в тонусі, щоб нерозслаблялися.
Але не про це я хотіла написати. ти пишеш, що постійно відчуваєш страх за дитину. В мене теж таке було. такий сильний страх, щоя навіть шкодувала, що стала мамою. Бо не уявляла, як я змогу витримати цю постійну тривогу. Стан був нестерпний. Теж хотіла писати до Марі, але засоромилась.
Подивилась оце http://www.youtube.com/watch?v=aWmhY7Gw_sc
http://www.youtube.com/watch?v=aWmhY7Gw_sc і попустило.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Моральна підтримка.

Повідомлення lore1ei » 21 грудня 2010, 18:52

Лізуня, тримайся!
В кожного є важкі періоди в житті.
В мене літом життя різко помінялось. Ми переїхали в Львів, де все нове, чуже, з знайомих практично нікого.
Чоловік майже щодня був на роботі, з 9.30 до 20 його небуло, по суботах йшов на конференцію, це було важливо для його роботи.
В хаті я була з малою сама. А в Тернополі нас була ціла купа, свекри, чоловікова сестра, мій тато(мама на той час в Італії ще була), друзі, подруги, куми, форумчанки, слінгоклуб!
Хата була на мені, частина закупів, які чоловік невмів зробити толково, бо коли ми жили в Тернополі, багато чого купляли його батьки, і в чому вн поняття не мав.
Коли я гуляла з малою я дуріла від скуки, бо я була сама.
Я чекала що телефон задзвонить і що я почую хоч пару слів від когось.
Ще до того всього ми зняли троха невдале житло, де нам було мало місця, по сусідству(то котедж був) жили алкоголіки, де цілий день гавкав їхній пес. На щастя зараз вже живемо в другому місці.
В мене теж була трохи депресія, яку дуже вдало розвіяв мій чоловік, бо я ДОВІРИЛАСЬ йому, і не боялась грузити його своїм "брєдом".
Лишася з малою,я шопінгувала.
Моральна підтримка з його сторони, в яку входили розгрузочні вечори, коли дитя спало, вечеря, розмови до ранку).
На вихідних ми всією сімєю розвідували Львів, і кожного разу щось нове!
В будні я вже з підтримкою чоловіка сама вешталась, і ти не повіриш, познайомилась з багатьма хорошими людьми, з якими зараз ми проводимо щоденні прогулянки, ходимо в гості.
Потім приїхала моя мама, і зараз кожних вихідних вона гостює у нас, лишається з малою, а ми маємо трохи часу для себе.
Вроді трохи все стабілізувалось.
Так що головне, довірся своєму чоловікові, не бійся, я думаю він тебе зрозуміє і підтримає.
Бо що може бути краще за щирість в стосунках.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Моральна підтримка.

Повідомлення Радмила » 22 грудня 2010, 01:42

Ти Лізуня, не журись.
Краще в форум подивись.
Тут тобі всі написали
І порад понадавали.
Ти уважно прочитай
І на вуса намотай.
Досить слізки утирати,
Треба щось в житті міняти.
Ну а що і як вже саме,
Тобі вище написали.
Сили духа невтрачай,
Носа вище піднімай.
Кидай кухню і ганчірку,
Та збирайся на вечірку.
Там як гарно все піде,
Сум твій миттю пропаде.
Все писати вже кінчаю
На cuddle party тебе чекаєм. ;-)
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Моральна підтримка.

Повідомлення Melisa » 22 грудня 2010, 02:03

Радмила, де ж ти була, коли в нас віршований конкурс був??? :o :o :roses: :roses:
Лізочка, після таких слів у мене точно б нове життя почалось :zybu: . Дєрзай!
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Моральна підтримка.

Повідомлення Liza » 22 грудня 2010, 15:12

дуже дякую вам за ваші слова і підтримку. сіре щодення зараз в мене забарвлюється саме вашою підтримкою, спілкуванням з Хепімамі (дякую за сьогоднішню зустріч!) і майбутньою делегацією до Нимидорки, у котрої мені завжди подобається бувати - невимушено і просто комфортно.
трохи більше думок напевне пізніше викладу, бо маю поїсти, поки дитина спить (сита мама - добра мама).

мені трохи невдобно, що цю тему Naya перемістила в розділ "Сімейні стосунки", адже получається, що я скаржуся на свого чоловіка, а то не зовсім так (в нього є рідкісні для чоловіків позитивні риси характеру, які я в ньому дуже-дуже ціную). я більш невдоволена своїм світосприйняттям і невмінням опановувати своїми емоціями і т.д. :(
може в інший розділ, га? :oops:
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Моральна підтримка.

Повідомлення Naya » 22 грудня 2010, 16:51

Лізуньчик, куди скажеш.
Я просто не знала куди краще.
Можу перенести в Ми-панянки.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Моральна підтримка.

Повідомлення Перлинка » 24 грудня 2010, 15:14

Liza
Якщо дозволяє бюджет ,я б радила хоч на дві годинки в день ,або хоч на 2-3 дні в тиждень по 2 години взяти дитині няню для прогулянок.Може навіть на сон у візочку,мій минулого року взимку 2 рази в день спав на вулиці по дві години.
І не треба себе гризти за це ,всі ідеальними бути не можуть і всі різні.Комусь це в кайф сидіти цілодобово з дитиною,в когось дитина зовсім інша за характером та темпераментом.От наприклад,якщо б в мене ще не було роботи,то доцю я б давала няні на прогулянку хоч на дві-три години,бо вона мене реально замучувала до двох років була капризуля і нитічка не кажучи про перші пів року,взагалі з рук не злазила.А малий навпаки був спокійний,то я б краще з ним гуляла сама ,а хай би мені хтось в цей час дома порядки наводив та їсти готував.
Я про те що як і всі діти різні так і всі жінки різні,і одні спокійно і витримують та ще й задоволення отримують ,а іншим від того кришу зносить.Але це не твоя вина,і через силу себе мордувати не треба.

Якщо в сімї нема на це грошей,то спробуй придумати як їх заробити на дому .

Ясно що страшно лишати з зовсім чужою людиною,то пошукай когось серед знайомих,або знайомих знайомих.
А якщо взагалі страшно лишати,навіть з рідною бабусею,то всеодно треба вчитись і тренуватись,бо рано чи пізно то має колись настати.По трішки по 15 хв ,30 хв,на 1 годину,а тоді побачиш ,що все гаразд і станеш з часом сміливіша.

Моя подруга якось відпустила дітей з свекрухою на дачу в гості до її подруги(свекрухи).І давай наярювати як там і шо ,бо переживає.А свекруха трубку не бере.Вона каже що набирала десь раз 35 її номер,вже почала задихатись,істерика,бо певно шось сталось,бо мала могла напитись якогось ацетону,а малий міг собі голову розбити.
І може там вже всьо капєц,всі в лікарні,а від неї скривають...А виявилось ,як завжди ,що свекруха десь в торбі закинула мобілку і просто не чула.
Короче я то слухала і в мене слів не було,я навіть не мала шо сказати.Говорю,ну вона ж виростила двох синів,і ніхто їй нічого не напився,всі живі здорові,як так можна себе накручувати на рівному місці?
Так от навіть у неї,такої панікерки є людина(чужа) до якої вже звикла і вона і діти і якій довіряє.Хоча поки малій не було 1 року ,а малому майже 3 до дітей нікого не підпускала,чоловік не допомагав можна сказати абсолютно,а на ній і великий будинок і готовка і доця з непростим характером мяко кажучи,та ще й дітки постійно між собою товклись ,ночами не спала ,часто прибирала чи підлогу мила до другої години ночі,або як діти нили чи хворіли то носилась з ними,а чоловік дрихнув.Ну яка нормальна людина те витримає?Звичайно що і здоровя і нерви вже були на межі.
То чому себе так не любити і приносити в жертву ?Заради чого?Хто то оцінить?Тим більше якщо наприклад для їхньої сімї матеріально найняти когось на допомогу чи по господарці чи з дітьми ,то не було проблемою.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Моральна підтримка.

Повідомлення Liza » 28 грудня 2010, 03:02

на жаль, нам не підходить варіант наймання няні для прогулянок - не вдається виходити гуляти завжди в один і той же час (пришлося би комусь морочити голову), бо я не достатньо організована і дисциплінована, щоб нормально організовувати свій побут.

з бабою - моєю мамою - я не боюся залишати дитину, але вона є дуже далеко від нас. іншим родичам нема діла до того - в кожного свої справи :(

Перлинка написав:...Комусь це в кайф сидіти цілодобово з дитиною,в когось дитина зовсім інша за характером та темпераментом...

звісно, в кожного свої погляди на одні і ті ж речі, але я скаржуся на те, що мене така одноманітність страшно втомила.

Перлинка написав:...Але це не твоя вина,і через силу себе мордувати не треба.
..

покищо нікуди не можу від того подітися.

Перлинка написав:...І давай наярювати як там і шо ,бо переживає.А свекруха трубку не бере.Вона каже що набирала десь раз 35 її номер,вже почала задихатись,істерика,бо певно шось сталось,....

в мене було шось схоже - моя мамця пішли в парк з внуком, а почути телефонних дзвінків не ізволілі :stupid:
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Моральна підтримка.

Повідомлення мешканка » 28 грудня 2010, 09:45

Liza написав:на жаль, нам не підходить варіант наймання няні для прогулянок - не вдається виходити гуляти завжди в один і той же час (пришлося би комусь морочити голову), бо я не достатньо організована і дисциплінована, щоб нормально організовувати свій побут.

Можна не обов"язково гуляти. Можна на якийсь визначений час домовлятись і тоді, по ситуації, дивитись чи няня йде гуляти з малим, а ти -вдома...чи няня лишається вдома з малим, а ти йдеш гуляти. Тим більше. що можна спробувати кілька раз. Тебе ж ніхто не змушує обіцяти людині роботу на рік...можна домовитись і визначити "пробний" термін. Якщо підшукати когось, хто б жив недалеко-то зовсім ніякої проблеми в тому не бачу. Тут важливо захотіти і наважитись на такий крок.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.

Повернутись до Внутрішній світ



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron