Глобальні оголошення!



Моральна підтримка

Модератор: Галина

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Liza » 21 грудня 2010, 01:21

mari написав:Ліз, а медалей форумських бачила скільки маєш??? Ми тобою гордимось!

більше, ніж у вас :P

дякую, леді Марі )
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Liza » 21 грудня 2010, 01:36

mari написав:Ліза, а ти думаєш хтось вміє щоденно отримувати радість від материнства?
В якому кіно таке є?


думаю, що є такі люди, в яких майже постійною є та радість. вони принаймні не киснуть на людях, як от я. хочу від них того навчитися.


mari написав:...Сімейне життя це як пори року: осінь, зима, весна і літо. В тебе зараз напевно зима.


може й так, але схоже на те, що та зима лише мене стосується - маю в голові таргани. і не думаю, що то ізюминки особистості :(, про котрі було якось-то написано в підписі чудо-Naya.

mari написав:...На чоловіка скидати роздратування і жалості не варто, це поганий вихід.


я, здається, такого майже не роблю, принаймні в глобальних масштабах. в мене то всьо якось вовнутрі накипає. ну, вибухаю іноді, але скандалів наче мало влаштовую, або ж просто неадекватно аналізую свою поведінку...
воно мене їсть більше зсередини.

mari написав:А бути пацієнтом- не соромно, навпаки це дуже важливо зупинитись, зрозуміти що і де не так і аж тоді іти далі. А не навпаки.
УСПІХІВ!

авжеж не соромно - я так ніколи і не вважала.
я дуже дякую за підбадьорення, за поради, за спілкування.

мені дещо ніяково, що я нюняю привселюдно. але разом з тим залишки здорового глузду мені кажуть, що треба щось робити, щоб дитина моя росла біля щасливих батьків (мами зокрема, бо плачуся я тут саме про себе).
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Радмила » 21 грудня 2010, 01:41

Ліза, вихід є. Спробуй розвантажити себе. Перше. Якщо чоловік приходить додому хоч іноді в пристойний час, то домовся, що годинку, пів, грається з дитиною, а ти в цей час!!!!!УВАГА!!! Займаєшся чимось особистим. Якщо тобі класно, від того, що ти миєш підлогу, можна цим. А можна набрати собі вану з піною і просто в ній полежати , розслабитись, почитити цікаву книжку, подивитись улюблений серіал, вишивати і т.д. І при цьому важливо, це твоє законе право. Ніяких докорів сумління, там посуд не митий чи лахи непрасовані. Це як в рекламі і "нехай весь світ почекає".
Зразу анекдот в тему.
В одної єврейської мами було 10 дітей. І так вона вже з ними замучилась, що прийшла до равина на пораду. От і каже йому, що вже так змучилась, так її вже дістали.... Він щось їй тихенько прошепотів і вона пішла. З того часу кожний вечір ця мама закривалась в своїй кімнаті на годину. Одного разу діти увірвались у кімнату і побачили, що мама сидитьі п'є чай з цукерками. Вони їй кажуть "Мама, як це так що ти не поділилась з нами?" А вона відповідає "діти,зараз я роблю для вас щасливу маму."
Друге подумай, чи вартує так багато робити роботи. Я часом так стомлююсь, що забиваю болт на все. Готую щось дуже просте. Наприклад бульон, вермешель, омлет, молочну кашу чи просто даю дітям банан чи твердий сир. Якщо не хочу, то не прибираю в хаті. Ще від брудної підлоги ніхто не вмер. А від перевтоми, можна мати багато проблем зі здоров'ям. Якщо дуже хочу спокою, а по хаті гонять двоє мавпеняток, то включаю мультик. МАМА ТЕЖ ЛЮДИНА. ЇЙ ТЕЖ ТРЕБА ВІДПОЧИТИ. Зато коли я відпочила, ми гарно граємось і я встигаю зробити за годину більше ніж за день.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Marta » 21 грудня 2010, 01:50

Liza написав:розвіятися я мрію давно. але мені це "нє паложено", бо нема з ким дитину залишити, а часом навіть на вихідні получається великий облом - в суботу чоловік без попередження йде на роботу на пів дня, після чого вже пізно мені йти кудись, залишивши дитину з ним, а в неділю ми йдемо вгості - свіжачок, так було на минулих вихідних. я з поганим самопочуттям і зіпсованим настроєм намагалася усміхатися.
а буває така фігня, що я й не планую нічого свого на вихідні, бо не вірю у своє щастя,а дехто мені у вихідний каже: "може ти кудись хочеш собі піти?". ось я і не йду, бо мої мозги не встигають згенерувати ідею про корисне власне часопроведення, а якщо без діла тинятимуся містом, то ненавидітиму себе ще більше.
в загальному, "погрузла в тому всьому" і "хочеться змінити щось" - тут ти висловилася дуже влучно.


Лізуня, робиш тако- плануєш собі щось, куди б ти і з ким хотіла сходити, домовляєшся, і кажеш своєму ненаглядному-
"Так і так, милий, я тоже людина і я на вихідних йду на стільки то годин. Ти сидиш з малим і до мене НЕ ДЗВОНИШ!
Тільки в екстренних випадках! І нічого не обходить."
Нехай він знає наперед, відміняє всі плани, т.д.
Звичайно, дзвонити він буде, буде злитись, можливо, якщо він не привик з ним сидіти, буде розпитувати по 300 раз, що і як, проте це ти повинна робити, повинна для себе, щоб переключатись час від часу і відпочивати.

Можна записатись на щось -аеробіка, танці, фітнес, якщо є можливість, зараз багато занять проводяться ввечері, коли чоловік дома, а якщо знайти недалеко свого дому, щоб не їздити- то взагалі супер!
2 рази в тиждень, по 1,5-2 години, в загальному, це тааак переключає, ну, принаймні, мене, заодно і на користь йде...)))

І найголовніше- бути впертою в своєму намірі.
Для розмалювання буденності ще можна просто сходити підстригтися, чи щось з собою зробити інше, купити новий одяг, зробити те, що не робила, що хочеться зробити....
Коротше, варіантів масса..... :beauty:
Удачі тобі! Вище носа! Ми з тобою!
Як нема з ким піти- збираємо форумську тусовку! Нас багато! :beer: :beer: :beer: :kiss girl:
І не соромся, що ти тут пишеш- ми ж всі свої, кому, як не нам, підбадьорювати один одного? :heart:
Marta Офлайн


 

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Melisa » 21 грудня 2010, 01:56

Справді, Лізуня! Всі ми мами, і жодна - не ідеальна. В кожної свої мухи і свої вибухи бувають. А тримати все в собі, то потім не вистачить грошей на ліки, бо болячки будуть вилазити, як гриби після дощу. Так що заспокойся, не соромся, підтримаєм, розцілуєм, розвантажим - ти лиш скажи. Любимо тебе сильно-сильно, і не соромся просити про допомогу, Слава Богу, є кому її надати. Ми-поряд. Прийдем, вичистимо хату (якщо треба) до блиску, посидимо з Святусиком, наваримо їсти, зробимо тобі запашну кавусю і напхаємо тебе чоколядовими цукерками, лиш би ти була щаслива. Все для тебе.
І ти-молодець, що не миришся з таким станом. Ми-з тобою. Цілуємо всі-всі. Відчуй наше тепло. :heart: :heart: :heart:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Liza » 21 грудня 2010, 01:56

Радмила написав:Ліза, вихід є. Спробуй розвантажити себе. Перше. Якщо чоловік приходить додому хоч іноді в пристойний час, то домовся, що годинку, пів, грається з дитиною, а ти в цей час!!!!!УВАГА!!! Займаєшся чимось особистим. Якщо тобі класно, від того, що ти миєш підлогу, можна цим. А можна набрати собі вану з піною і просто в ній полежати , розслабитись, почитити цікаву книжку, подивитись улюблений серіал, вишивати і т.д. І при цьому важливо, це твоє законе право. Ніяких докорів сумління, там посуд не митий чи лахи непрасовані. Це як в рекламі і "нехай весь світ почекає".

мені вже так давно бракує читання книг! еееххххх.... їх у мене в черзі на читання вже багато. але читати мушу хіба що в ваннотуалеті, бо кімната в нас одна і дитина лізтиме до моєї книжки (любить поліграфію), а в кухню дитина може відкрити двері.
ще є та проблема, що якщо є якась дуже видима недоробка в побуті (наприклад праний одяг непоскладаний чи т.п.), то я просто не можу зосередитися на чомусь іншому.

Радмила написав:Друге подумай, чи вартує так багато робити роботи...

робот наче й небагато, якщо порівняти, наприклад, із селом, де кури-гуси-свині-крови, але через дитину, котра постійно плутається під ногами, часу на ту всю працю витрачається багато. та й просто неприємно сидіти в тому всьому - сказала би поганим словом, але хай буде так - гармидері.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Liza » 21 грудня 2010, 01:59

Радмила написав: І при цьому важливо, це твоє законе право. Ніяких докорів сумління, там посуд не митий чи лахи непрасовані. Це як в рекламі і "нехай весь світ почекає"...

ну я не знаю, якось перед чоловіком незручно - нехочу провокувати в нього негативні емоцій, адже він на роботі теж може натомитися (інтелектуальна праця, з людьми працює), а тут на нього ще й дитьо повісити...
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Melisa » 21 грудня 2010, 02:04

Ліза, не зручно спати на стелі, бо ноги звисають, а чоловік має знати, що годину-дві в тиждень чи як там ти маєш мати! Я одного разу вибухнула і поставила перед фактом " дай мені хоч 30 хв просто відпочити і почитати журнал". Далі було ще багато слів, але він мене почув. пів години грався з малою, а я ЧИТАЛА ЖУРНАЛ і ні про що не думала. Це буває дуже рідко, бо батьки мені помагають більше, проте БУВАЄ. Від того , шо ти психологічно давиш на себе, гірше лиш тобі. Немитий посуд і гора прання - не означає, що мама не збирається це все робити, просто сьогодні вона відпочиває, а завтра все вичистить.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Liza » 21 грудня 2010, 02:08

Marta написав:Лізуня, робиш тако- плануєш собі щось, куди б ти і з ким хотіла сходити, домовляєшся, і кажеш своєму ненаглядному-
"Так і так, милий, я тоже людина і я на вихідних йду на стільки то годин. Ти сидиш з малим і до мене НЕ ДЗВОНИШ!


зараз в мене період деякої апатії, чи як, коли маже нічого не хочеться планувати - атрофувалося бажання щось активно змінювати.
якщо минеться - варто буде здійснити те, про що ти пишеш. це да.

Marta написав:Можна записатись на щось -аеробіка, танці, фітнес, якщо є можливість, зараз багато занять проводяться ввечері, коли чоловік дома, а якщо знайти недалеко свого дому, щоб не їздити- то взагалі супер!
2 рази в тиждень, по 1,5-2 години, в загальному, це тааак переключає, ну, принаймні, мене, заодно і на користь йде...)))


я мрію про арабські танці. як дуже хороший варіант - хотіла би якось долучитися до точки, де займається наша Діна, але ймовірно для цього буде можливість АЖ тоді, коли малого віддам в дитсадок.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Liza » 21 грудня 2010, 02:11

Nelya написав:...Прийдем, вичистимо хату (якщо треба) до блиску, посидимо з Святусиком, наваримо їсти, зробимо тобі запашну кавусю і напхаємо тебе чоколядовими цукерками, лиш би ти була щаслива. Все для тебе...

Неленько, то виключено, адже в кожної з вас є свої справи, свої чудові сім"ї. ну а я мушу сама розбиратися зі своїми мухами.
але ж дякую, чудо ти наше :)
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Поперед.Далі

Повернутись до Внутрішній світ



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron