Глобальні оголошення!



Моральна підтримка

Модератор: Галина

Моральна підтримка

Повідомлення Liza » 20 грудня 2010, 20:09

мені kamisia написала, що ви турбуєтесь - я так здогадалася, що напевне в цій темі.
дівчинки, то піпєц - я не вмію отримувати радість від материнства. це для мене майже суцільна каторга. бувають просвітки - зокрема сьогодні, коли я під час дитинячого сну почитала на форумі кілька тем, зокрема про ваші подарунки від Миколая. а також під час наших з вами тусівок, на яких я рідко коли буваю, на жаль. в основному мої радощі крутяться якось навколо вас і форуму, зрідка вони стосуються чогось іншого. мало що можу згадати ще. тобто, я місяцями не маю можливості розвантажити свої мозги. а вони ,звісно, не гумові.
а загалом - психіка тріщить по швах. чуфствую, що я - пацієнт для mari.
почала пити заспокійливі пігулки. спочатку вони мені допомагали однією своєю присутністю - коли я відчувала загострення мозкозавантаження, то при згадці про пігулки, до котрих я завжди боялася вдаватися, мені наче ставало легше. одного разу таки довелося ковтнути - заспокоїлася і абсолютно спокійно вкладала спати дитину, котрій хотілося видовищ.

багато накипіло в душІ. пишу собі у вордівському документі те, чим мені міг би допомогти мій нездогадливий чоловік подолати цю всю лажу. але йому я скорше всього не дам того читати. або в нападі люті відішлю йому на пошту, а потім жалкуватиму. вроді знаю пароль - можна спробувати встигнути стерти.
але він мені не допоможе з тим, що наш син постійно до всього лізе, все зачіпає. боюся за його життя. неможливо зробити наше помешкання цілком безпечним для дитини - це мене дуже лякає і я постійно перебуваю в якомусь нервовому напруженні, поки дитина не спить.

таке.

я вам дякую за те, що ви у мене є.
цікаво, як далі життя складеться.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення happymami » 20 грудня 2010, 20:15

Лізка, ти дуреписько мале. Ти шо не знаєш, до кого звертатися??? Але зараз получиш. Думаю. що тобі так важко лише тому, що ти живеш сама. Це дуже важко. Крім того - нема реалізації, а ти людина творчіская ;-) . Пацієнт ти наш, не думай, шо в тебе шось особливе. Особисто я таким теж страждала. Колись ;-) . Такшо, багато матерів через це проходять. Радість материнства тобі важко відчути, бо ти заклопотана іншим. Нормуль. Тримайся. Ти би краще свій вордівський файл нам вислала :lol: . ми би замість чолвіка тобі помогли. Бо чоловіки, вони трішки інша раса і не завжди бачать очевидне. Їм все треба казати. Такшо, думаю, він старається помогти, але по своєму :emphaty: . Ой, Лізуню, шо з тобов робити? Завтра буду їхати до Камісії, то заїду до тебе, побалакаємо. А ше - можу попилососити :cleaning: . Дуже люблю :lol: . До Мешканки прошуся прошуся а вона всьо не дає пилососа і не дає :lol: :zybu: . Ми з тобою, Лізко, то головне
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Marta » 20 грудня 2010, 20:20

Ліза, а може тобі просто треба розвіятись?... :beer:
Сходити кудись, відпочити, розслабитись, без дитини, за дитиною хай чоловік подивиться.
Хоч трошки.
Просто повір, всі ми час од часу таке відчуваємо, нерви здають, капец, я тебе дуже розумію, проте ти гарна мама, кожного дня собі повторюй! Ти любиш свою дитину, Ліза, ну ми ж знаємо, що любиш!!! Ти що?:heart:
Просто ти, напевне, погрузла в тому всьому і просто хочеться змінити щось.
А міняти треба- треба ходити кудись, через силу навіть, зустрічатися з людьми, робити те, що тобі подобається, посилати на три букви те і тих, хто не подобається, жити в задоволення, а основне- це все ж, я думаю, розвіятись.
Отримувати позитивні емоції, читати форум, брати участь, все буде ок!!!!!
Як захочеться поговорити- я, наприклад, завжди готова вислухати, тут чи десь інакше!
Ми всі тебе любимо і все буде добре! :heart: :heart: :heart:
Тільки відганяй від себе погані думки і роби те, що підказує серце. :heart: :kiss girl:
Marta Офлайн


 

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Liza » 20 грудня 2010, 20:22

я розумію, що моя ситуація не особлива :(


я й справді щодня сама з дитиною, а так хочеться, щоб можна було доручити дитину батькам на вигулку чи щоб вдома посиділи з ним.
від безвиході мозок плавиться.

я ще напевне буду думати, що ще відповідати, бо зараз важко відповідати якось грунтовно і адекватно, та й чоловік скоро має прийти з роботи і мале лазить біля компа - страшенно заважає і я боюся, щоб воно не нашкодило собі - вереску буде..........
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Marta » 20 грудня 2010, 20:34

Лізочка, і ще одне- не бійся так за малого. Так дійсно до зриву недалеко.
Я чудово розумію мамин страх за дитину- це сильний страх, проте не від нас тільки залежить те, що буде.
І дитині треба давати пізнавати світ, вчитися на своїх помилках, якщо так можна сказати....
Там впаде-ага, болить, акуратніше буде, а від синців і іншого НІХТО з наших діток не застрахований. Це просто неминуче! ....
Що зробити?

Я заспокоююсь, коли просто кожного дня прошу в Бога, щоб Ліза була жива-здорова, щоб її Ангел-Охоронець завжди був з нею, щоб завжди оберігав її від всього поганого і крилами закривав від всього злого. :heart:
Це допомагає.
Ми повинні, звичайно, робити все для безпеки, проте не все залежить від нас, і старатися не проектувати поганих думок на себе, на синочка. Повторюй "Все буде добре!" "Нічого страшного".

Ліза, приходьте от 26 числа в Подоляни, розвієшся трошки! :kiss girl:
Marta Офлайн


 

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення krapk@ » 20 грудня 2010, 20:38

самій дійсно дуже важко. Чоловіки, то більшість з них як інопланетяни, їм не зрозуміти. Особисто я точно знаю, що без своїх батькі не витримала би. Ще звісно від дитяти залежить чи спить чи їсть. Але є друга сторона медалі. Коли дитина трішки підросте, будеш пишатися, що все сама зробила, і ніхто тобі не скаже як мені мама з пересердя, що вона все робе а я лиш за компом сиджу. Інколи аж плакати хочеться, а дітися нема де. Але я стараюся від цього якось закриватися. Лиш торочу собі, що все це тимчасово. Все пройде, і буде легше.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення mari » 21 грудня 2010, 00:57

Ліза, а ти думаєш хтось вміє щоденно отримувати радість від материнства?
В якому кіно таке є?
Є різні етапи життя.:проживання, переживання, депресій , натхнень, задоволення і радості. Думаєш я завжди думаю що хороша мама? АГА :oops: Сімейне життя це як пори року: осінь, зима, весна і літо. В тебе зараз напевно зима.

Якщо п"єш заспокійливі сама вже: значить зима із снігопадами, замерзливми бурульками на носі і холодом на душі. Так?

На чоловіка скидати роздратування і жалості не варто, це поганий вихід.

Приходь з тим своїм документом написаним. Бо якось не дуже зрозуміло яка така неприємність трапилась і що там з життєвим шляхом.?
Я тебе чекаю. В тебе буде все ОК, я це точно знаю. Не те що вірю в це, а знаю.

Не відкладай до Різдва.

А бути пацієнтом- не соромно, навпаки це дуже важливо зупинитись, зрозуміти що і де не так і аж тоді іти далі. А не навпаки.
УСПІХІВ!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Liza » 21 грудня 2010, 01:14

Marta написав:Ліза, а може тобі просто треба розвіятись?... :beer:
Сходити кудись, відпочити, розслабитись, без дитини, за дитиною хай чоловік подивиться.
Хоч трошки.
............
Просто ти, напевне, погрузла в тому всьому і просто хочеться змінити щось.
А міняти треба- треба ходити кудись, через силу навіть, зустрічатися з людьми, робити те, що тобі подобається, посилати на три букви те і тих, хто не подобається, жити в задоволення, а основне- це все ж, я думаю, розвіятись.
..................

розвіятися я мрію давно. але мені це "нє паложено", бо нема з ким дитину залишити, а часом навіть на вихідні получається великий облом - в суботу чоловік без попередження йде на роботу на пів дня, після чого вже пізно мені йти кудись, залишивши дитину з ним, а в неділю ми йдемо вгості - свіжачок, так було на минулих вихідних. я з поганим самопочуттям і зіпсованим настроєм намагалася усміхатися.
а буває така фігня, що я й не планую нічого свого на вихідні, бо не вірю у своє щастя,а дехто мені у вихідний каже: "може ти кудись хочеш собі піти?". ось я і не йду, бо мої мозги не встигають згенерувати ідею про корисне власне часопроведення, а якщо без діла тинятимуся містом, то ненавидітиму себе ще більше.
в загальному, "погрузла в тому всьому" і "хочеться змінити щось" - тут ти висловилася дуже влучно.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Liza » 21 грудня 2010, 01:18

krapk@ написав:...Коли дитина трішки підросте, будеш пишатися, що все сама зробила, і ніхто тобі не скаже як мені мама з пересердя, що...


оце справді дуже влучно. я прочитала твою відповідь кілька годин тому, хоч відповідаю лише щойно, і оця теза мені дуже запала в душу.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення mari » 21 грудня 2010, 01:19

Ліз, а медалей форумських бачила скільки маєш??? Ми тобою гордимось!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Внутрішній світ



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей