Глобальні оголошення!



Як з цим жити?

Модератор: Галина

Re: Як з цим жити

Повідомлення Melisa » 29 грудня 2009, 12:06

Радмило, зараз я читаю книгу "Дети - с небес" Джона Грея. Ось, що там написано:
"У каждого ребенка свой уникальный набор задач и талантов, и мы не можем изменить то, какими им быть.
В трудные времена, когда нам начинает казаться, будто с нашими детьми что то не в порядке, нужно просто вспомнить, что они — с небес. Они изначально совершенны, и перед ними стоят неповторимые жизненные задачи. Особые препятствия, которые приходится преодолевать детям, помогают им обрести силы и развить свой особый характер."
Спробуйте побороти страх і невпевненість.
Усе в Божих руках.
Матимете можливість, прочитайте цю книжку.
Ви - чудова мама. :o :o :o
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Як з цим жити (тема відкрита для порад)

Повідомлення IREN » 18 квітня 2010, 10:50

Метод Драпкіна дуже дієвий! :rose: Я десь протягом 1-2 місяців, коли доня лагає спати повторюю їй багато чого позитивного- "Ти моя найкраща, найздоровіша, ти ростеш така розумна і красива, тебе всі люблять, ти гарна дівчинка, ти виростеш успішною і доброю людиною , нічого не бійся, ти найкраща.і в тму дусі. І вона настільки привикла- що тепер не засне без цього- бере мою руку і починає сама гладити нею себе і каже: " Фія( Софія) гана, дузє гана", і тоді так сильно мене обіймає і каже : " Мама тоже гана і я її любу!" я ж плачу деколи з радості! І вона стала набагато спокійніша, слухняніша і між нами встапновився контакт набагато сильніший. І не можна кричати на дітей,бити, бо вони як губки- вбирають все і потім відповідно поводяться так само, як батьки.У вас Радмило все буде добре- тільки вірте в це! :heart:
IREN Офлайн


 

Re: Як з цим жити?

Повідомлення Marta » 07 лютого 2011, 03:14

[modtext]Продовження (висновки, подяки, та прізвища лікарів, котрі допомогли реабілітуватися) тут[/modtext]
Marta Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Внутрішній світ



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість