Глобальні оголошення!



Ти мене більше не приваблюєш

Модератор: Галина

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення loljka » 28 грудня 2011, 14:52

ну , ви, дівки, даєте :grin: на городі бузина - а в Києві дядько :lol:
почали про те, що як стати привабливою для чоловіка свого, як знову розбурхати пристрасть в його серці, а закінчили спреями для волосся :crazy:

це тільки жінки так вміють :beauty:
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення nillaniya » 09 лютого 2013, 21:33

а ось я думаю, що чоловік теж має виглядати добре, щоб дружина хотіла з ним бути. і не прости добре виглядати, але і доклати всіх зусили щоб вона його любила, а не тільки жінка викроювала час на себе, щоб йому подобатись, та щей все прибери, наготуй і про дитину незабудь.... звісно розмови про вигляд це чудово, бо люди довіряють і не бояться спілкування. але якшо він хоче щоб вона вигляда на всі 100, то має не тільки забезпечити грошима і часом, але і заохотити. я завжди кажу свому% "а що т и зробив щоб я хотіла\могла..." і чоловік старається, для нас з доньою))))))))))
Зображення
nillaniya Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 18
З нами з: 04 січня 2013, 12:39
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 14 раз.

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення krapk@ » 09 лютого 2013, 23:45

молодець, хороший. Але розумієш, коли ви разом вже не рік-два-три, а десь близько 10 і вже нема тої романтики перших поцілунків і доторків. Достатньо давно людину знаєш краще за себе і навіть що вона скаже на твою ту чи іншу фразу. Така буденність(хоч я схильна вважати більше незадоволеність стосунками, мілкі образи які просто накоплювалися) штовхає людей до пошуку пригод, якогось авантюризму. Статистика страшна-до 75% пар які прожили разом 10-12 років (здається йшлося про покоління з 80-их-до 40 років), хоча б в подумках зраджували своїх половинок, і вже не памятаю, але точно більше 40 таки зраджували і неодноразово (залишаючися при цьому в родині). Серед старших такого меньше а серед молодших(не одружених але з постійнм партнером) ще більше :scare: -не нагулялися мабуть.... Але тема не про це. ЇЇ почала я і є люди які знають чим ця моя історія закінчилася (але джинси я і досі ношу :ha: ). А ще знаю дівчину, яка змінилася на вимогу свого чоловіка-дуже похудала,вставила красиві зуби, одяг теж тепер в неї інший і знаєте-вирішила, що така вона тепер варта кращого ніж її чоловік-замухришка. А там реально 1.50 з кепкою, зате з самооцінкою до неба, бо він синочок прокурорки. От і лишився тепер зі своєю самозакоханою рожею.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Ти мене більше не приваблюєш

Повідомлення Shalimar » 10 лютого 2013, 01:01

Постепенно я перестал быть собой, но еще не стал им. Я уже мог стать им, но медлил с превращением, словно боясь новой души.
Я стал им. Я понял это по твоему прикосновению к моему плечу, по поцелую. Так ты никогда не целовала меня, только его.
И еще я понял, что теперь все закончилось, потому что тому, кем я стал...

...ты не нужна.
(с) Антон Фридлянд
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.

Повернутись до Внутрішній світ



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron