Глобальні оголошення!



Ваші роздуми...

Модератор: Галина

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення mari » 01 серпня 2012, 01:15

Останнім часом на різних жіночих форумах, в жж-спільнотах, присвячених дітям і сімейним відносинам, піднімається багато питань, пов'язаних з сім'єю, розлученням, відносинами з чоловіком. Часто на порядку денному тема «Чоловік мені не допомагає», далі йде жалібний текст про те, який поганий чоловік, і коментарі приблизно такого змісту «кидай його, він тебе не гідний», «треба бути самостійною і незалежною», «ти йому нічого не повинна »,« нехай чоловік покрутиться »,« виставив його за двері »і т.п. Тобто чоловік постає в ролі противника або навіть ворога, якого треба всіма силами перемогти, зламати, підпорядкувати, і тільки тоді вважати, що шлюб вдався. Чоловік в результаті йде або стає підкаблучником, а жінка плаче, що все доводиться вирішувати і робити самій.

Хелен Анделін якраз розбиває таке викривлене уявлення про шлюб. В її книзі образ справжньої жінки кардинально відрізняється від його сучасної інтерпретації. В сучасному світі жінка повинна бути

сильною,
владної,
жорсткою,
незалежною.
А по Хелен Анделін справжня жінка - це жінка

слабка,
підпорядкована чоловіку,
м'яка,
залежна.
Я вже чую гул обурених голосів. Як? Залежна від чоловіка і підлегла йому? Так, саме так. Але залежна не означає забита і невпевнена в собі, підпорядкована - не значить рабиня. Хелен Анделін пише про те, що, будучи покірною чоловікові, жінка не повинна

втрачати почуття власної гідності,
ЛЮБИТИ СЕБЕ
дозволяти, щоб її зневажали і ображали.
Це жінка сильна своєю слабкістю, яка пишається тим, що вона жінка, і розвиває свою жіночність не тільки як зовнішні прояви ніжності, але перш за все, як глибинні риси особистості. Це жіночність зовнішності і манер і внутрішня жіночність позицій і цілей. Істинно жіночна жінка, має зачаруванням, яке не знає вікових обмежень. Її чари - це внутрішнє щастя і цілісність натури.



Ідеальних відносин Немає ... Є жіноча Мудрість НЕ звертати Увага на...
Є Чоловіча сила прощати...
А ідеальність ... Залишимо її серіалам ...

Там де є відносини завжди є відчуття і переживання. Любі переживання є цінними.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення Natalinda » 03 вересня 2013, 00:46

phpBB [video]
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення erinaceus » 04 квітня 2015, 16:09

Не раз ловлю себе на думці, що постійно відчуваю тривогу за дитину. Щоб не впав, не захворів, не взяв чогось до рота, не вкусила собака і т.д. Часом це відчуття сильніше, часом слабше. Хоч я зовсім не з гіперопікливих мамочок, що тримають дитину біля себе і не дають ніякої самостійності... І найгірше, розумієш, що це відчуття вже ніколи не зникне. На зміну одним переживанням з часом прийдуть інші, і в міру дорослішання будуть виникати дорослі тривоги. Як то кажуть, покой нам только снится...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення Marichka » 06 жовтня 2017, 19:36

Оля,і як?Пройшло це відчуття?
В когось таке 6уло?
Я по природі 6оягузка чи,може,така,що не 6еру 6агато на се6е.То не лю6лю теж того стану,коли за щось переживаю.Можу відтягувати моменти.А потім можу шкодувати,що не зро6ила того раніше.Вже 6уло 6 все позаду.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення Dolorosa » 08 жовтня 2017, 22:22

Alisa написав:Звичайно гірше - немає окремого побуту, свого гнізда, дітей нема і дозвілля приносить користь лише власникам общепітів :) .

Кидайте тапки, але я все частіше хочу без побуту, гнізда, вічного обовязку і відповідальності, вічної тривоги за дитину, страху перед майбутнім. Де моя свобода?!!! То депресія? Чи емоційне вигоряння?
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення Dolorosa » 08 жовтня 2017, 22:23

І чуть гумору
phpBB [video]
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення nelly » 08 жовтня 2017, 22:50

а що дасть отe постійно журeня?
Нe знаю чи то з кількістю дітeй пофігізм ростe чи просто якeсь eмоційнe самоствeрджeння ростe.
Я якось віддаюся ситуаціі і дужe люблю приказку нe журися, Бог за тeбe журиться.
Багато маю ситуацій, що хочeться, щоб була так,алe цe анріал, алe приходить і відбувається самe так як хотів. Моя мама дужe тривожна і я по максимуму стараюся бути протилeжною ій у цій рисі
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення Dolorosa » 08 жовтня 2017, 23:04

nelly я часто, як мене починає штормити, згадую щось з твоїх фраз )))
А тривожність то реально страшна штука, слабокерована
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення erinaceus » 09 жовтня 2017, 13:17

Marichka Та вже трохи попустило, дякую. Може тому, що дитина вже більша. Все-таки, 2.5 роки пройшло від того допису. А може просто навчилася простіше дивитися на речі :hi: Деколи себе стримую, щоб зайвий раз дитину не вберегти від чогось. А деколи, як вдариться-впаде чи щось собі зробить, то навпаки не звертаю уваги, бо не хочу собі тих негативних емоцій :=): Ну та й має вчитися на своїх помилках, знаходити вихід із ситуації і зазнавати поразки.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення Natalinda » 09 жовтня 2017, 18:59

А я от дівчата вкотре роздумую на тему виховання. А саме чи варто добре виховувати дитину. Мій досі не знає що значить середній палець показувати, знає що то негарно, а йому діти показують, причому суттєво меньші. Мала вчора пояснити, але і він забув і я забула.
Роздумую чи добре що ми не матюкаємося і не кричимо одне до одного з чоловіком..... Діти такі речі говорять одне до одного :impossible:
Коли дитина вихована в розумінні неображає інших, не бере чужого і тому подібне - їй реально важко поміж більшістю дітей у виховання яких батьки вкладають інший зміст. Навіть діти які слухають вчителя - вони як з іншої планети і нерозуміють що з ними робиться(((((

Ще в інституті я думала про те, що оця пропоганда "ви маєте право" неприведе ні до чого доброго(((((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Внутрішній світ



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість