Глобальні оголошення!



Ваші роздуми...

Модератор: Галина

Ваші роздуми...

Повідомлення мешканка » 01 квітня 2010, 15:15

Коли сльози дошу стікають по шибках і надворі лютує негода так хочеться сісти на самоті, накритись чимось тепленьким і віддатись роздумам. Саме в такі моменти я люблю думати, що саме в моєму житті приносить мені радість, а кому можу принести радість я? За що саме я хочу щиро подякувати Богові, а так часто забуваю це зробити... Чи хотіла б я щось змінити в своєму житті? І, якщо б я мала досить вільного часу, як би я його використала?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення Oksana » 01 квітня 2010, 15:26

люблю думати коли дощ за вікном, а я під теплим плєдом... Якісь думки тоді ясні, та й часу тоді вдосталь...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення мешканка » 01 квітня 2010, 15:55

а завжди ловлю себе на думці, що люди більше схильні жаліти себе.. а значно важче побачити, наскільки багато ми всякого маємо, до чого вже звикли і думаємо, що так воно і має бути... Одна моя подруга запитала мене, чи дякую я Богові за звичайні речі, які навіть не помічаю...? За те що бачу, чую, рухаюсь... за природу навколо себе...за вміння відчувати любов, радість, чи сум...
Позавчора гуляла біля інтернату для дітей із ДЦП. Якраз був вечір, деякі діти бавились собі в м"яча, інші просто прогулювались. А одна дівчинка стояла на сходах, через хворобу вона не могла спуститись сама зі сходів. Тут під"їхала машина і з неї вийшов гарно одягнений чоловік, він підбіг до дівчинки і схопив її на руки а вона сміялася і обіймала його за шию...Напевне, то був її батько. Він забрав її в машину і вони поїхали додому. Усміхнене щасливе обличчя тої дівчинки залишиться надовго в моїй пам"яті... Яке щастя розуміти, що в цьому жорстокому світі є ще багато місця для любові.... Таки любов врятує світ!
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення Lilia » 01 квітня 2010, 22:25

зворушливо... :cry: :cry: :cry: шкода таких діток...
Lilia Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 18 лютого 2010, 15:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 282 раз.
Подякували: 137 раз.

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення мешканка » 01 квітня 2010, 22:29

А головне, спостерігаючи за ними, коли там гуляла, звернула увагу на те, що всі вони страшенно життєрадісні. І тішаться з дрібниць. Дуже позитивні. І це, здебільшого, підлітки... А коли подивлюся на тих підлітків, які під моїм під"їздом щовечора сидять...то аж сум побирає за нашу молодь.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення mala-karta » 02 квітня 2010, 00:52

а чого ті дітки в інтернаті, якщо в них є батьки?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення гра з вогнем » 02 квітня 2010, 01:16

якщо я правильно розумію - це школа-інтернат.
у нашому місті є кілька шкіл для дітей з наслідками поліо і церебральними паралічами.
у них навчаються дітки, які їздять додому. якщо це з області, то на вихідні їздять. а якщо з міста, то й щодня можуть батьки забирати.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення мешканка » 02 квітня 2010, 09:01

mala-karta написав:а чого ті дітки в інтернаті, якщо в них є батьки?
Гра з вогнем права. То "реабілітаційний центр" школа-інтернат... я так розумію, що не всіх діток батьки додому беруть...але то вже в іншу тему. А тут про роздуми над життям...над різними ситуаціями, які вас вразили, чи чимось запам"яталися...чи якось по-особливому вплинули на вас. :oops:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення Melisa » 02 квітня 2010, 09:43

Я вже давно хотіла створити тему, де б можна було писати про те, що сьогодні для вас зробив Господь, за що ви Йому дякуєте (саме сьогодні). Але не наважувалась, оскільки не всі підтримали б таку ідею, тим більше, це ж не церковна сторінка, а форум матусь. Хоча... Мені б дуже хотілось про таке писати саме ТУТ, бо навколо стільки речей, за які ми не завжди буваємо вдячні Всевишньому! :heart: :heart: :heart:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення мешканка » 02 квітня 2010, 09:52

Думаю, кожна людина, не залежно від конфесії чи віросповідання має певний зв"язок з Богом, і мені особисто було б дуже приємно і корисно почитати та поділитись з іншими форумчанами власними переживаннями співдії людини з Богом.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Далі

Повернутись до Внутрішній світ



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron