Глобальні оголошення!



Ваші роздуми...

Модератор: Галина

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення Shalimar » 29 червня 2011, 13:52

Alisa написав:А тут одне й те саме - робота, дім і побачення в 19.00 біля театру :)

ну, если их устраивает.... ))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення Alisa » 29 червня 2011, 13:58

Shalimar написав:
Alisa написав:А тут одне й те саме - робота, дім і побачення в 19.00 біля театру :)

ну, если их устраивает.... ))


Шалімар, я думаю, що їх просто засмоктало...
небезпечною трясіною :)
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення ЗІрка » 29 червня 2011, 18:56

люди самі повинні відчути, шо прийшов час міняти вектори...
якщо не женяться, то розійдуться - одне з двох :grin:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення Shalimar » 29 червня 2011, 19:01

так "проблема" в том что не женятся или во времяпрепровождении?
ну, женятся
и будет другое то же самое - дом-работа-дом, готовка-уборка, телек, пиццерия, кинозал
совместный быт тоже может иметь неблагоприятное влияние..
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення Alisa » 29 червня 2011, 19:22

Це не проблема... Це я до того, що рутина буває різною...
Не лише декретною.
Мені б осточортіло 5 років ходити на побачення... :crazy:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення Shalimar » 29 червня 2011, 19:25

Alisa написав: Мені б осточортіло 5 років ходити на побачення... :crazy:

а чем это хуже?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення Alisa » 29 червня 2011, 19:34

Звичайно гірше - немає окремого побуту, свого гнізда, дітей нема і дозвілля приносить користь лише власникам общепітів :) .
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення flower » 29 червня 2011, 20:28

я небачу в тому ніякої проблеми... їм так добре то нехай прийде час і дійсно вирішать або одружуватись або розійдуться. ми тоже зустрічались 5 з половиною років, весілля планували, мріяли про майбутнє але я ще вчилася і ми чекали, може і в них є якісь свої причини.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення Melisa » 24 липня 2011, 13:30

Я не пам"ятаю, чи вже ділилась з вами наступним. Про це я дуже часто думаю, тому вибачте, якщо повторюсь.
Є в мене знайома, що мешкає за межами України. Так от, вона була змушена вийти на роботу, коли дитині було всього три місяці. Оскільки лише три місяці в даній країні діє декретна відпустка. Я часто думаю про те, яка я щаслива мама, що можу посидіти з дитиною три роки. Можу дати їй набагато більше, ніж отримала сама. А ще, нещодавно вперше переглянула фільм "Вусатий нянь" від початку до кінця. І в той момент, коли батьки приїхали до діток в садок лиш на певний час я мало не розплакалась. Так, тоді були такі часи, люди були змушені працювати і вдень, і вночі на заводах, фабриках. А куди було дівати дітей? В садок. На день і на ніч. :cry: Не знаю, що тоді творилось всередині в матерів, що творилось всередині у дітей, але думаю, було дуже нелегко. От тепер починаю усвідомлювати, яке то щастя мати можливість посидіти 3 роки біля свого маленького чуда! :clapping: Не просто посидіти, а й провести цей час з користю.
Так, зараз багато хто може закинути, що і зараз мами швидко виходять на роботу, бо треба якось жити (виживати). Так, є такі, які просто закидають все і всіх, і живуть у своє задоволення. Проте, відкидаючи всі ці крайнощі хочеться наголосити на основному-які ми щасливі, що можемо ОФІЦІЙНО присвятити малюку набагато більше часу, ніж інші.
Не знаю, як вам, але мене дуже тішить усвідомлення того, що декретна відпустка у нас - три роки.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Ваші роздуми...

Повідомлення Melisa » 26 липня 2011, 11:42

Ще раз переконуюсь в тому, на скільки ми часом буваємо замкнуті, стримані і боїмось виявляти свої емоції. Я про приємні, позитивні, про вияв любові.
Була собі людина, і така вона була життєрадісна, добра та щира, що хотілось зробити їй приємний вчинок, але ж ні. Я стрималась. А для чого? Краще почекати, поки буде повід: день народження, день Ангела чи ще якийсь важливий день... А чому б не зробити важливим днем звичайнісінький будній? Чому б просто не купити (зробити власноруч) якийсь подарунок і принести людині просто так, як знак вияву любові і поваги до неї?.. Людини сьогодні не стало. І так мені сумно з цього приводу, що не встигла, відкладала.
Дівчата, давайте робити людям приємне просто так, щодня, щохвилини... Як тільки відчуваєте в цьому потребу. Давайте дарувати людям відчуття, що вони вам потрібні, відчуття любові, відчуття радості...
Не чекати якогось особливого дня, а зробити приємність сьогодні, зараз.
................................... :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Внутрішній світ



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість