найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

А що вам нині снилося?

23 березня 2010, 15:34

мені минулої ночі наснилося, наче я лікувала Папу Римського - проводила якісь процидури для його ноги. правої.
але хто це був - точно не знаю, наче не Бенедикт XVI...

Re: Балачки: ні про що і про все

23 березня 2010, 17:44

не знаю чого, але твоє повідомлення :lol: :lol: :lol: :lol: мені підняло настрій

Re: Балачки: ні про що і про все

23 березня 2010, 17:49

Ліза, а ти що, дохтурка?
:girl_hospital:

Re: Балачки: ні про що і про все

23 березня 2010, 17:57

не дохтурка, але була мрія стати медsister'ом.
тобто десь в глибині душі я напевне трошки лікар, але такий, якому не приходиться бачити кров і всьо такоє. мануальний терапевт напевне, судячи по сну і по спадковості - мій батечко був доволі крутим масажистом.

Re: Балачки: ні про що і про все

24 березня 2010, 12:02

і насниться ж таке :lol: . Мені колись теж снився схожий брєд :D . Про Кіркорова. Шо я йому налисники на снігу смажила :lol:

СНИ. А що вам нині снилося?

27 квітня 2010, 14:09

мені наснилося, що я запідозрила в себе другу вагітність, здала кров (чи що - нипомню) на якийсь аналіз і мені видали бамашку, де було написано, що термін вагітності на час здачі того аналізу складає 1 год. 20 хвилин, чи шось таке :lol:

Re: Балачки: ні про що і про все

27 квітня 2010, 14:17

ага...чого б то??? Чи, бува, не пророчий сон :???:

Re: Балачки: ні про що і про все

27 квітня 2010, 14:17

:lol: :lol: :lol:

Re: Балачки: ні про що і про все

27 квітня 2010, 14:27

дяяямсь)))) Лізуня... І насниться ж таке. Ти часом не була в Оленки в гостях? Не пила їхнього фірмового чаю? Бо я після пікніка з пригодницьким чайочокм такі сни снила, шо блокбастери голівудські ховаються встократ)))) Типу шо мене хотіли прибити за то шо я сайт не розкручую)))) і шо відвідування сайту падає))) Общім, переказувати не буду, бо брєд плівся. Але проснулася я вся вспатєвша)))) От і питаю за чайок :lol:

Re: Балачки: ні про що і про все

27 квітня 2010, 14:39

:lol: :lol:
кльово тема :)
Відповісти