Глобальні оголошення!



‪#‎ЯНеБоюсьСказати‬

Модератор: Галина

‪#‎ЯНеБоюсьСказати‬

Повідомлення taranjka » 07 липня 2016, 14:03

ті, хто в ФБ напевне знають, що це за хештег. хто не в курсі, можна почитати, наприклад, тут
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

які ваші думки? чи варто таке писати?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: ‪#‎ЯНеБоюсьСказати‬

Повідомлення Marichka » 07 липня 2016, 14:15

Трохи прочитала і думаю,яка я щаслива,що не мала як таких домагань.
Писати,думаю,варто.
А з психологічного боку,то, може, після розказаного буде легкше
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: ‪#‎ЯНеБоюсьСказати‬

Повідомлення taranjka » 07 липня 2016, 14:35

до цього флешмобу я навіть не задумувалася, наскільки це велика проблема. але... 3 моїх знайомих були згвалтовані - одна зовсім маленькою, одна ще неповнолітньою і одна вже студенткою. Це при тому, що тема насильства рідко піднімалася в розмовах. Все дізнавалося випадково, між іншим...
мені в житті насправді щастило, бо ситуації були "на грані", але так і залишилося на рівні словесного тиску чи залякування. не знаю чому так, можливо реакція моя "напрягала"
але напишу один випадок. Школа, точно клас не памятаю, десь середня. Ми сидимо пишемо контрольну і тут я відчуваю, що сусід по парті пхає мені руку між ноги. я з усієї сили заїхала йому по щоці. але проблема не в хлопці - можна списати на вік. а в вчительці - мене виставили за двері, бо я погано поджуся :scare:
не знаю, чи допоможе тим, хто написав свої історії. читаючи коментарі під тими постами стає страшно, а їм потрібне прийняття і підтримка. але паралельно піднялося ще одне важливе питання - жертва сама винна. як багато людей ставлять цей ярлик. коли всі навколо кажуть, що жертвасамавинна, вона теж в це починає вірити. і мовчить. а мовчання розвязує руки
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: ‪#‎ЯНеБоюсьСказати‬

Повідомлення Новенька » 08 липня 2016, 16:30

В новинах недавно про цей флешмоб розказувала. Я одразу подумала може жінці стає легше, як виговориться? Але відкрито то сказати не кожен зможе. А потім в новинах психолог казала, що то не дуже добре так обговорення в соцмережах, тому що лиш жінку вертає в той час.
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: ‪#‎ЯНеБоюсьСказати‬

Повідомлення taranjka » 09 липня 2016, 18:36

я сумніваюся в користі флешмобу для жертв ґвалтувань, але там не лише пор грубе насильство писали. про багато побутових і звичних в нашому суспільстві речей, про те, що ми можемо бути не жертвами, а спостерігачами, але коли нічого не робимо - то сприяємо тому.
крім того, багато батьків почали розмовляти з дітьми, особливо дівчатками. про те, що можна чужим, а точніше не можна. як захищатися. не боятися говорити. десь бачила підбірку ігор, в яких діти вчаться правильної поведінки, бо те що просто розказати не завжди діє.
під час однієї такої розмови один чоловік з стрічки друзів дізнався, що до його маленької дочки ліз клоун, на дитячому дні народжені :scare:
підняття цієї темі показує наскільки скуте в темах сексуальності наше суспільство, і які наслідки від цього можуть бути
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: ‪#‎ЯНеБоюсьСказати‬

Повідомлення Новенька » 09 липня 2016, 22:21

Можливо, аналізуючи чужі історії робиш висновки і для свого життя :confused:
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: ‪#‎ЯНеБоюсьСказати‬

Повідомлення Ніка » 17 липня 2016, 20:34

Якщо мовчати - то тоді і звертати уваги на такі болючі теми не будуть. А ці теми варті уваги, хоча, не кожна зважиться розповісти про певно найжахливіше у своєму житті.
Ніка Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 6
З нами з: 17 липня 2016, 19:57
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 6 раз.
Діти: Микола

Re: ‪#‎ЯНеБоюсьСказати‬

Повідомлення vit.mosom » 13 грудня 2016, 16:49

taranjka написав:
але паралельно піднялося ще одне важливе питання - жертва сама винна. як багато людей ставлять цей ярлик. коли всі навколо кажуть, що жертвасамавинна, вона теж в це починає вірити. і мовчить. а мовчання розвязує руки


Не згодна із цим повністю. Адже коли жінка просто йшла додому темною вулицею, а на неї напав гвалтівник, хіба вона винувата у тому? Вона що, звала його за собою чи на щось натякала? Або коли дорослі чоловіки лізуть до дівчат? Я розумію, що зараз такі бувають, що і не скажеш, що вони неповнолітні. Але всеодно це не виправдовує тих, що усе беруть силою. А про тих, що гвалтують маленьких діточок, взагалі казати не хочу - їх як мінімум довічно треба ув'язнювати :ireful:
vit.mosom Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 89
З нами з: 11 жовтня 2016, 13:11
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Планую


Повернутись до Внутрішній світ



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість