Глобальні оголошення!



Мандрівка в Польщу. Питання і відповіді

Модератор: taranjka

Мандрівка в Польщу. Питання і відповіді

Повідомлення krapk@ » 17 жовтня 2013, 20:54

дівчатка ану хелп!!! Маю можливість в середу поїхати в Краків (точніше в Ополе а звідти нас заберуть) на 3 дні (є де жити). В мене віза є - ще в в травні відкрили ми мали з роботи їхати зі студами там на якусь самодіяльність але я не поїхала тоді. Питання такі:
Чим найкраще добратися? все таки я зрозуміла що до Львова поїздом а звідти пересадка на інший поїзд в Краків так??
І найголовніше хочу брати малого-йому теж віза треба, чи досить того що він в мене в паспорті? Хтось може точно сказати? Ну і мабуть дозвіл від батька ніхто не відміняв так?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: На закупи до Польщі

Повідомлення krapk@ » 17 жовтня 2013, 20:57

а скільк коштує квиток до кракова?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: На закупи до Польщі

Повідомлення krapk@ » 17 жовтня 2013, 21:06

а ну то облом я ж візу йому так швидко не зроблю хіба самі їхати, а як собі купити квитки-укрхалізниця краків не висвітлює онлайн
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: На закупи до Польщі

Повідомлення krapk@ » 17 жовтня 2013, 21:22

taranjka ви з тернополя прямо в краків їхали? дай якісь координати де білети як купити і коли там. Бо поїздом в пів 7 вечора з Тернополя в пів 9 у Львові а зі Львова аж в 12 ночі. Тоді пів 7 в кракові-все що знайшла. Відстань за маршрутом Тернопіль (UA) — Краків (PL) ~ 464 км,
приблизний час у дорозі ~ 7 год 42 хв-то мабуть атобусом було б краще якби ранесенько виїхати,правда таможня...
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: На закупи до Польщі

Повідомлення krapk@ » 17 жовтня 2013, 21:37

я от лиш таке знайшла по автобусах
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: На закупи до Польщі

Повідомлення taranjka » 17 жовтня 2013, 21:58

ми з кракова поверталися. але з тернополя в краків мама часто їздила - треба на автобусну подзвонити уточнити коли там є автобуси
а ссилка яку ти дала, то ми через них купляли квитки. там без проблем можна купити дуууже дешево дитячі ( на автобусній нам відмовились їх продати, казали такого нема). а потім дзвонили попереджали, що автобус відмінили (коли ми закордоном були) і помогли знайти інший варіант
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: На закупи до Польщі

Повідомлення krapk@ » 18 жовтня 2013, 11:45

читаю вчорашній експрес-на кордоні польському черги довжиною в півтора-два дні. Що це таке за прикол? Краще певно поїздом їхати.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: На закупи до Польщі

Повідомлення fajno » 18 жовтня 2013, 12:50

то певно для вантажівок. ? ми пішим за 15 хв :yes:
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: На закупи до Польщі

Повідомлення Oksana » 18 жовтня 2013, 15:30

На кордоні, як пощастить. Може бути дуже швидко, може бути довго. Залежить не тільки від кількості людей, а й від зміни яка пропускає. Ми правда машиною перетинаємо, але піший бачимо :) Зараз трохи врізали переноси за гроші, не пускають, то на піших менше людей, немає так масово і з тюками. На дитину віза обовязкова, дозвіл батька на вивіз дитини, якщо їде лише з мамою також. Фотографія в паспорті до 5 років не є обовязкова, але бажана. Це спрошує, подивились на дитину і в папсорт і немає притензій. В 5 років фотографію потрібно поновити. На Краківцю перевірка серйозніша, але як не нести-везти нічого забороненого, то і проблем мати не будете. Ша Шегині, як на мене все якось вроді як спокійніше, але на українській частині більший "бардак". До речі, зауваження для тих, хто їде машиною, дорожній знак косулі, не ігноруйте, то не в нас, тільки знаки лишились, в них косулі дійсно повсюди, і нам одна ледь під машину не вискочила :) Ще багацько їй бачили по дорозі, краса...села поряд зовсім, а вони собі гуляють...
Мати при ночі ще страхівку, і на себе і на дитину. Можуть перевірити чи є при собі гроші, і чи їх достатньо, але нас тільки раз перепитували за гроші. Ще що...вроді основне при перетині написала :)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Мандрівка в Польщу. Питання і відповіді

Повідомлення inna6787 » 19 жовтня 2013, 19:03

Дівчатка, трохи не в тему, але відгукніться хто плануватиме подорож у Варшаву чи навіть проїздом.
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron