Глобальні оголошення!



Тернопіль - куди піти з дітьми

Модератор: taranjka

Re: Тернопіль - куди піти з дітьми

Повідомлення erinaceus » 24 квітня 2017, 12:02

Мами школярів, а водять зараз дітей зі школи в наш краєзнавчий музей? Ми вчора були з малим, то йому було досить цікаво. Як на мене, для школярів дуже пізнавально. Там не лише історія, але й соціально-побутова сфера, і природознавство, і геологія. До багатьох предметів можна було б прив'язати. Видно, на жаль, що музей переживає на найкращі часи. Особливо в порівнянні з іноземними музеями. Фінансування явно бракує. Але краще так, ніж ніяк...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Тернопіль - куди піти з дітьми

Повідомлення taranjka » 24 квітня 2017, 19:43

erinaceus водять, ми ще не ходили. проблеми музею не лише в фінансуванні, але й в керівництві - там звикли щоб нічого не робити, не міняти ((
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Тернопіль - куди піти з дітьми

Повідомлення Dolorosa » 25 квітня 2017, 00:22

erinaceus а за яким графіком краєзнавчий відкритий в неділю?
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Тернопіль - куди піти з дітьми

Повідомлення erinaceus » 25 квітня 2017, 14:01

Dolorosa Працюють кожного дня з 10 до 17.30. Вихідні - понеділок і середа. Дорослий квиток - 10грн, дитячий - 5грн.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Тернопіль - куди піти з дітьми

Повідомлення erinaceus » 25 квітня 2017, 14:49

taranjka За керівництво не знаю, можливо і так. Але знайома особисто з декількома працівниками, колишніми і теперішніми. Це надзвичайні люди! Фанати своєї справи, спеціалісти найвищого рівня. Ходяча енциклопедія! Вони тим живуть і дихають. Дуже шкода, що музейників так не цінують. Хтось з них мусів звільнитися і займатися більш приземленою роботою, щоб забезпечити свої родини. Хтось поїхав за кордон, хтось і далі працює на ту невисоку зарплату, підпрацьовуючи час від часу деінде.
Ми коли ходили, мені так шкода стало тих музейних доглядачів... В залах дуже холодно, вони сидять у зимовому взутті, верхньому одязі, в напівосвітлених приміщеннях. І зразу постає перед очима сцена із європейських музеїв: всі працівниці у формі, чистенькі-гарненькі-усміхнені, з раціями/свистками. І не лише в столицях чи великих містах, але й в звичайних провінційних. Навіть там не кожен музей може похвалитися окремою 4-поверховою будівлею в центрі міста, як у нас. Робто ресурси ми маємо: і кадри, і приміщення, а скільки матеріалів у фондах! Але ж для змін треба кошти: нові вітрини, освітлення, підтримання відповідної темпретатури і рівня вологості, якісь інтерактивні технології... Та у нашої влади принцип: ми подумаємо про це завтра. Є важливіші проблеми: економічні, політичні, і т.д. Але на жаль, коли вони всі будуть вирішені, від культури вже нічого не залишиться :sad:
Між іншим, якщо хтось цікавиться музейною справою і подорожує Україною, є цікавий сайт
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Там актуальна інформація про всі музеї країни, з афішами виставок, зустрічей, плюс новини про знахідки, дослідження і т.д.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Тернопіль - куди піти з дітьми

Повідомлення гра з вогнем » 25 квітня 2017, 20:53

Ми ходили з Андрійком колись, нам сподобалося, цікаво)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Тернопіль - куди піти з дітьми

Повідомлення taranjka » 26 квітня 2017, 10:18

erinaceus я знайома з директором - такий старший чоловік, чесний, відповідальний, але для музею треба когось більш рішучого і активного, хто б шукав додаткові ресурси. а головне - наважився зробити там переоблік експонатів, за часи попереднього директора там багато чого пропало :sad: але директора призначає облрада (чи шось таке) і не з міркувань, щоб музей розвивався, а просунути когось свого :sad: час від часу за те місце починаються чергові суперечки
музейних працівників теж знаю, є справді ходячі енциклопедії, а головне вміють цікаво розповідати :yes:
схожа ситуація з кінотеатром, тим що в центрі. такого безграмотного управління ще треба пошукати. центральний кінотеатр, з нормальним ремонтом і збитковий. дізнатися, що будуть показувати - треба туди йти, бо додзвонитися важко. але й то не гарантовано, що покажуть, бо треба щоб було чи то 4 чи 8 відвідувачів :sad:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Тернопіль - куди піти з дітьми

Повідомлення erinaceus » 26 квітня 2017, 16:27

taranjka Та я думаю, то за будь-якого керівництва пропадає :wink: Дуже вже ласий шматок. І директор може бути зовсім не в курсі, що робиться. Всіх працівників не проконтролюєш, та і експонатів тонна. Для переобліку інколи потрібні роки...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Тернопіль - куди піти з дітьми

Повідомлення Sms » 30 квітня 2017, 08:15

Були ми в тому контактному зоопарку в Ювілейному на Злуки :nea:
Відчуття неоднозначні Погодували носух, помилувались кроликом та шиншилами і малу цапнула за підборіддя фретка Ліка (на вигляд це звичайний тхір ). Адміністратор запевнила, що тваринки привиті. Сподіваюсь, що так!
Зробила висновок, що звичайний зоопарк безпечніший і прийнятніший для нас . А потіскати можна нашу Муху! Вона й привита, й кігті обрізані
За 50 грн сумнівне задоволення :crazy:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Тернопіль - куди піти з дітьми

Повідомлення vikilandi » 30 квітня 2017, 12:09

щодо царапин... десь два роки назад мого сина царапнув кіт наших друзів. Точно не памятаю що саме нас змусило звернутись до лікарів, але пішли на огляд. Вранці педіатр, як побачила царапину, то викликала і хірурга, і інфікціоніста. Здали купу аналізів. Кота возили у ветлікарню, якісь довідки брали. Наче нічого серйозного, але мазі і антибіотики тоді приписали. Ще й просили хоч на одну ніч залишитись в інфекційному відділенні. Все скінчилось добре, рана легко загоїлась. Але ось реакція лікарів на подряпину від домашнього кота мене тільки утвердила, що тварина навіть і привита і хатня, все-таки небезпечна для дітей.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron