Глобальні оголошення!



Тернопіль - куди піти з дітьми

Модератор: taranjka

Тернопіль - куди піти з дітьми

Повідомлення taranjka » 20 серпня 2013, 12:29

Давайте в цій темі будемо писати, як можна розважитися з дітьми. Пишу, що цікавить моїх, крім годування голубів в центрі :crazy:

Парк Топільче - в вихідні і по святах включають каруселі - карусель з тваринками, сонечко (маленьке чортове колесо), дзвіночок (по колу крутиться), поїзд. Сонечко і дзвіночок, то вже для старших - після 3. на поїзд і карусельку можна йти з батьками.
ще щодня там працюють гойдалки човники і автодром
ціна на такі штуки - близько 5 грн
ще недалеко є халявний дитячий майданчик - стандартні качельки-гірки, ще пару турніків і міні поле для футболу (для старших). туди в обід літом краще не йти - зваритесь :crazy:
а, ну і тваринки там є, про зоокуток в іншій темі

центральна алея вся в "розвагах" для дітей - батути, пищищі машинки, веломашинки, кліточки... ми туди не ходимо :hi:

Зацінили парк на Східному - тоже різні карусельки, працюють щодня. в вихідні краще не йти - якшо не любите натовпу :scare: є чортове колесо, типу велике. пускають і з дітьми, але Дарця побоялася і ми не ходили

пишіть що щк знаєте, я як згадаю теж напишу :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Тернопіль - куди піти з дітьми

Повідомлення Радмила » 20 серпня 2013, 18:28

Пташник на території моностиря на вул. Володимира Великого (Ліворуч через дорогу від церкви там видно фонтан, йти вздовж стіни від фонтану вхід у ворота.). Більше 10-ка фазанів: королівський, діамантовий, срібний, жовто-банановий..., павичі кольорові та білі, страуси, качки мандаринки, кролики. (Годувати нікого не можна)
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Тернопіль - куди піти з дітьми

Повідомлення nadusha » 21 серпня 2013, 06:17

taranjka написав:

центральна алея вся в "розвагах" для дітей - батути, пищищі машинки, веломашинки, кліточки... ми туди не ходимо :hi:

:wink:


Були в суботу там... Та Алея розваг мене неприємно здивувала - зайняли цілу алею, ціни :dash: , зіпсували вигляд тої частини парку... Ще трохи не в тему: а що то за "місце для відпочинку " біля оленів(альтанки, мангали, лавочки)? То для VIP-персон чи доступно і простим смертним?

А по темі: ми гуляємо по різних площадках в дворах, на стадіоні, часто ходимо на територію монастиря, рідко їздимо в парки. Малі люблять гуляти на Куліша, там є молоденький міні-парк(там розстеляємо одіялко, ставимо палатку-хатку) і на тій площадці менший любить бути.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Тернопіль - куди піти з дітьми

Повідомлення Галина » 21 серпня 2013, 08:07

nadusha написав: То для VIP-персон чи доступно і простим смертним?

То доступно всім за певну суму. Але для мене то так дико. Дітки ходять дивитися на тваринок, а рядишком дядічки рибу ловлять алкоголь розпивають і мати гнуть. :ireful:
Невже крім парку нема більше де бухати мужикам??? Хоч вбий, а я не розумію такого.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Тернопіль - куди піти з дітьми

Повідомлення Галина » 21 серпня 2013, 08:08

Ми найчастіше гуляємо на Співочому полі, в дворі, в центрі раніше бували. Пару раз біля фабрики Нова гуляли, дітям подобається по тих тваринках лазити.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Тернопіль - куди піти з дітьми

Повідомлення taranjka » 21 серпня 2013, 08:10

гроші всьо рішають - місце для пянок під вудочку в тому числі. там під час бухань і вбили пеліканчика :cray:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Тернопіль - куди піти з дітьми

Повідомлення mari » 22 серпня 2013, 08:51

:( шкода :cray:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Тернопіль - куди піти з дітьми

Повідомлення svetla » 22 серпня 2013, 13:24

І як і nadusha любимо "міні-парк" на Куліша.
Добре,що його ще ніхто не захопив під якесь будівництво. Тільки там не завадило б поприбирати,бо інколи сміття купами.
А ще мої діти люблять біля школи 26-ї гуляти. Там в старшої вже своя компанія. але як діти вчаться,то стараюсь там не плутатися школярам під ногами,а вже після навчання як з садка повертаємося то там зупиняємося.
Від недавна для дітей "відкрили" розвагу: годування голубів,які сідають на руки,коляску і т.д. Біля 28-29 шкіл такі прикормленя голуби. Оленка навіль кілька разів впіймала голуба. А меньший так тішиться ними,що його крики-писки,мабудь чують жителі всіх навколишніх будинків.
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Тернопіль - куди піти з дітьми

Повідомлення Зоряна » 22 серпня 2013, 14:10

Також,коли немає погоди можна піти в кафе "Майдан",що на бульварі Д.Галицького-там є міні гірка та хатка пластмасова і ще пару іграшок(ми там св"яткували дн,дуже сподобалось діткам),Також красиво у Ювілейному є Челентано із спец. кімнатками для дітей- також в більшості для днів народжень,також є маленький столик з кріслами в самому приміщенні челентано де дітки можуть власноруч зробити собі піцу)) з тіста і т.д.,там є акваріум з черепахами. Також є великий лабіринт для діток і в піцерії Бенедетто ,там де "Пелікан".
Ми часто ходимо ще під ))) кафе-ресторан "Ноїв ковчег" ,що в парку Топільче біля моржатника,там є кози,баран,курки і кролі з морс свинками,шиншила,гойданка і там можемо провести ціквво час))
Непоганий дит майданчик біля ресторану "Шинок",що в парку Шевченка,там є кораблик на якому можна довго лазити,рошенівський куточок і звичайно платні атракціони(поїзд,лабіринт,машинки і т.д.)
Зоряна Офлайн


 

Re: Тернопіль - куди піти з дітьми

Повідомлення nadusha » 23 серпня 2013, 06:15

Ще були одного разу в Диканьці, там теж гарно: ведмеді (правда їх дуже шкода), озерце з лебедями. Правда для мого шила-Дениса то непідходяще місце, бо треба ганяти за ним крок в крок...
Погоджуюсь з svetla про сміття в міні-парку на Куліша: прогулянка там починається із збирання сміття, скла, а вже потім ставлю хатку і стелю одіялко. Не розумію тих, хто там смітить - на алеях море смітників, два кроки і викинув...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron