Глобальні оголошення!



На закупи до Польщі

Модератор: taranjka

На закупи до Польщі

Повідомлення Sms » 30 червня 2013, 23:44

Дівчата , я записалася нарешті на співбесіду до Польського консульства, об зробити шопінг візу. Плануємо їхати втрьох: я , мама і мала. Хочему саме, щоб шось купити на 1 день. Дешево і сердито, щоб вийшло.
Поскільки це буде моя перша поїздка в Польщу, цікавить все. Чим їхати, куди їхати, що купувати? Порадьте:)
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: На закупи до ПольщІ

Повідомлення Ulkanet » 01 липня 2013, 02:19

купуй товари Ікеа, капці дитячі і дорослі Бефадо. Демари щось спортилися останім часом :sad: хіба їхні гумаки малій можеш купити :wink:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: На закупи до ПольщІ

Повідомлення stella123 » 01 липня 2013, 09:58

Знаю, що можна добиратися до Перемишля як з пересадками, з Тернополя до Львова поїздом, з Львова до Шагині маршруткою і потім до самого Перемишля теж маршруткою. Але якщо ти збирашся з дитиною то краще з Тернополя бусом. Знаю, що час від часу набирваються буси до Польщі. Десь бачила інформацію на форумі Файного міста. Якщо знайду кину силку. Знаю, що в Тернополі є люди які регулярно їздять. Купують одяг, взуття, продукти і досить задоволені. Мій чоловік їздив пару місяців назад, але він їхав туди перший раз і попав на травневі свята і там було все закрито. Але він їхав скорше через те, що виходив темін відкритої візи і йому потрібно було перетнути кордон, щоб в подальшому йому відкрили візу на більший термін. Трошки підросте дитьо планумо разом з чоловіком поїати.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: На закупи до ПольщІ

Повідомлення fajno » 01 липня 2013, 10:54

Ми їхали з дитиною минулого літа туди спочатку до Львова, там ранішній автобус до кордону, далі до Перемишля автобус місцевий, далі - до Кракова поїзд. Назад - поїзд з Кракова до Тернополя. Поїздом найкраще і найлегше. Цього літа поїдем одразу поїздом. Він ніч їде і дитина спокійно спатиме цілу ніч. Є купе двохмісне і ніхто не напрягатиме з сусідів :yes: Цін вже не пам'ятаю
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: На закупи до ПольщІ

Повідомлення Sms » 01 липня 2013, 23:13

stella123 , Ой, як тяжко з пересадками.... З дитиною буде тяжко :impossible: Яб поїздом поїхала до Кракова. Але туди якщо їхати - то дні на 2, щоб ще погуляти. Але то задорого вийде. Напевно таки тре їхати до Перемошля. Буду взнавати чи є прямі з Тернополя, на крайняк зі Львова. А може з ким з бусів домовлюсь. Дякую.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: На закупи до ПольщІ

Повідомлення flower » 02 липня 2013, 08:11

Мені здається, що в Перемишлі нічого толкового нема. Але може людям які там були то знають точно. Ми лиш проїзжали, то авіть супермаркет якийсь толковий найти не могли і магазинів толком класних вартісних не бачили.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: На закупи до ПольщІ

Повідомлення Сніжинка » 02 липня 2013, 09:55

В Польщі з липня почався сезон знижок на літні речі, але це стосується торгових центрів, магазинів, а не базару. Але це не означає, що як це торговий центр, то ціни захмарні, є різні, в залежності на який кошильок. Але всеодно набагато дешевше, ніж в Україні і гарної якості. Недалеко від кордону є місто Жешув, дуже гарне, велике, багато торгових центрів, можна там, чи Краків. В Кракові є Краківська галерея- там дуже всього багато, ось магазини
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
.
Сніжинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:32
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 54 раз.
Діти: дівчинка Мартуся

Re: На закупи до ПольщІ

Повідомлення Sms » 02 липня 2013, 12:49

Сніжинка написав:В Польщі з липня почався сезон знижок на літні речі, але це стосується торгових центрів, магазинів, а не базару. Але це не означає, що як це торговий центр, то ціни захмарні, є різні, в залежності на який кошильок. Але всеодно набагато дешевше, ніж в Україні і гарної якості. Недалеко від кордону є місто Жешув, дуже гарне, велике, багато торгових центрів, можна там, чи Краків. В Кракові є Краківська галерея- там дуже всього багато, ось магазини Прихований текст.


Як д того Жешува добратися з Тернополя?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: На закупи до ПольщІ

Повідомлення Сніжинка » 02 липня 2013, 16:30

Повинен бути поїзд з Тернополя або зі Львова автобусом. Є такий рейс Львів-Вроцлав. Дзвониш на залізничний Тернопільський чи автовокзал наш або Львівський і питаєш коли і що їде в Польщу до Жешува. Чоловік, коли їздив, то так добирався. Жешув знаходиться 86 км від кордону.
Сніжинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:32
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 54 раз.
Діти: дівчинка Мартуся

Re: На закупи до ПольщІ

Повідомлення Sms » 06 жовтня 2013, 13:10

Отож вчора були у Польщі. Їздили до Перемишля :) Спогади і враження тут :
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron