Глобальні оголошення!



Відпочинок у Тернопільській області

Модератор: taranjka

Re: Відпочинок у Тернопільській області

Повідомлення okcana » 20 липня 2014, 19:19

Поділіться, а де саме на Дністрі?
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Відпочинок у Тернопільській області

Повідомлення flower » 24 липня 2014, 00:11

Natalinda я знаю про що ти говориш. Нас в Рудку вже давно кличуть і все ніяк не вирвемось. Там база гарна є. Пошукай в гуглі, якось там "стодола" щось там)... ну слово стодола точно має бути. Фоток там на їх сайті багато. Гарно дуже і відносно дешево, хочу але ще ніяк на термальні басейни не вирвемось, мої майстри ще ніяк не ступаються.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Відпочинок у Тернопільській області

Повідомлення Mama3 » 24 липня 2014, 00:28

Я от знайшла
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Відпочинок у Тернопільській області

Повідомлення Natalinda » 24 липня 2014, 15:47

Ми були, все руки не дійдуть фотки скинути і розказати.
Але не на базі, а "дикарями", зранку поїхали, вечером вернулися. може нарешті сьогодні вечером напишу
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Відпочинок у Тернопільській області

Повідомлення TYulia » 25 липня 2014, 12:20

а дикарями як там можна? чи є якісь типу пляжі обладнані? Саме озерце яке дно має? Чи чисте, тепле холодне?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Відпочинок у Тернопільській області

Повідомлення Natalinda » 29 липня 2014, 13:02

Розкажу вам трошки)
TYulia дикарями, то я мала на увазі що не на базі ми були, а просто на березі озера, без всіляких зручностей
Незнаю що таке обладнаний пляж, але в мому розумінні його не сильно було. У тій Бабиній стодолі (бо ми на зворотньому шляху зупинялися щоб подивитися) то насипано піску трохи.
Власне вид на саме озеро

Зображення

Розповідали що з торони бази власники застелили дно якоюсь клейонкою, щоб водорослі не росли. Клейонки не помітила, а водорослі помітила)))))
Ну але загалом звісно що на базі вода видалася чистішою, бо кількість людей обмежена, на відміну від безкоштовних заїздів де людей було море.
Ми приїхали зраненька, то до обіду я вважала відпочинок просто ідеальним. Захід в озерце повільний, пісочок, рибки плавають і видно ноги, але з обіду людей почало більшати, вода почала каламутнішати, на 5 літрів води була одна людина) На вечір вода реально погано пахла, що почула навіть я (запахи я чую погано).
Щоб побачити захід
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Загалом беручи до уваги різницю у кілометрах із Шацьком я задоволена. Діти накупалися, надурілися, наїлися мняска), навечір були веж вдома
(Але в Шацьк все одно хочеться)
Якщо є можливість - то я б радила їхати у бідній день, бо на вихідні людей маса, в принципі як і всюди на вихдні. Якщо в Щацьк не виберемося, то думаю як мінімум ще разок зїздимо.

На базі гарно, фото на сайті відповідають дійсності (єдине що ми в будиночки не заглядали) До кожного номера є своя альтанка, свій мангал. Дитяча площадка і басейн
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Відпочинок у Тернопільській області

Повідомлення Арія » 29 липня 2014, 18:51

с. Кривче Борщівський р-н. мальовнича печера, є місце для шашликів і дуже живописні куточки в самому селі, і вежі хоч в трішки занедбаному стані (((. По дорозі можна побувати в с.Озеряни там старовинний польський Костел.
Арія Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 28 квітня 2013, 21:40
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: Відпочинок у Тернопільській області

Повідомлення inna6787 » 24 серпня 2014, 20:13

Дівчата, порадьте куди поїхати з малими дітьми на 1-2 дні. Вже погода погіршилася, тому шукаю щось таке щоб не тільки покупатись і шашлики, а якийсь типу культурного відпочинку. Чи щось цікаве подивитися . На водоспад в Нирків чоловік хоче, але я не дуже, бо вже й не покупаєшся (діти кашляють), та й не знаю що там ще крім замку з дітьми робити. Підкажіть пліз де що є. Дякую!
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: Відпочинок у Тернопільській області

Повідомлення miracli » 22 червня 2015, 16:02

добрий день всім !порадьте будь-ласка не дорогий хороший відпочинок з рибалкою для чоловіка і пляжем для нас з дитиною.казали що є в Заліщики і в КУЗОВЕ незнаю чи правельно написала може бути і совдеповський варіант.
miracli Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 22 червня 2015, 15:35
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: хлопчик

Re: Відпочинок у Тернопільській області

Повідомлення Танічка » 24 червня 2015, 12:19

Так хочеться десь відпочити... і не дорого ... Шукаю в Тернопільській області, але от проблема... контакти ще можна знайти а хоч якісь фото, опис! Ще Тернополю треба розвивати і розвивати туризм! Впевнена що є де відпочити, сарафанне радіо ж не мовчить, але як цю інформацію знайти в інеті???? Може хтось підкаже? Хочем відпочити сімєю, дитина 2 рочки. І треба ж щоб всім було не скучно і комфортно. Порадьте щось будь ласка!
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей