Глобальні оголошення!



Подорж в поїзді

Модератор: taranjka

Подорож поїздом

Ви можете обрати до 2 варіантів відповіді

 
 
Переглянути результати

Подорж в поїзді

Повідомлення krapk@ » 13 травня 2013, 10:43

Дуже цікаво думка кожного, хто вже їздив чи планує їхати на море поїздом. Варто брати дитині до 5 років окреме місце (я взяла аби меньше народу чужого з нами сиділо)? і чи брати купе чи варто обійтися плацкартом для більшої безпеки? І зразу коротке поясненя, оК? Всім дякую.
Особисто я навіть не думала-брати купе і 2 місяця, але потім чула масу думок щодо того що в купе жаркіше, хто зна з ким дітити купе( а так хоч видно інших людей) і т.п і про місце що все одно я буду біля дитини спати. Але я сама бачила як їхала в Київ, що дітей пристібували до полки.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Подорж в поїзді

Повідомлення flash-ka » 13 травня 2013, 11:34

дуже актуально :yes: хочемо їхати на море
ми вночі повернулись від бабусі. вперше їхали потягом. їхати не так вже й довго (майже 5 годин), але зробила певні висновки.
найкращий варіант підбити ще друзів і викупити купе ;)
ми їхали і туди і назад плацкартом, то не погано. тільки купейний має коридор, де ти нікому нічого не винен і можна прогулятись, коли дитині стане нудно в купе. всетаки тут не 5 год а усі 26 :confused:
що-до місця, то нам тільки рочок, то я навіть не розглядаю варіант окремого сну.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Подорж в поїзді

Повідомлення Зоряна » 13 травня 2013, 11:50

А з чого Ви взяли,що в купе небезпечніше? Мені навпаки здається,що плацкарт-це купу ріщзного народу,виходять-заходять нові люди,всі Ваші речі навиду.Повітря тяжке.
Зоряна Офлайн


 

Re: Подорж в поїзді

Повідомлення taranjka » 13 травня 2013, 11:51

ми поїздами їздили багато. було і купе і плацкарт.
якщо плацкарт, то місце я б окреме взяла, принаймні, щоб мати в своєму розпорядженні цілу сторону. бо коли до тебе будуть підсідати, це напрягає.
не знаю, як там дітей пристібають, але я б побоялася наразі Дарця спала завжди з нами. тобто біля неї тато, а я з меншою.
щодо купе чи плацкарт, то купе краще. а ще як когось з друзів підібєш, тим більше. в крайньому випадку, якщо не сподобаються дуже співмешканці, то можна попросити переселитися. якщо гарний провідик то мамі з дитиною посприяє. в плацкарті мвсця то побільше, але і народу різного :crazy: і запахи часом :bad:
щодо безпеки в купе, то не думаю, що там може щось сильно загрожувати :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Подорж в поїзді

Повідомлення krapk@ » 13 травня 2013, 11:57

та про безпеку не я придумала а розповідала одна мама яка їхала з дитиною і трьома мужиками напідпитку і ще двері норовилися закрити а переселитися не було куда
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Подорж в поїзді

Повідомлення stella123 » 13 травня 2013, 12:19

krapk@ написав: Але я сама бачила як їхала в Київ, що дітей пристібували до полки.

Це як?
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Подорж в поїзді

Повідомлення krapk@ » 13 травня 2013, 13:16

ну там є спеціальні ремені і єякісь фішки для їх зацепки, щось типу як в машині сидячи так і тут лежачи
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Подорж в поїзді

Повідомлення Virchik » 13 травня 2013, 14:19

Я пам"ятаю, як була мала і ми їздили на море, то і плацкартом і ми з мамою на одній поличці, але я була десь у віці 6-8 років, то було тяжко.
Як була можливість, то просили у провідника додаткове місце.
На кавказ їхали поїздом 36 год, але я була в 4 класі і по-моєму теж з мамою на одній полці.
Чесно скажу тяжко.
У даний час вибирала б комфорт. Брала б купе і по можливості міце на дитину хоч їй і 3 роки.
Але в мене муж каже що не має прав на поїзд так що у нас варіант автомобіль.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Подорж в поїзді

Повідомлення Галина » 13 травня 2013, 14:23

Ми їздили коли Діанці було 3 роки. Брали купе, на дитину окремого місця не брали. В обидві сторони сусіди були нормальні. Правда була мамашка з дівчинкою 8-ми років, яка сказала моїй дитині, що мама її любити не буде, бо та не акуратно розмальовку замальовувала. :crazy: Але то таке, мамі культурно пояснили, що вона ще мала і малює як хоче. А загалом я би не брала з дитиною плацкарт, якось мені страшнувато, купа народу різного... А в купе, мала трохи малювала, трохи по коридору бігала, нікому не заважала і її ніхто не чіплявся. Ну і окреме місце вже би знадобилося, бо Діанка вже трохи величенька дівчинка, та ще й нас вже 4-ро. Але тоді нам було достатньо 2-х полок на 3-х.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Подорж в поїзді

Повідомлення krapk@ » 13 травня 2013, 15:13

ми сідаємо в 17 в тернополі а о 8 ранку вже на місці. А машиною я слабо уявляю як так далеко їхати, ми до Вінниці ледве доїхали. Ні лягти на заснути та і кондиціонера нема в нас. Єдине що в туалет з малим в поїзді йти мабуть не дуже приємна процедура. Але зробила я замовлення в одну сторну купе в другу плацкарт,правда місця і собі і дитині окремі-нижні полки. Вже багатьох розпитувала-все залежить від сусідів, поїзда і навіть від вагону, є купе гірші за плацкарти є навпаки.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей