Глобальні оголошення!



Подорж в поїзді

Модератор: taranjka

Подорож поїздом

Ви можете обрати до 2 варіантів відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Подорж в поїзді

Повідомлення Olysa » 13 травня 2013, 16:02

А смисл брати місце дитині,якщо вона буде з вами спати?Якщо ви їдете самі з дитиною то напевно кращий варіант плацкарт,бо все ж таки все на виду.Всеодно вам потрібно буде десь відійти,чи в туалет чи ще кудись.То в плацкарті все будуть всі бачити,мені здається це трішки спокійніше що може ніхто нічого не потягне,бо побояться.
Ми їздили два рази то в плацкарті.
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Подорж в поїзді

Повідомлення Shalimar » 13 травня 2013, 16:38

я очень часто езжу с ребенком поездом - до 6 раз в год. Когда был совсем немовля, то спали вместе (гв частое, ну и ему рядом со мной спокойнее было спать). Беру исключительно купе. В купе чаще люди поприличнее, и на крайняк - проще договориться/ успокоить двоих-троих людей (хотя в моей практике такого не было), чем терпеть целый вагон - те пьют, те разговаривают, тот храпит, тот воняет...
Когда ребенок стал постарше - брала две нижне полки. Даже если и спали вместе, то все равно у Нас больше свободного пространства получалось, + дополнительная подушка, ну и меньше соседей, соответственно.
А где-то к двум годам - то уже и тесно вдвоем ютится на одной полке.
Так что мой выбор - однозначно купе и желательно отдельные места
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Подорж в поїзді

Повідомлення олеся » 14 травня 2013, 19:09

Я їздила 2 рази на море. Перший раз дітям було 1 рік та 3 роки брали одне дит, бо не знала чи в поїзді нормально покладу візок. другий раз хлопцям було 2роки та 4роки то не брали дитячого, якщо цього року поїдемо все таки буду брати одне дитяче, бо малувато місця буде для нас, але двох своїх на одне місце, бо можливо нас буде 3 дорослих якраз тоді вийде ціле купе. Якщо б на меншого я б не брала. Доречі з якого віку обов'язково квиток дит брати?
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Подорж в поїзді

Повідомлення TanenRom » 15 травня 2013, 00:03

олеся написав:Доречі з якого віку обов'язково квиток дит брати?


олеся з 6-ти років
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Подорж в поїзді

Повідомлення Сяна » 25 червня 2015, 21:55

дівчата, планую їхати з малою (3,8) поїздом Інтерсіті до Києва і маю пару питань про поїздки у поїзді.
1. чим перший клас у цьому поїзді відрізняється від другого?
2. чи треба на дитину брати окремий квиток? (тобто не про зручність питаю, а як по законодавству). якщо так, то чи коштує він дешевше?
3. які документи треба брати із собою - паспорт свій і свідоцтво дитини(оригінал)?
4. як у цих поїздах Інтерсіті із туалетом? чи можна купити у провідника чай?
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Подорж в поїзді

Повідомлення taranjka » 25 червня 2015, 22:26

діти до 6 років мають право на безкоштовний проїзд, якщо не займають окреме місце. з собою маєш мати свідоцтво, або його завірену нотаріусом копію
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Подорж в поїзді

Повідомлення TanenRom » 25 червня 2015, 22:45

Сяна написав:дівчата, планую їхати з малою (3,8) поїздом Інтерсіті до Києва і маю пару питань про поїздки у поїзді.
1. чим перший клас у цьому поїзді відрізняється від другого?
2. чи треба на дитину брати окремий квиток? (тобто не про зручність питаю, а як по законодавству). якщо так, то чи коштує він дешевше?
3. які документи треба брати із собою - паспорт свій і свідоцтво дитини(оригінал)?
4. як у цих поїздах Інтерсіті із туалетом? чи можна купити у провідника чай?


1. За різницю не знаю. Ніби відрізняється більшим комфортом, але другий клас на досить високому рівні
2. До 6 років квитка не потрібно, дитину мама повинна тримати на колінах, ал в Інтерсіті є вільні місця, тому діти сидять окремо. Раджу брати місце біля столика, дитина зможе протягом дороги по малювати, зробити аплікацію
3. Документи - паспорт для тебе та свідоцтво про народження дитини оригінал
4. Туалети, як і у звичайному поізді, по початку та вкінці вагону. Туалети чисті та гарно пахнуть, є накладки на унітаз, білий туалетний папір, рідке мило, паперові рушники
Так у провідника можна купити і чай, і печиво. Вартує чай - 15 грн, то ми як з донею їхали брали свій маленький термос та печиво і бутерброди.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Подорж в поїзді

Повідомлення Pipochka » 25 червня 2015, 23:12

Оксана, а чого саме Інтерсіті???? Ним так важко їхати геть незручний, там тільки одна назва((((((, мій чоловік то ним вже навіть і не їздить, каже краще вже автобусом, там хоч спинка крісла відкидається((((
Зображення
Pipochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 301
З нами з: 13 жовтня 2011, 20:23
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 330 раз.
Подякували: 275 раз.
Діти: моє солодке щастя - синочок Юрчик
Моя донечка- сонечко Катруся

Re: Подорж в поїзді

Повідомлення Sms » 26 червня 2015, 00:20

Ми їхали Інтерсіті з Вінниці. На годину менше ніж звичайним потягом, однак ми обидві змучились від нього... Їздили влітку, була задуха. Коштує дорожче. Геть незручно сидіти з дитиною на руках:(
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Подорж в поїзді

Повідомлення Сяна » 26 червня 2015, 00:38

Інтерсіті - бо, по-перше, уже запізно, місць нема на інші поїзди, а по-друге, не знаю, як то на 1 ночі сідати з малою на поїзд чи о 6 приїхати :confused: а Інтерсіті - і місця є, і час зручний...
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron