найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

14 вересня 2012, 12:20

Супер! Така краса неймовірна!!!

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

14 вересня 2012, 12:31

Молодці що таки знайшли можливість і поїхали!!!
Фото чудові!!!
Оль, скажи для нешарущих, то купалися і в морі і в басейні?
Більше де? І чого?

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

14 вересня 2012, 12:39

зранку до обіду купалися в морі. після обіду переважно на море вже не йшли, а йшли на трошки в басейн. там 6та година вже темно і купатися заборонено. Вероніка краще себе вела в басейні дорослому коли повністю була в воді. на морі там або мілко дуже, то вона походить посидить і їй жарко я так думаю і тому вреднічала, далі буйки і корали йти не можна а по понтоні і глибина метрів 20 і туди я її не брала. так як самій стрьомно було плавати.

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

14 вересня 2012, 21:33

То захід в море, який там? мілко і зразу корали-тре плисти або ниряти з понтона, так? Окремо розчищеного входу не має для слабо плаваючих і ненирячих щоб до шиї зайти?

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

14 вересня 2012, 21:59

саме так. спочатку мілко і тоді корали, перегородженно буйками. захід з понтона і відразу на глибину. дуже багато дітей плавало з батьками в кругах, жилетах чи нарукавниках. в мене круг був з трусиками але Вероніка чи боїться чи не любить, протестує відразу.

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

14 вересня 2012, 22:31

Флауер, а что делали по вечерам? а то я что-то не могу вспомнить, чем занималась на отдыхе, когда нет поблизости города, набережной))) просто отель и пляж)

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

14 вересня 2012, 23:13

ходили вечеряти і дивитись шоу програму, танці живота, танець чоловіків у спідницях, караоке, міс і містер готелю, просто музичні виступи і т.д. там 10 хотьби вулиця Сохо, де музичний фонтан і торговий центр, кафешки і т.д ми туди так і не дійшли)))) в нас був спокійний віддих з дитиною, в 22 год лягали спати)

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

14 вересня 2012, 23:33

ммм))) я тоже помню, что мне после ужина уже хотелось спать))) в молодости - то бар и дискотека, а сейчас с ребенком в глухом месте и растерялась, что делать))) ну да, если пораньше вставать, целый день на воздухе, купаешься, к вечеру уже хочется пассивно отдыхать) ужин, променад - и баеньки! ))

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

14 вересня 2012, 23:36

а інакше не вийде, хіба по одному ходити. малу саму ніяк не лишу, просипається вона вночі пару раз. шей температуру мала пару днів від горла, завдяки таткові.

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

14 вересня 2012, 23:44

ну, можно и всей семьей в баре посидеть)) до 22-00) потом спать
))
а аниматоры - то дети какого возраста с ними тусовались?
Відповісти