Глобальні оголошення!



Єгипет

Модератор: taranjka

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

Повідомлення flower » 19 вересня 2012, 02:13

нам готель сподобався і ціна підійшла і дати. про море знали і дитині все підходило ноги мочити чи сидіти і в воді плюскатись, але шото помінялась планета)))
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

Повідомлення Dribchuk » 30 вересня 2012, 12:30

flower написав:Dribchuk класно. Молодці шо найшли таке місце. То вам хтось порадив чи самі найшли? в вас номер був такий як на фотках на сайті? скільки платили? а за лежаки і зонтіки на пляжі тоже платили?

Наші сусіди вже декілька років туди їздять, а минулого року мої батьки поїхали-роздивилися, цього року вони теж їздили, але в червні, ну а ми вже в кінці серпня. Номер в нас був не сьют, як на фото, ми обмежилися стандартом і нам хватило (якщо чесно то там все так само за вийнятком штор і коврів). В номері було ліжко, шафа, холодильник, телевізор, кондиціонер, душ ,туалет. Столик з табуретками ми собі винесли на терасу коло номеру. Єдине що наступного разу братимемо номер на 3му поверсі бо мали таку неприємність - сусіди зверху нас "підтопили" і останні 2 дні трохи відчувався запах сирості. (нас така халепа вже ніби переслідує - і в Єгипті так було і в Карпатах минулого року :dash: ) Платити мали 300грн за номерза добу, але так як мали вже карточку від моїх батьків то зробили нам знижку майже в 500грн (за 10 днів). Там ще є номера з дитячими ліжечками-колисками то вони коштують 370грн. На пляжі можна було брати лежаки (за них треба платити), але ми ніколи не брали бо постійно сиділи коло води, мала ж з неї не вилазила :crazy: , а зонтик мали свій, правда жодного разу ним не користалися, бо якось не було аж такої потреби (всетаки кінець серпня вже так сильно не пекло).
Хочу сказати на рахунок Хургади. То ми там відпочивали 4 роки тому. Нам все сподобалося, окрім готельного персоналу. На пляжі не було ніяких коралів, мілка галька, треба було ну досить так далеко заплисти в море щоб доплисти до коралів (ми так далеко навіть не запливали). Ще не сподобалося те що ніби то було "ол інклюзів", але так звані "бари" працювали поочередно - зранку на пляжі, в обід коло басейну і ввчері в готелі, тому якщо після обіду хотілося пити на пляжі то треба було пиляти в готель щоб взяти попити, тому в нас купа грошей пішла на покупки води щоб носити з собою, зауважу що пепсі там дешевша ніж звичайна слабогазована вода :confused: В нас не було ніяких аніматорів, вечорами було скучновато, але ми були лише вдвох, тому може якщо їхати з компанією то буде веселіше.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Єгипет

Повідомлення malyshka1612 » 16 січня 2013, 22:21

Була в Єгипті тільки 1 раз і тільки в 1 готелі. Була в Шармі. В готелі Тропікана 4*. 2 лінія. Готель супер. На 1 лінії перед ним стоїть 5* цієї ж мережі. Євпорейська сітка, клієнти іноземці. Наших немає. Це мені дуже сподобалось, тому і вибрала цей готель. Кухня смачнюща, різноманітна. Персонал дуже привітний. Анімаційна команда дуже сильна, кожного вечора різні програми, весело, цікаво. Територія готелю величенька, багато 2 поверхових корпусів.

На екскурсії не їздила, бо хотіла спокою, після надоїдливих туристів в офісі. Тому можу розказати про екскурсії лише те що прочитане в каталогах та інтернеті.

Сувеніри краще купляти не в сувенірних лавках в готелі, а на базарчиках. Але теред тим як брати товар вимагайте що відразу назвали вам ціну. Бо потім ціну кажуть високу, а відмовитись якось не дуже получається.

До моря близько, і після обємних сніданків, обідів та вечерь пройтися не помішає. Пантон не довгий, але пляж не дуже великий враховуючи що він один на два готелі (на 5* і на 4*)
malyshka1612 Офлайн


 

Re: Єгипет

Повідомлення lore1ei » 17 січня 2013, 00:32

я десь в фейсбуці бачила новину, що влада Єгипту хоче зробити країну не туристичною, щось там будуть забороняти.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Єгипет

Повідомлення mari » 17 січня 2013, 10:52

Ось тут є про це. Думаю що якщо таки закон дійсно введуть- він або не торкатиметься туристів або країна збанкротує.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Єгипет

Повідомлення embana » 26 червня 2023, 13:21

Ми ніде не були вже три роки, тому хочемо хоч до Одеси поїхати на тиждень.
embana Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 33
З нами з: 13 липня 2022, 09:51
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Єгипет

Повідомлення Ninka11 » 26 червня 2023, 14:04

До речі, а в Одесі непогано можна відпочити, тим більше, коли знаєш куди краще піти, щоб не переплачувати в три дороги. Я заздалегідь переглянула та дізналася http://www.mastercard.ua/uk-ua/personal/offers-and-promotions/premium-offers/il-decameron-promo.htmll про знижку в готелі, яку надають власникам карток Mastercard World Elite – 15%. Так що при бронюванні номерів уточнила у кого із подруг така карта і все сплатили з неї, отримавши пристойну знижку, яку витратимо десь у ресторані або на басейні в Аркадії.
Ninka11 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 19 жовтня 2022, 10:14
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: немає

Поперед.

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

cron