найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

15 вересня 2012, 00:28

так і робили. не знаю на рахунок віку, бачила шо був клуб тукан міні і тікан максі. думаю не менше 3 років. їх там кормлять в дитячому ресторані, ігри різні, мультики ввечері.

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

15 вересня 2012, 00:48

прикольно, а много в Египте русскоговорящих было в том отеле?

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

15 вересня 2012, 00:51

там було таке враження шо всы руські. в готелі всі майже (персонал,)говорять російською, англійська мені майже не пригодилася, а так хотілось хоть трохи нею поговорити, ато скоро зовсім забуду.

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

15 вересня 2012, 01:21

)) да, есть такое дело в Турции, Болгарии, Египте. Но есть и такие отели, где русских нет или почти нет)))

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

19 вересня 2012, 01:26

Флауер, так как Вы выбирали место отдыха в Египте? сами или через агентство?
Вы знали, что там не будет нормального входа в море?
а знали, что есть отели с нормальным песчаным прибрежным дном?
мне сегодня кошмары снились))) по этому поводу))) что в воду только прыгать или бассейн))) и что Мы поехали совсем неподготовленными)) без крема, полотенец, тапок... ))))

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

19 вересня 2012, 01:32

Shalimar написав:Вы знали, что там не будет нормального входа в море?



Не знаю як Флауер, чекаю що вона скаже теж, просто людям як добре плавають і ниряють може це й без різниці, або з маленькми дітьми, як і так лише 1 м від берега в кругу соваються, а я питаю в операторів завжди, і часто вони й не знають:). Видно для багатьох подорожуючих Олл і ціни- це вже вершина айсберга.
Бо для мене- море на 1 місці і захід у нього , а тоді усе решта звісно теж важливо.

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

19 вересня 2012, 01:53

ну я люблю побродить, чтоб просторно, а не между камней-водорослей-кораллов вилять, опасаясь наступить на ежа...
а потом заплыть на глубину..
прыгать тоже очень люблю, обожаю, особенно в прозрачную красивую водичку))) но все равно хочется нормального дна возле берега, гасать, играть, дурачиться...
(в Египте не была)

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

19 вересня 2012, 01:54

Shalimar написав:Флауер, так как Вы выбирали место отдыха в Египте? сами или через агентство?
Вы знали, что там не будет нормального входа в море?
а знали, что есть отели с нормальным песчаным прибрежным дном?
мне сегодня кошмары снились))) по этому поводу))) что в воду только прыгать или бассейн))) и что Мы поехали совсем неподготовленными)) без крема, полотенец, тапок... ))))

так знали. гарні піщані пляжі в Хургаді, а не в Шармі. мене такий пляж влаштовує, мені там плавати дуже сподобалось. я думала дитині хватить похлюпатись тої води. бо раніше вона не любила далеко заходити, а там виявилось навпаки. я її з понтону опускала на глибину і тримала за руки, то вона аж пищала і дьоргала ногами з радості. вибирали самі в агенстві))))

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

19 вересня 2012, 01:56

Shalimar написав:ну я люблю побродить, чтоб просторно, а не между камней-водорослей-кораллов вилять, опасаясь наступить на ежа...
а потом заплыть на глубину..
прыгать тоже очень люблю, обожаю, особенно в прозрачную красивую водичку))) но все равно хочется нормального дна возле берега, гасать, играть, дурачиться...
(в Египте не была)

то якшо надумаєш, то в Шарм не їдь. в Хургаді пляж розчищений від коралів.

Re: Літній відпочинок. Де були вже?

19 вересня 2012, 02:00

А почему выбрали именно Шарм? по каким критериям
Відповісти