Глобальні оголошення!



Європа. Поради кращих місць

Модератор: taranjka

Re: Європа. Поради кращих місць.

Повідомлення bublegum » 18 лютого 2013, 13:19

mari написав:Надзичайно красивими є маленькі англійські міста.
Істинно англійським на мій погляд є місто Віндзор.
Там дуже гарно і затишно, гарний замок.
А ще звідти їздить автобус в Леголенд, чудовий парк атракціонів для дітей.
Стоунхендж -для того, щоб гуляли навколо таємничого мегалітичного спорудження каменів які ніхто не знає як туди потрапили.Торкатись їх не можна. Таємничо.
Баз Bath-місто римських лазень з дуже мальовничою рікою із круговоротами води, через яку перекинутий критий місток з арками.

Вартує побачити. І просто поїхати автобусом чи поїздом і побачити їхні села, овечок і милі ошатні будиночки.


з шаленою ностальгією згадую той час!!!! жила і апрцювала у цій чудовій і мальовничій країні 1,5 року)))ох і спогадів у мене залишилось звідси...ДОречі з своїм чоловіком познайомилась саме на цій старенькій і привітній землі.......так хочеться ще б разочок туди поїхати...але..але...дуже дорогий зарз еквівалент грошової одиниці...я ще їхала коли це було 1 /6 а тепер 1/13!!!!!!!
Щиро вдячна за такий вичерпний екскурс......
bublegum Офлайн


 

Re: Європа. Поради кращих місць

Повідомлення fajno » 18 лютого 2013, 16:33

Дуже рекомендую всім Відень.
Просто ідеальне місто для мандрів з дитиною! П'ять сходинок - і вже збоку ліфт стоїть для візочків/інвалідів. Шкодую, що не взяли коляску якусь з собою, довелось дитину на собі в рюкзаку носити, особливо важко коли спала.
Мову німецьку знати зовсім не обов'язково, все інтуїтивно зрозуміло, та й англійську там всі знають. Місто парків-палаців-усміхнених поліцейських. Їжа коштувала приблизно однаково що в фастфуді, що в затишному ресторанчику посеред імператорського зоопарку. Завжди намагаємся хоча б пів дня виділити на зоопарк. Найкращі враження зі всього де були.
Будапешт - місто контрастів.
Взагалі, помітила, що враження від подорожі самому/з друзями різняться від випадку коли сім'я/дитина. Зовсім інші вимоги й пріоритети. Нам важливими була безпека й інфраструктура. В Будапешті багато циган, курців (реально, на кожному кроці) і попався нам не викликаючий захвату (поломаний) дит.майданчик. З англійською проблеми, їхню мову не розуміли ми. Хоча, друзі хвалили їхні бари і пиво. Кожному своє :В):
Венеція. Туди є Дешеві квитки зі Львова літаком. Десь 1000 грн на двох з дитиною в одну сторону, думаю якщо замовляти раніше, можна й дешевше знайти. Венецію варто побачити. Але з дитиною я туди більше не поїду. Це просто небезпечно: ходити в поколіна воді не зпускаючи дитини з рук - це не дуже весело. Але Хочу поїхати колись туди ще, без дитини :yes:
О, Краків ще. Їхати всім. Як Львів, тільки реставнованіше, чистіше і, місцями, навіть дешевше. Дитина була в захваті і ми теж
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Європа. Поради кращих місць

Повідомлення mari » 18 лютого 2013, 20:10

ФРАНЦІЯ:
ПАРИЖ_ ДУЖЕ чарівне місто.
Зображення
Куди піти:
-Нотр Дам .Зайдіть усередину, щоб помилуватися чудесними вітражами на вікнах Собору та послухати божественну органну музику. цього року відмітив 850 років
-парижська мерія
-Версаль і сади!!!
-Лувр. Це один із найвідоміших музеїв світу, колишній палац французьких королів і архітектурна пам'ятка.Тут знаходиться найбагатша скарбниця витворів мистецтва: єгипетський живопис, барельєфи з ассірійських палаців, скульптури з стародавнього Рима, неперевершені грецькі витвори, загадкова Венера Мілоська та полотно з таємничою усмішкою Мони Лізи.Усі відомі шедеври мистецтва зібрані під одним дахом Лувра в Парижі.
-ДІСНЕЙЛЕНД(вхід на одного- 50 євро на 1 день.якщо не більше)
-цвинтар Пер-Лашез (Pere-Lachaise), где похоронені Шопен, Мольєр, Пруст, Оскар Уайльд, Бальзак, Модильяні, Джим Моррисон, Эдіт Піаф .
-Монпарнас - мека для паризьких художників і інтелектуалів. Саме студенти дали цьому району таку назву, вони перетворили цю частину Парижа на інтелігентну й культурну тусовку. Саме тут свого часу тусувались Модильяні та Пікассо, надихалися богемним Парижем Фітцджеральд і Аполлінер, а великий Хемінгвей писав нотатки у своєму щоденнику, які потім перетворилися на "Свято, яке завжди з тобою".Відчуйте себе головним героєм фільму неперевершеного Вуді Аллена "Північ у Парижі".
Обов'язково підніміться на відому вежу Монпарнас. На 58-му поверсі знаходиться оглядовий майданчик. Дивовижний вид на весь Париж заслуговує захоплених вигуків.

-!!!!!бульвар Сен-Жермен. Тут крім модних магазинчиків розміщена Катедра УКГЦ. В Лондоні теж вона розміщена в самому центрі на Бонд=стріт. Якби щось сталось -там щонеділі правлятьі по веорах в будні можливо теж, там принаймні порадять що робити.

-Монмартр. Небезпечне місце ввечері.Це місце тусовки різних компаній неформалів. МуленРуж. :help:
Зображення
-сходами підніміться до базиліки Сакре-Кер,біля Сакре-Кер влаштуйте романтичну вечерю на галявині з дивними краєвидами нічного Парижа.

У будь-якому магазинчику купіть пляшку червоного вина та знаменитий сир камамбер, який тут коштує €2-3. А ще підіть туди, де буде написано boulangerie artisanale (буланжері) - тут можна купити дуже смачні багети, булочки печуть у самій булочній.

- відомий музей імпресіоністів - музей Орсе.
Тут зібрані експонати французького живопису та скульптури періоду 1848-1914 рр. Можна сказати, що музей Орсе заповнює проміжок часу між колекціями, зібраними в Луврі та Музеї сучасного мистецтва Помпіду. У музеї Орсе побачите відомі роботи Ван Гога, Едуара Мане, Каміля Коро, Поля Гогена, Клода Моне, Жана Беро, Едгара Дега, РЕНУАРА та багатьох інших живописців. ДОЗВОЛЯЮТЬ ПІДХОДИТИ дуже близько, я навіть нюхала декілька :) тільки руками не чіпати і не фоткатись.

-завойовуємо Ейфелеву вежу. Візитна картка Парижа, мрія кожного мандрівника, споруда, без якої туристи й самі парижани навіть не уявляють Парижа.
Зображення

-гуляємо Єлисейськими полями відвідуючі самі дорогі магазини щоб подивитись(наприклад хусточка на шию в магазині HERMES вартує 650 Євро) А От в Сваровскі таки можна щось купити на пам"ятку. Туту же є Hotel Georges V- там шикарні види(можна подивитись в неті і ціни від 2000 євро за ніч до 20.000). Але ви не розчаровуйтесь: в Парижі є маленькі(в прямому розумінні кімнатки в готелях там такі) і недорогі готельчики.

- Покатайтесь на каруселі

-мости, кафе, магазинчики з їхнім товаром.

НЕбезпека: крадуть, нелегко добратись з аеропорту, треба добре думати де в метро на яку лінію сісти. Але так як там зупинки кожні 3 хв, то нічого як помилитесь.

Легко їхати туристичною групою, можна і самому- не всі знають англ, тож чудово знати французьку.
Ціни недешеві, але дешевші як в Лондоні(так мені здалось).
3 дня їздити в метро по всіх лініях на 2-х: 500 гривень.
Круасан з чаєм на одного-50 гривень.
Пляшка вина їхнього- від 15 гр.(дешевше як чай)
Справжнє шампанське(від 200 гр пляшка)

ДУЖЕ смачне солодке!!!!!!!Особливо тарталетки і еклери і круасани.

...(Мне булочку с шоколадом, булочку с изюмом, круассан с миндалем, тарталетку с клубникой, тарталетку с малиной, торт нормандский, торт фламандский... и багет с отрубями диетический, сильвупле.)...

Розчарування: не сильно чисте. Багато туристів.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Європа. Поради кращих місць

Повідомлення Oksana » 18 лютого 2013, 20:21

fajno написав:Дуже рекомендую всім Відень.
Будапешт - місто контрастів.


А можна детальніше, про ці два міста? Відень, чи в два дні-три можна вкластись щоб оглянути саме основне? І що саме варто відвідати (щоб було цікаво і діткам і батькам), де краще проживати?
Те саме і Будапешт... Чи Будапешт з дітьми краще не відвідувати...?
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Європа. Поради кращих місць

Повідомлення fajno » 19 лютого 2013, 17:16

Про Будапешт нового нічого не скажу. Думаю, й там є гарні "точки". Набережна класна. Але ну не пішло нам воно. Це ще може бути пов'язане з абсолютною неприязню до нас угорських митників :crazy: Їхали поїздом Тернопіль-Будапешт, то в 5 ранку нас хотіли з нього висадити. Приколісти. Української-російської-англійської-німецької прикордонники не знають. Ми їздили на ITS World Congress в Відень по роботі, з документами, звісно, все Ок. Приставали до нас чому документи не перекладені на угорську і чому ми взагалі з вже відкритим піврічним польским бізнес мультишенгеном через угорщину їдемо. :ha: Ну, є що згадати і зараз смішно, але тоді було зовсім не смішно і неприємний осад залишився. Про Відень напишу трішки пізніше детально
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Європа. Поради кращих місць

Повідомлення nelly » 19 лютого 2013, 17:31

і мені Відень сподобався дуже-дуже. В мене взагалі мрія приїхати туди колись з чоловіком на період Віденських балів. Була лиш трохи в центрі і на території дворця Габсбургів -краса неймовірна (кажуть, що всередині ще краще). Для мене Відень якийсь загадково-таємничий, такий, що тягне приїхати і розгадувати-розгадувати :confused:
Зображення
| +
Зображення
Зображення
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Європа. Поради кращих місць

Повідомлення mariana » 19 лютого 2013, 18:18

Вот скільки людей - стільки думок. Мені навпаки, дуже-дуже сподобався Будапешт! Величне, на березі Думаю місто! В Будапешті є на що подивитися і гарно провести час. Сподобалися набережна, центральна частина міста, базиліки, собори, парламент. Пешт - більш сучасна частина міста, Буда - маленькі затишні вулиці, Королівський палац. В Будапешті багато термальних джерел, і побудованих купалень. Читала, що вони тепер себе позиціонують як СПА-центр Європи. Смачна кухня, в центрі міста можна знайти ресторанчики з адекватними цінами і величезними порціями ( і російським меню, що немаловажно). Обов"язкова покупка - вино "Токай".
Стосовно Відня - то чесно чекала більшого, гарне місто, чимось схоже на Львів, Краків. Бачила там кілька палаців, парків. Але коли я там була, то проходив чемпіонат Європи з футболу (2008р) в Австрії, центральна частина міста була перекрита, бо була побудована велика фан зона, дуже багато людей і туристів було тоді у Відні, може і від того враження такі. З Відня треба вести обов"язково цукерки "Моцарт" та молоде вино.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Європа. Поради кращих місць

Повідомлення Oksana » 20 лютого 2013, 10:29

fajno дуже чекаю твоєї розповіді!!!

Дівчатка, дякую всім, за поради, якщо можна, то навіть детальніше розказуйте (як добратись до того чи іншого місця, скільки коштує вхід і т.д.). Плануємо їхати з чоловіком і малятками. Планували Краків, Відень, Будапешт. За будепашт тепер задумалась... Цікавить чи безпечно там з дітками. Бо Краків нас дуже вразив, не тільки як місто, але і культурою, відношенням, безпекою... З дітками там дууууже добре. На скільки я зрозуміла від Відня спокійно можна чекати того ж. А Будапешт? Не як для дорослих, а саме дорослі-діти, чи варто туди їхати? Чи можна просто на день переночувати, щоб не повертатись тією самою дорогою? А Хайдусобосло? Хтось був, варто?
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Європа. Поради кращих місць

Повідомлення Oksana » 25 лютого 2013, 15:32

Ех...всі мовчать... :cray:
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Європа. Поради кращих місць

Повідомлення fajno » 25 лютого 2013, 16:43

Вибачаюсь, просто зараз завал роботи...
Що в Кракові, що в Відні варто відвідати зоопарк. На віденський точно треба виділити цілий день, бо він знаходиться на території літньої резиденції імператора Шьонбурну ну і по ходу найстаріший зоо в Європі
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Там і поїсти є де,
Кілька наших фото:
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей