найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Куди варто поїхати з маленькими дітками???Допоможіть!!!

07 грудня 2012, 14:23

Ми збираємось в літку з кумами поїхати кудись відпочивати, але не знаємо куди???Оскільки і в нас і в них є маленькі діти по 1,5 рочку буде в літі. Підкажіть куди можна поїхати і щоб не дуже далеко?? ? Може ви кудись їздили з дітьми? Чекаю пропозицій і розповідей.

Re: Куди варто поїхати з маленькими дітками???Допоможіть!!!

07 грудня 2012, 15:35

ми їздили у Скадовськ ( Херсонська обл) на море, це взагалі місто дитячого відпочинку, бо море мілке і не відкрите, дитині було 1,2. Відпочили класно.

Re: Куди варто поїхати з маленькими дітками???Допоможіть!!!

07 грудня 2012, 16:51

ми напевно десь трохи ближче десь поїдемо, не маю уявлення правда куди, але Херсон, то трохи далекувато

Re: Куди варто поїхати з маленькими дітками???Допоможіть!!!

07 грудня 2012, 17:12

Я б їхала в Крим. Якшо їхати на море то дивитись не далекувато чи близько, а щоб гарне місце було, житло, чисте море.
Щодо нас то цього року літали в Єгипет, коли доці якраз і було 1,2 р. :yes: Не жалію, проте там дуже жарко і наступного разу виберу краще Турцію, якщо знову постане дилема Єгипет чи Турція.

Re: Куди варто поїхати з маленькими дітками???Допоможіть!!!

07 грудня 2012, 17:17

ми б хотіли на якісь озера чи ще кудись не далеко від Тернополя чи Івано-Франківська

Re: Куди варто поїхати з маленькими дітками???Допоможіть!!!

07 грудня 2012, 17:33

їдьте в Карпати

Re: Куди варто поїхати з маленькими дітками???Допоможіть!!!

07 грудня 2012, 17:35

може і поїдемо, тільки я не люблю гір, якось були з чоловіком в Верховині, то я весь відпочинок провела за телевізором, ну ще на річку ходили))

Re: Куди варто поїхати з маленькими дітками???Допоможіть!!!

07 грудня 2012, 17:39

ми їздили в Карпати (Шешори , Косівський р-н, Івано _Франківська обл.). місце вибирали наугад (головне щоб підходили сві умови нам) з сайту
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
.

Re: Куди варто поїхати з маленькими дітками???Допоможіть!!!

07 грудня 2012, 17:49

Ми минулого літа також хотіли кудись поїхати з дитиною, але не вийшло. Тому плануємо цього літа, також думаю куди краще. А як Шацькі озера, може маєте якісь враження від них?

Re: Куди варто поїхати з маленькими дітками???Допоможіть!!!

07 грудня 2012, 17:52

і я про них думала, але ще не знаю, може хто був, щось напише.
Відповісти