Глобальні оголошення!



Шацькі озера

Модератор: taranjka

Re: Шацькі озера

Повідомлення Sms » 26 липня 2014, 22:51

Natalinda написав:Smsочка розкажи де були :help:


МИ були на Шацьких озерах 17-20 липня. Але жили в палатках в лісочку біля села Пульмо. Поруч ні баз відпочинку, ні будиночків. То навіть не цікавилась скільки коштує. Друзі були в самому Шацьку і доїзжали на авто, то платили 100 грн з чоловіка. Жили в будиночку. Які умови не скажу, бо не питала. :pardon:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Шацькі озера

Повідомлення Natalinda » 26 липня 2014, 23:12

Комарики були? Водичку питну де брали? Там наметове містечко? Є оплата за палатку? А ти на Свитязі була? щоб самі озера порівняти
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Шацькі озера

Повідомлення Sms » 28 липня 2014, 10:38

Так, там наметове містечко. Окрема плата за авто і палатки. Точно не знаю скільки. Але на другому боці у с.Світязь 15 грн за авто і 10 грн за намет у добу. То тут думаю так само. Були на самому о.Світязь біля води. Купували воду питну там. З собою брати все не поміщалось у багажник :ha: Комарі як коники були. Ніякі пшикалки малу не рятували. Єдина помічна штука була - це від рейду така вонючка, яку підпалюєш і вона димить і пахне. То вона лякала комарів. Мало того, що ввечері комарі, так вжень бомки :crazy:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Шацькі озера

Повідомлення mala-karta » 29 липня 2014, 00:05

Певно, всі по відпустках.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Шацькі озера

Повідомлення Русік » 30 липня 2014, 01:46

Повернулась сьогодні з Шацьких озер. Була в тому ж місці, що й 2 роки тому (для новеньких - друга сторінка цієї темки).
Ціни: ми платили 75 грн. за ліжко, санвузол біля кімнати (один на 3 кімнати), гарячий душ цілодобово, але в іншому приміщенні. Є обладнана нормально кухня в окремому приміщенні, а біля нашої кімнати - плитка невелика, холодильник, електрочайник.
Готуєш сам або замовляєш у господині - обід в районі 25 грн. виходить.
Про озеро вже писала, повторюватись не буду - чисте, гарне, тепле. Дітей вийняти неможливо)

За останній час з"явилось багато нових котеджів - великих дерев"яних. Ми перед виїздом обдзвонювали те, що знайшли в неті, то все було зайняте до кінця серпня. Ціни на котедж - в районі 1000-1200 грн. за день за весь котедж, на 10-15 чоловік. Але є реально дуже гарні комплекси - зі своїми велики ігровими площадками, батутами, гарними альтанками і т.д.

Минулий раз комарів практично не бачили. Цього разу повезло меньше - ввечері, після заходу сонця комарі були конські.

Для порівняння їздили на Світязь. Не скажу за ціни та умови проживання, бо тим не цікавились, але на мій погляд, Світязь більш людний і придатний для відпочинку з компанією. Для діток на Пісочному умови краще, та і для старших людей, що не бажають жаритись на сонці, під деревами на березі Пісочного буде зручніше.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Шацькі озера

Повідомлення oksa_mal » 10 серпня 2016, 12:14

ми відпочивали 5 ночей на озері Пісочному на кемпінгу в палатці. Дуже сподобалось, в тіньочку між дерев,(хоча Волинська хвоя мене не вразила - і не пахне хвоєю) до води близенько. Комарів майже не було, хіба шо під вечір і то небагато і маленькі. Їхали поїздом в Ковель , а звідки бусіком до озера.
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Шацькі озера

Повідомлення кcuxa » 11 серпня 2016, 00:16

oksa_mal написав:ми відпочивали 5 ночей на озері Пісочному на кемпінгу в палатці. Дуже сподобалось, в тіньочку між дерев,(хоча Волинська хвоя мене не вразила - і не пахне хвоєю) до води близенько. Комарів майже не було, хіба шо під вечір і то небагато і маленькі. Їхали поїздом в Ковель , а звідки бусіком до озера.

Це той поїзд що вночі приходить в Ковель чи коли? А буси в якій годині їдуть?
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Шацькі озера

Повідомлення oksa_mal » 11 серпня 2016, 10:58

кcuxa написав:Це той поїзд що вночі приходить в Ковель чи коли? А буси в якій годині їдуть?

ні , не той, ми їхали з Івано-Франківська, а в Ковелі були в 10 ранку. А бусіки навіть незнаю в якій гоиині, бо ми навіть до автовокзалу не дойшли, прямо на пероні нас зустрів якийсь дядько, що назбирує пасажирів собі в в бус і везе прямо на озера. І як ми їхали назад, то приїхав за нами, потім ще пасажирів з Світязя забрав, і тоді в Ковель на поїзд.Нам було так дуже зручно.
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Шацькі озера

Повідомлення Natalinda » 17 серпня 2016, 10:42

Ніхто більше на Шацьких озерах не був цього літа? :help:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Шацькі озера

Повідомлення TYulia » 17 серпня 2016, 12:47

Ми так збирались, але щось погоди більше ніж два дні не було теплої. Може ще щось получиться, а ви на коли збираєтесь?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей