Глобальні оголошення!



Шацькі озера

Модератор: taranjka

Re: Шацькі озера

Повідомлення Natalinda » 12 липня 2013, 09:25

okcana ми наразі крім Гряди не були ніде. То що можу сказати що саме там вибір житла достатній. І озеро під самим носом
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Шацькі озера

Повідомлення Любов » 12 липня 2013, 11:03

ми їздили на Гряду з Шацька велосипедами майже щодня, то склалося враження, що там більше молоді відпочиває, більше розваг і народу. тим, хто хоче тихішого відпочинку краще поселятися в селі через дорогу від озера .
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Шацькі озера

Повідомлення okcana » 12 липня 2013, 11:17

а що то за село через дорогу від озера, вибачте що задаю тупі питання, але зовсім не нічого не знаю... І де кращі пляжі, щоб з малою дитиною було краще?
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Шацькі озера

Повідомлення Anjuta » 12 липня 2013, 11:20

с.Світязь
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Шацькі озера

Повідомлення www » 15 липня 2013, 21:07

До 5 липня перебували на Пісочному. Вода чиста!!! Падав майже кожен день дощ!!! Продукти трохи дешевші ніж у Львові(солене сало, якісне в Шацьку на базарі 35 грн/кг). Пальне - газ в Любомлі 4, 79!!! АЛЕ КОМАРІВ - ТЬМА!!!!!!! Вперше за 30 років така кількість комарів!
www Офлайн


 

Re: Шацькі озера

Повідомлення taranjka » 03 серпня 2013, 11:55

і що, був вже хтось цього року? комарі кусалися? де жили?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Шацькі озера

Повідомлення катюня » 03 серпня 2013, 13:52

ми були але це 100 км ближче від світязя база АМІЛА росташована в сосновому лісі відгороджений пісочний пляж чисте озеро. класно но цивилізації мало в магазин треба виїжджати в село то треба їхати машиною. а так на території є бар кафе де можна поїсти мангали біля кожного доміку. на рахунок комарів то кусають у вечері а в день бомки ужасні такі як колись памятаю у селі були. в принципі в нас тільки і малу пообкусувало то вона додому приїхала вся погрижена щей з температурою :nea: а так все класно старшому малому сподобалось з води не вилазив
катюня Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 116
З нами з: 03 грудня 2011, 16:47
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 36 раз.
Діти: хлопчик дівчинка

Re: Шацькі озера

Повідомлення okcana » 04 серпня 2013, 22:45

Ми сьогодні повернулися із Світязя. Були там 5 днів, спочатку погода була так собі: хмарно, вітер, у четвер падав дощ. Але вчора і сьогодні була дуже гарна погода, дуже гарно відпочили, одним словом надолужили... Житло ми наперед не передплачували, хоча домовилися, але коли приіхали, розчарувалися, бо зовсім було не так як нам описували. Тому шукали самі на місці. Знайшли житло на вул. 8 -березня 33, житло не таке як хотілося, але ціна ( 60 грн за чоловіка і дитина безкоштовно) відповідала якості, в кімнаті телевізор, холодильник, душ і туалет на поверсі, є кухня, можна замовляти харчування, наприклад обід 35 грн з чоловіка. Але можна і готувати, усю необхідну посуду господар дає. На територіі є стоянка для машин, мангали. Дрова купували в господаря, 20грн. за вязку. Годили на обід у Альфа-2, готують нормально, смачно, на двоіх заплатили 70грн. Ось так, ніби трошки розповіла, іздили туди перший раз і думаю не останній. Найбільше задоволена Настуся... :wink:
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Шацькі озера

Повідомлення irinka » 04 серпня 2013, 22:47

okcana як там комарі?
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Шацькі озера

Повідомлення okcana » 04 серпня 2013, 22:52

Я начиталася і наслухалася за ті комарі, накупила багато різних засобів, але нас не вкусив жоден комар, ми ввечері як кудись ходили то пшикалися, але знайомі, з якими разом відпочивали, то нічим не користувалися, і нічого...
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей