Глобальні оголошення!



Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Модератор: taranjka

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення nelly » 10 березня 2017, 00:03

Тре нам було недавно з коліжанками з дітьми десь здибатися і вибрали вони Бенедетто на 15 Квітня.
От піднімаючись по сходах вже зрозуміла, що з менеджментом там туго..Коридор якийсь грязний і мрачний.
На заклад з приблизно 10 столиків, одна-єдина офіціантка років до 20. Вона ганяла по столах і виправдовувалася, що замовлення треба чекати 1 годину, бо багато піц печуть на винос. Ну мене це звичайно вбило. То працюйте на винос і закрийте кантору, блін :dash:
За кімнату дитячу треба платити щось 15 грн за півгодини. Вона така стара і пошарпана і питання що ж ті діти мали робити годину коли пеклася піца? :ireful: Піца біль-менш була смачна. Коли діло дійшло до розрахунку, офіціант дивилася на мене як на НЛО бо я хочу картою розрахуватися, ну це мені взагалі не подобається в теперішній час. Не зважаючи на це народу там купа. Певно в тому районі нема де піти :confused:
А сьо пішли на Злуки напроти Співучки вчора відкрилася Сицилія замість якогось ресторану. То чисто може поки може завжди буде, людей мало, піца біль-менш норм. Офіціантка вже так біля нас виспівувала, видно привертають увагу публіки. Ми залишилися задоволені.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення Marichka » 10 березня 2017, 10:37

О,піци захотілося :wink:
Ми там часто колись ходили,6о нам на руку і діти лю6или той куточок.
Але людей там не завжди 6уло 6агато,часом три столики і все.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення nelly » 05 червня 2017, 23:11

Я цього місяця вжe трeтій раз в Львівській майстeрні шоколаду. Такe тe кафe мeні милe і ціни порівняно з магазином нічого :love: музика гарна,скатeртини гачковані, а іх шоколадний чай просто супeр! Обслуговування кльовe,а в роті солодко щe цілий дeнь від іх смакоти. Хто хочe рeкласнути—Вам туди :rose:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення Sam » 12 червня 2017, 17:08

Ходили ми в неділю у Старий млин. Святкували д.н. чоловіка у родинному колі. Останній раз була там десь 4 роки тому, то зараз там багато чого змінилося. На 3 поверсі є дитяча кімнатка, невеличка, може 3×4, приблизно, але чистенько-гарненько, є гірка, столик лего, 3 розвиваючі іграшки на стіні, шкода, що не сфоткала. Але головне, там є 2 працівниці, які дивляться за дітками. Дівчата дуже привітні і вміють знайти підхід до діток, наш Матвій ( який завжди лише хоче маму і тата) лишився залюбки з ними і в кінці вечора вже повів Юлю на екскурсію по млину))). Народу вчора було небагато, з дітками була ще 1 компанія, там було 3 діток. Завдяки тим няням можна, принаймні, поїсти спокійно.
Кухня смачна, офіціанти привітні, мені сподобалося , навіть дуже. Матвій хотів піцу, то нам принесли із Фламінго. В цінах я не дуже орієнтуюся, нам вийшло по 300 грн. на людину. В суботу я була на зустрічі випускників на Хуторі, то теж збиралися по 300 грн., то мабуть ціни, як і в інших закладах.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення erinaceus » 12 червня 2017, 18:01

Sam Бачиш, а ти кажеш, що без батьків не хоче бути :wink:
А на Хуторі тобі як? Була там років 5 тому... А тепер цей варіант теж розглядають для зустрічі випускників.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення taranjka » 12 червня 2017, 19:01

о, за дитячі кімнати, десь раніше хвалили Барбареско, але були недавно, то й вони "попустилися". Іграшки поломані, олівці не підстружені :sad: шкода, що власники закладів не розуміють, що дитячі кімнати потрібно підтримувати, а не раз купив і все
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення Тиха » 12 червня 2017, 19:45

В Барбареско ще й брудно дуже. Ми ще в Скоріні іноді ходили, бо там дит кімната зручно розташована. То в них все менше і менше іграшок. Останній раз практично не було чим гратися. Де у нас ще є дит кімнати в закдадах в центрі?
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення erinaceus » 12 червня 2017, 23:08

Так, про Барбареско і Скоріні писала вище. Це лише для вигляду, насправді там все старе і гратися нема чим.
А оті непідстругані олівці мене взагалі так нервують :dash: Це ж елементарне, що можна зробити. І так не лише в кафешках, а й в інших місцях, де є дитячий куточок. Такий мізер, і навіть на то не звертають уваги.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення Sam » 14 червня 2017, 00:20

erinaceus написав:А на Хуторі тобі як? Була там років 5 тому... А тепер цей варіант теж розглядають для зустрічі випускників.

Я теж перед тим була досить давно. В загальному, там мабуть нічого не змінилося. Все нормально, їжа звичайна, нічого цікавого, але смачно. Ми не танцювали, майже весь час були всередині, лиш раз вийшли на вулицю, я була від 15.20-20. В такому випадку, можна обирати щось в межах міста. Хутір більше підходить для весілля, щоб люди мали куди вийти, прогулятися. Але це моя особиста думка.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення erinaceus » 03 серпня 2017, 19:25

Були вчора в "Йозеф Штрудель" - новий заклад в готелі Тернопіль. Гарно! Велике приміщення, місця багато, свіжий інтер'єр, кондиціонер, смачний штрудель і кава. Є окрема ігрова кімната з двоповерховим лабіринтом, а дітей видно на екрані, бо стоїть камера. Дуже зручно, бо можна посидіти в тишині, і в той же час не переживати за своє чадо. Рекомендую!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron