Глобальні оголошення!



Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Модератор: taranjka

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення erinaceus » 25 листопада 2016, 01:47

TaniaPicaSSo За Ковчег згідна. У них той дитячий куточок, як клітка :dash: Хоча місця купа, можна було б і більшу площу виділити. Пеленального столика там теж не бачила. Ще як малий був в памперсі, то міняли на лавочці на вулиці, добре, хоч літо було...
У Фламінго біля Млина столик у туалеті є. Це безумовно плюс.
В Скоріні теж задумка була непогана. Але останній раз, як там були, то іграшки були явно не найпершої свіжості.
Мені цікаво, чи ніхто з них ніколи не був за кордоном і не бачив, як то має виглядати по-людськи?! У них це невід'ємний атрибут закладів громадського харчування, торгівельних центрів. Апріорі має бути все для відвідувачів з дітьми. У деяких мережах фастфуду навіть є окрема дитяча ванна, з маленьким унітазом, низьким умивальником, смітником, рукосушником. Я вже мовчу про Ікею, де взагалі окрема кімната зі всім необхідним, і погодувати можна в спеціальному кріслі, і погратися. А у нас ще досі доісторична епоха :dash:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення erinaceus » 03 грудня 2016, 00:12

Як вам "Скаварідка"? Мене зовсім не вразило. З вулиці виглядає цікавіше. Балувана ваша Галя, балувана ::Р: Інтер'єр в модному сьогодні стилі лофт, але я бачила і кращі зразки. Типу кав'ярня, але з десертів лише еклери. Кава непогана, еклери не сподобались. Занадто багато цукру без жодного вираженого смаку. Ну і що найбільше не сподобалось, то бруд. Реально брудно, і столи, і підлога. Офіціант може один, з'являється дуже рідко. Треба просити, щоб прибрали стіл. Та і ставлення таке трохи дивне. Барісти такі всі стільні, модні, маладьожні, у них типу своя тусовка, і попри то вони продають тобі каву. Враження склалось, ніби я прийшла до них додому і напрягаю своєю присутністю. Ну а ті крісла-качелі то мені взагалі попахують "50-ма відтінками сірого" :hi:
Контингент - старшокласники і першокурсники :hi: Цілком типово для закладів Тернополя. Видно, в кого найбільше грошей і вільного часу :В):
:
Єдиний плюс - пеленальний столик в туалеті.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення TattyMummy » 03 грудня 2016, 09:49

На рахунок "Скаварідки" згідна. Еклери дуууже солодкі. Ми ходили всією сім'єю, то пробували всі і всі на один смак - цукор!
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 03 грудня 2016, 10:11

Не була в нашій "Фаміліі", але були недавно у львівській. То дуже сподобалось все, і кухня, і інтер'єр, а найбільше, то дитяча кімната. В нас я таких ще не бачила. І достатньо велика, і там є і батут, і лабіринт з кульками, і столик зі стільчиками, бля якого всілякі кубики та інші іграшки. Але найбільше, що мене вразило, це туалет! Там же, в ігровій кімнаті є маленький дитячий туалет, з маленьким унітазом та умтвальником, як в садочку. Щоб дитина, знаходячись там, могла повністю сама себе обслужити.
В нашій "Фамілії" навіть по описах дитячої кімнати нема в принципі.
А пеленальний столик в "Скаварідці", це вже теж круто. Може надалі їх ставатиме більше.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення erinaceus » 03 грудня 2016, 13:19

TaniaPicaSSo Та Фамілія то мережа?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 03 грудня 2016, 13:43

erinaceus виходить, що так. Я в тернопільській не була, але погуглила фотки, то інтер'єр в тому самому стилі. Цікаво, чи кухня співпадає. В львівській сподобалось.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення Kisja » 03 грудня 2016, 22:06

Ще є пеленальний столик в Старкофі. Дуже смачне там какао. Я взагалі помітила, що такий напій як какао - то рідкість в наших закладах.
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 03 грудня 2016, 22:21

Kisja написав:Ще є пеленальний столик в Старкофі.

О, і ми сьогодні були в старкофі, заскочили суто в туалет, і я там помітила столик пеленальний!

А ще ми були сьогодні в 'Сушіхаті', то мені не сподобалось зовсім. Суші не їла, не знаю, але холодних напоїв зараз нема, тільки літом. Десертів, що значились в меню, не було жодного. Зате були два в наявності, яких не було в меню. Інтер'єр такий-собі. І загальне враження посереднє.
Окремого дитячого кутка нема, але є стільчик для годування та декілька іграшок - пірамідка, пазлик, таке от.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення erinaceus » 26 грудня 2016, 17:05

Запросили нас вчора на День народження в "Шерлок і Бекон". Ну що вам сказати? В нас в Тернополі багато ге, але реально вчора була дуууже розчарована. Сервіс нікудишній! Наша компанія з 7 осіб на гарячі страви чекала півтори години!!! :dash: Півтори години, Карл! Це при тому, що нічого особливого ми не замовляли, було багато однакового. Те саме стосується салатів і супів. Обслуговування відсутнє апріорі! На 3 поверхи ОДИН офіціант, який реально зашивався, бо було купа народу. І при тому сам же собі додавав роботи. Принесе страви, забуде прибори. Це взагалі нонсенс, бо то перше правило офіціанта: спочатку приносити прибори, потім страви! Далі принесе прибори, забуде салфетки і т.д. 2 рази нам принесли нечисті склянки :bad: Та і взагалі порядку нема ніякого: носив по одному салату, потім комусь гаряче, потім комусь знов доносив салат, потім одночасно і салат, і гаряче. Дурка! Знову з таки, спочатку ВСІМ подаються салати, потім ВСІМ заразом другі страви, і т.д. Елементарно, Ватсон! І ще, позиціонують себе як паб, а пива взагалі нема.
Я розумію, всякі бувають випадки. Хтось захворів, не вийшов на роботу, запара. Але ж можна якось вийти з ситуації: попередити, що довше чекати, вибачитися, що довго і т.д. А не мовчати, як німець.
Мені дивно, що при такому сервісі і дуже посередній кухні там стільки відвідувачів :crazy: А ще як вони могли отримати відзнаку Ревізора в голові не вкладається! Задумка непогана, інтер'єр цікавий, але виконання нікудишнє. Чи то вони так спаскудились за останні роки, чи то була проплачена реклама... Але їхні славнозвісні фіш енд чіпс фігня фігньою. Закордоном у простому вуличному варіанті вони куди смачніші.
Короче, мені реально шкода, що зіпсували людині свято. Бо всі були дуже розчаровані. Більше ніколи туди не піду, і нікому не раджу!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення Sam » 26 грудня 2016, 17:39

erinaceus, а де то таке є?
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей