Глобальні оголошення!



Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Модератор: taranjka

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення TYulia » 04 квітня 2015, 13:46

А ми ходили минулого тижня в фламінго то що біля Старого Млина. Є дитяча кімната, але так окремо від тих залів що їдять, то я з малим поки чекали замовлення туди ходили. Смачна піца, гарне обслуговування, чисто, тільки то штучне листя всюди трохи не подобається
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення Тиха » 04 квітня 2015, 17:50

Ми нещодавно сім"єю в "Скоріні" пішли і розчарувались. От навіщо заявляти, що заклад сімейний, і не подбати про забавки для дітей? Іграшки всі зламані, і, що найгірше, страшенно брудні :scare:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 04 квітня 2015, 18:03

Тиха а кухня як? Я вже давно туди хочу піти, а щось все ніяк. Недавно мало не зайшли з чоловіком туди, а він в останній момент мене відмовив, не захотів випробувати нове місце і пішли у "Файне місто". А ціни в тому "Скоріні" які? Більш-менш середні чи вище середнього?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення taranjka » 04 квітня 2015, 18:16

ми недавно теж медитували над тим, де б то піти. згадалось мені, що казали шо в двох гусях є дитячий куточок, і так мені його хвалили.... я ж не знала, що то столовка :crazy: зайшли туди за 2 заходом - Амі перший раз втікла - бо там смердить :crazy: ну столовка... але пішли шукати дитячу частинку... теж не зразу знайшли - невеликий столик і там трохи Лєго. досі не можу зрозуміти, що там мені так вихваляли :confused: краще там не їсти - мої малі відмовилися. короч, тіки настрій собі попсували :pardon:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення flower » 04 квітня 2015, 18:39

А де ще є дитяча кімната, щоб дітиська поруч були? От в Фламінго скільки разів була, не знала що в них дитяча кімната є. Але всерівно толку від неї, якщо дитини не бачиш. Ми в Косино як віддихали, дуже зручно було там обідати, дитина поїла і потім грається, а батьки спокійно продовжуть їсти) Потім навіть важко було її звідти забрати, але там кімната більша напевно від тої платної, що в Подолянах.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення taranjka » 04 квітня 2015, 18:42

flower мої дівчата обожнюють Жирандоль - там будиночок гарний ляльковий, трохи іграшок є. піца смачна, солодке як коли
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення Sms » 04 квітня 2015, 19:58

taranjka написав:flower мої дівчата обожнюють Жирандоль - там будиночок гарний ляльковий, трохи іграшок є. піца смачна, солодке як коли


Де той Жирандоль є? Мені його всі знайомі хвалять :yes:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення mariana » 04 квітня 2015, 20:00

В "Скоріні" гарний дитячий майданчик, великий, може вже і справді іграшки поломані, ми останній раз там були після нового року. Зараз мені найбільше подобається в "Pasta Fresca", дуже смачно,великі порції, швидке обслуговування і адекватні ціни. А вино молоде яке в них смачне! Для любителів італійської кухні - прекрасний заклад!
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення taranjka » 04 квітня 2015, 20:01

Sms якщо знаєш де колись була Галка, то воно там. вулиця Кульчицької, там облавтодор, магазин Даяна...
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення flower » 04 квітня 2015, 20:21

taranjka написав:flower мої дівчата обожнюють Жирандоль - там будиночок гарний ляльковий, трохи іграшок є. піца смачна, солодке як коли

Чесно, то коли писала своє попереднє повідомлення то так і хотілось написати " Жирандоль не пропонувати")
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей