Глобальні оголошення!



Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Модератор: taranjka

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення irinka » 02 січня 2014, 22:40

Були сьогодні в оновленому Маяку, то порівняно з попереднім взагалі небо і земля.....я приємно здивована. Приємна атмосфера, всередині багато місця, затишні диванчики. Всередині інтерєр трохи нагадує Хмільне щастя) Велика і смачна піца з хрусткою скоринкою. :nyam: Ціни нормальні, такі як всюди. Мінусів поки що для себе не побачила, хочу ще. :***:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення mari » 03 січня 2014, 01:04

taranjka написав:хе, в стилі бохо і на місці колишньої Галки, я вже знаю хто туди буде ходити :hi: а вони розширили приміщення?

це на кульчицької



здається що не розширили, кафе маленьке, але я в Галці була 1 раз, тож не знаю.
Іти туди як від 1 школи під арку завернути до р-ну Класік або Анастасії.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення Галина » 03 січня 2014, 09:51

То там де була свыжомелена кава галка?
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення taranjka » 03 січня 2014, 14:08

Галина, так
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення mari » 03 січня 2014, 16:03

Отож, я поговорила про знижку, кафе Жирандоль, вул.О.Кульчицької дарує знижку 15 відсотків до 15.01 мамусям форуму Сімейка. :aplo:
Кодове слово- мамуся з сімейки.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення mari » 03 січня 2014, 16:13

ще про Тралі-Валі напишу.
Була там якраз в день 10 річчя Школи материнства. Ми там з піділтками мали останнє заняття.
Сподобалось. Гарно, креативно, продумана концепція, але заклад не для мене точно. Не бачу змісту платити там гроші за більше як 30 хв, тому що для мене там нічого не має. Хіба що сидіти на планшеті і читати книгу. Або когось чекати щоб зустрітись, там й то мені в кафе зустрічі більше подобається призначати. Кекси там симптатичні, але не пробувала. Чай та печиво вже входить в ціну вашого там перебування. Ігри, розважання призначені там в основному для дітей шкільного віку(різного, від констуркторів і книг до т.і.. Можна грати в ігри різні, красиві маленькі пуфи, приємна музика. Бачила що наших дітям там дуже сподобалось, думаю там досить непогано також дитячі дні народження школярів робити. Принаймні моя донька виявила таке бажання.
Тому відвідайте і подивіться.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення Dashko » 25 вересня 2014, 10:58

А зараз тільки одне антикафе в Тернополі працює?
А там багато місця? Може це непоганий варіант для зимових форумівок? Чи з маленькими дітьми там некомфортно?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення flower » 11 січня 2015, 12:06

Вчора їздили в театр і ще встигла побувати у 3х закладах. В Козі до театру, а після у Бункермуз і якийсь заклад з італійською кухнею (назву точно вже не пам ятаю) Паста щось там) У Бункермузі місця не було, то посидіти не вдалось. Там стільки залів, що можна заблудитись. Інтер єр гарний, та цегла кругом, просто але гарно. В Пасті вдалося посидіти, кухня самачна і дійсно схожа на справжню італійську. З нами була людина, яка вже багато років живе в Італії, то їй сподобалось. Я порівнювати з Італією не можу ще, бо там поки не була) Обслуговуванння прекрасне, привітні всі, навіть трошки посміялись ми з офіціанткою, компанія весела була і вона теж жартівлива виявилась)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення Радмила » 04 квітня 2015, 11:01

Наталі написав:А я дуже люблю кав'ярню на Валовій,за тортики і приємну атмосферу.


Були ми вчора в кавярні на Валовій. Зіпсувалась кав'ярня. Саме розчарування. Наскільки раніше були смачні тортики. То вчора вони такі як маца були. Та ще і не дуже свіжі. Їх взагалі було складно виделкою навіть розколоти. Даремно викинуті гроші.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Хто куди ходить? Клуби, кафе, ресторани?

Повідомлення flower » 04 квітня 2015, 11:27

Шкода, я теж любила ту кав ярню. Хоча дуже давно там не була, років 4-5 точно)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron