Глобальні оголошення!



Який рюкзак краще купувати?

Модератор: taranjka

Який рюкзак краще купувати?

Повідомлення happymami » 19 березня 2012, 03:55

Ну, любителі туризму, розказуйте/показуйте свої моделі наплічників, кажіть, які недоліки у них, які плюси. Хочу розжитися на новий наплічник і ума не приложу - шо зараз є на ринку. Хочу шось універсальне, шоб і на великий літраж і складався на менший розмір. Але чи воно по якості тоді не страждатиме? Який літраж оптимальний для мандрівок з дітьми? Яку конструкцію обирати??? Які лямки кишеньки мають бути, а які - тіко для понту?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Який рюкзак краще купувати?

Повідомлення taranjka » 19 березня 2012, 10:58

я зараз собі шукаю... але маленький, до 30 літрів)))))
в мужа є на 80, то він все носить))я його запакованим підняти не можу, але його нам впритик на всіх хватає
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Який рюкзак краще купувати?

Повідомлення vikilandi » 16 серпня 2017, 15:57

зараз ще модеруються перші повідомлення?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Який рюкзак краще купувати?

Повідомлення Natalinda » 18 серпня 2017, 20:34

vikilandi, нe зовсім рлзумію що ти маєш на увазі
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Який рюкзак краще купувати?

Повідомлення vikilandi » 18 серпня 2017, 20:57

просто у 99% нових користувачів у першиих же 2-3 повідомленнях уже реклама, або прихована або із посиланнями. Коли бачиш що новачок пише, то навіть не хочеться відкривати такі повідомлення. може якось обмежити можливість таких повідомлень "з одного кабінету" як писала Неля. Пропоную можливість вставлення посилання після 50 повідомлень і хоча б 10 отриманих "дякую". . А в розділі Продам, то взагалі після 2 міс реєстрації і ще більшої к-ті повідомлень і подяк)
переглянула повідомлення вище, уже ці рекламки видалили, та все ж вони тут посвітились(
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Який рюкзак краще купувати?

Повідомлення AnutaDovzenko1 » 11 грудня 2017, 15:51

Возьмите тактический только фирменный! Они не протираются должны быть хорошие всё таки фирма Oakley там сесть...а это сами понимаете качество!
AnutaDovzenko1 Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 11 липня 2016, 14:43
Звідки: Киёв
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Юля

Re: Який рюкзак краще купувати?

Повідомлення Lybasha » 13 жовтня 2023, 22:12

Для туризма, важно выбирать рюкзак, который сочетает вместительность, комфорт и прочность. Я рекомендую обратить внимание на военно-тактические рюкзаки от Killa - они обычно изготавливаются из прочных материалов и имеют множество удобных карманов. Я приобрела в интернет-магазине Killa свой туристический рюкзак https://killa.com.ua/katalog/ryukzaki-s ... ticheskie/ . Он прекрасно подходит для длительных походов и путешествий, и к тому же, в этом магазине есть широкий выбор военной и тактической одежды, что делает его отличным местом для поиска снаряжения.
Lybasha Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 21
З нами з: 19 грудня 2019, 23:32
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей