Глобальні оголошення!



Що і яке треба для пікніка

Модератор: taranjka

Що і яке треба для пікніка

Повідомлення Natalinda » 27 лютого 2012, 00:29

Ясно шо тре компанію, настрій і по можливості мняско))))
Але мене більше цікавлять усілякі приспособлення які покращують і полегшують пікнічок.

Розказуйте хто які має шомпура, чи таскаєте з собою мангал, чи носите решіточку.
Флауер писала в іншій темці що має набір посуду, Олю розказуй який і чи вартий. Ми з чоловіком минулого літа в епіцентрі заглядалися, то не знали на чому зупинитися
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що і яке треба для пікніка

Повідомлення Natalinda » 27 лютого 2012, 00:36

МИ придбали термосумку, то дуже задоволені нею, вже не раз користувалися, і як на довгі дистанції їздили і як недалечко, шоб вода холодна була попити і собі і дитині.
Решіточку маємо, але таку дешевеньку то вже трохи погнулася.
Мангал купили в тому ж таки епіцентрі, такий коммпактний щоб був, складний. Так от складати його певно треба було після кожного разу, а ми ж дома його випробували і так залишили нескладеним, то як прийшлося через якийсь час до складання, то годі було його розкласти((((
Дядько мій викував нам такий добротненький, ну але то вже лиш для домашнього пікнікувння, з собою його не потащиш.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що і яке треба для пікніка

Повідомлення flower » 27 лютого 2012, 00:40

маю рюкзак, а точніше 2 але я з 2х зробила один. просто один рюкзак є гарної якості сіро-салатовий, міцний і симпатичний, а інший був синій і скоро порвався. посуд там на 4ри персони і тепер коли я з двох зєднала в один то вийшло на 8, нам якраз добре бо маленькими компаніями ми не вибираємось. З посуду є тарілочки, вилки, ложки, ножі (їх ніколи не використовуєм), досточка для нарізки, стаканчики типу фужери на вино) і салфеточки тканинні. Рюкзак зручний, лазили з ним по Карпатах, то на обід собі брали їжу. Там одне відділення для посуду, а інше йде типу термо, фольговане. Якшо покласти продукти і поставити до них льод або щось заморожене то довго тримає холод. Я в ньому на море везла продукти, які в жарі б не доїхали. В друзів є сундук (чи валіза незнаю як назвати) такий класний обтянутий ніби шкірою крокодила коричневою лакованою, там тоже такий посуд як в нас і є ще місце на продукти, я дуже ще хочу такий, з ним зручно коли машиною кудись їдеш, а рюкзак коли пішки мандруєш.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Що і яке треба для пікніка

Повідомлення Natalinda » 27 лютого 2012, 00:43

Оль, а якої якості посуд і толові прибори? Ну з чого вони?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що і яке треба для пікніка

Повідомлення flower » 27 лютого 2012, 00:51

Решітка в нас теж є (але рідко її використовуєм чомусь), є мангал в якого лише ніжки відчепні, машиною його легко можна взяти з собою, але є ще такі зелізячки (знов незнаю як сказати), їх 2 окремо, кожна розкладається буквою п і запихається в землю збоку від костра і виходить типу мангал. Вдома в нас альтанка є з барбекю, то мангал дома не потрібний. Маємо і столика з кріслами, з столика робиться валіза і в нього в середину ховаються крісла. І ше є одне шикарне крісло з спинкою, боковинками і підстаканником. Я його чоловіку вдарила непамятаю на яке свято, воно складається і є чохол зверху з шнурками як в рюкзака. В епіцентрі брала, татові тоже таке подарила, хочу тепер собі таке, бо сидіти дуже зручно, я як вагітна була то постійно їздили на природу і я в ньому сиділа. Але тепер воно коштує десь 600 грн.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Що і яке треба для пікніка

Повідомлення flower » 27 лютого 2012, 00:53

Natalinda написав:Оль, а якої якості посуд і толові прибори? Ну з чого вони?
з пластмаси твердої, тарілкам нічого не є, а стаканчики позатиралися і стали вже не такі прозорі, вилки з заліза якогось а ручка з пластмаси.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Що і яке треба для пікніка

Повідомлення happymami » 19 березня 2012, 04:00

Шампура раджу не брати на базарі. Ми колись купували - то вони на вогні тупо плавляться, хоча на вигляд міцні. Плавляться і прогинаються. Я ще хочу для пікнічків здітьми купити гасову горілку. Бо вогонь не завжди буде горіти цілу добу, а якшо дитині терміново шось нагріти, то така штука підійде. Воно не таке вже й дороге, але зручне. Ми навіть на фестах таким пробували їсти варити - то зараз вже багато бачу молоді на такі штуки переходять, бо дрова колоти три доби не всім довподоби))) Романтика лише вночі палити, а вдень, коли ще й спека, то вогня якось не хочеться
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Що і яке треба для пікніка

Повідомлення irinka » 19 березня 2012, 15:53

happymami написав:Шампура раджу не брати на базарі. Ми колись купували - то вони на вогні тупо плавляться, хоча на вигляд міцні.


Треба просто дорбе пошукати або купляти з тим, хто в тому розбирається. Ми з чоловіком колись купили 6 шт. по 5 грн. вони довші і міцні, вже 2 роки користуємося, покищо задоволені. :yes:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Що і яке треба для пікніка

Повідомлення Sawwku » 19 березня 2012, 16:27

в нас шампура ТМ Форестер. вже 4 роки служать вірою і правдою, що ми тільки ними не робили! хоч би що, ніби вчора куплені
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Що і яке треба для пікніка

Повідомлення олеся » 19 березня 2012, 16:40

Sawwku написав:в нас шампура ТМ Форестер. вже 4 роки служать вірою і правдою, що ми тільки ними не робили! хоч би що, ніби вчора куплені

В нас вроді теж тої фірми і так само задоволена. купували в супермакеті по одному запаковані... Тоже десь 4-5років. Мангал розбірний, але ми як скрутили одного разу так тепер розібрати важкувато бо трохи поржавів, але то саморобний...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей