найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Карпати

07 вересня 2013, 15:53

і ми були цього року в Вишкові 2 дні, але не в Ялинці, а в однієї пані( такий собі економ варіант), також піднімались по тих сходах що і mari , ось пару фоточок
| +
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Re: Карпати

22 квітня 2014, 16:30

Цього року хочемо з малими поїхати в Карпати. Куди порадите краще їхати з дітьми?

Re: Карпати

04 серпня 2014, 13:57

Ми тільки приїхали з Карпат. Яка там краса!!! Природа, ліси, чисте повітря... :love: Були ми у Верховині. Жили тут:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
так як ми шукали економ варіант з харчуванням, то цей варіант нам підійшов ідеально. Недалеко від центру, але і не біля траси, тихе спокійне місце з невеликою кількістю проживаючих. Є всі умови для проживання, душ, туалет, 3 двомісних кімнати на 2 поверсі і 1 на першому. На вулиці є деревяна альтанка, качеля, пісочниця і гірка для дітей.
Там в перший день освоювались в місцевості, ходили гуляти в центр села, фотографувались, тоді ходили на річку.. На другий день їздили в Буковель, катались на канатній дорозі, милувались краєвидами, ходили на озеро. На третій день ходили в гори, на гриби, тоді ще в місцевий музей і після того на річку. В загальному поїздкою дуже задоволені, стільки емоцій і вражень хочемо ще!!! :love: :В): Веечері закину пару фоток)

Re: Карпати

04 серпня 2014, 15:37

Ми теж в Карпатах були, тільки в Татарові. Приїхали вчора ввечері. Дуже-дуже задоволені. Зранку проснулася, виглянула у вікно, а там такі краєвиди. А повітря яке! Не знаю як кому, а я гори більше люблю ніж море, якось активний відпочинок мені більше до душі.
irinka, ви їздили машиною? Як там дороги? Хотіли їхати в Верховину на екскурсію, але через Ворохту дорога була жахлива, що ми розвернулися назад.

Re: Карпати

04 серпня 2014, 16:13

Галина написав:irinka, ви їздили машиною? Як там дороги? Хотіли їхати в Верховину на екскурсію, але через Ворохту дорога була жахлива, що ми розвернулися назад.


Галина ні, ми автобусом їзлили. Через Ворохту якраз ще нормальна дорога, бо ми в ту сторону їхали через Коломию і Косів то там дорога ще гірша))) Навіть шофер як побачив що там дорогу латають то казав до людей "О, то певно великий ведмідь здох що тут дорогу надумали латати")) :crazy: А назад вже вертались через Ворохту. Ми в Пятницю в Татарові були, якби знала що там хтось з наших є то могли б зустрітись, в мене ж навіть тел. твій є))) :wink: Галина і як вам відпочинок? Де ще були, що бачили?

Re: Карпати

04 серпня 2014, 16:39

Я пізніше викладу пару фоток. Були в Ворохті, годували там оленів і кабанів, діти були в захваті. В Яремче на водоспаді і у вольєрному господарстві. Ходили в ліс, наїлися діти малинок, пару чорниць знайшли і ожин. Малина і ожина там така смачнюча в нас навіть близько не така... Грибочків білих знайшли пару. На гірських річках воду міряли. В Буковель чомусь не поїхали. Були там 3 роки назад, то чоловік ще раз їхати не захотів. Але якщо наступного року поїдемо, то я б таки заїхала туди.
Діти були дуже задоволені, не хотіли їхати додому. Якби знала що ти в Карпатах зустрілтся б, десь би погуляли по горах :wink:

Re: Карпати

04 серпня 2014, 21:46

Наш фотозвіт) | +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Карпати

04 серпня 2014, 23:13

irinka написав:"О, то певно великий ведмідь здох що тут дорогу надумали латати"))


Трохи не в тему, але про ту дорогу. Ми як раз в червні їздили на Буковель, то в селі Татарів жителі Ворохти перекрили трасу і не давали нікому проїхати, тим самим вимагаючи, щоб їм відремонтували ту трасу. Добре, що нас пожаліли через дитину і пропустили, а то би непереливки було там стояти кілька годин на жарі. Але добре, хоч не дурно вони там стояли.

Re: Карпати

05 серпня 2014, 00:35

irinka написав:ми шукали економ варіант з харчуванням,


Ір можна про харчування чуть детальніше :rose:

Ми були у Микуличині
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Харчування своє. Знайомі знайомих зняли цілий будиночок, ми поїхали за компанію, непланово, то нам вийшло дуууже дешево проживання.
Нюанси були при проживанні, тому рекомендувати садибу не можу) хоча й нарікати не нарікаю сильно.
Першого дня їздили в Буковель. Каталися на підйомнику. Ходили, точніше їздили, на водоспад Гук) де зустірілися з форумчаночкою однією :wink:
На другий день - Яремче. Водоспадики і Вольєрне господарство
Зображення
На третій день знову Вольєрне господарство))))) Юра у захваті!!!!!!!!! По дорозі додому зупинялися в Татарові на річці - красота і блаженство!!!!!! Якби не треба було йти на роботу - то ще б на день залишилися там.

Я як і Галина більше гори люблю, хоча частіше на морі бувала))))) але щоб і річечка була. Ми в Татарові з води вилазити не хотіли :love:

Re: Карпати

05 серпня 2014, 10:59

Natalinda написав:Ір можна про харчування чуть детальніше :rose:


В ціну входило 2 разове харчування, господиня професійний кухар, сама все готує. При потребі можна попросити приготувати щось на ваш смак. Ми мали ще з собою мясо мариноване, то готували собі самі на мангалі. На сніданок готувала сирники, кашу молочну, омлет, бутерброди, кава, чай(каву і чай робили собі самі) на вечерю салат з огірків і помідорів, борщ, картопля з мясом. Одного разу ходили в місцевий ресторан обідати, попробувати їхню кухню. Мені такий варіант підходив, так як я не хотіла ще й на відпочинку проводити по 2 год на кухні.
Відповісти