Глобальні оголошення!



Карпати

Модератор: taranjka

Re: Карпати

Повідомлення Billisida » 14 травня 2016, 21:03

Были в Буковеле зимой ,понравилось. Теперь собираемся и летом съездить.
Billisida Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 6
З нами з: 14 травня 2016, 20:47
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Алина ,6 лет

Re: Карпати

Повідомлення Іванна15 » 27 травня 2016, 11:58

Подобається район починаючі від Яремчі і далі - Ворохта, Татарів, Яблуниця... :love:
Іванна15 Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 4
З нами з: 27 травня 2016, 11:46
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Карпати

Повідомлення TaniaPicaSSo » 16 серпня 2016, 19:45

Плануємо поїхати в Карпати. Оскільки їхати будемо поїздом, то вибираємо місця, що більш-менш лежать по маршруту поїзда, а саме Яремче-Татарів-Ворохта-Ясіня-Кваси-Рахів. Але оскільки в районі Яремче-Ворохта вже були не раз, то вирішили обрати край Ясіня-Кваси, де ще не були. Чи може хтось там вже був і порадить більш конкретно, де можна спинитися. Нам важливо, щоб садиба/готель були не на самій трасі, щоб було мальовниче місце, гарні краєвиди біля самої хати, гарна територія/двір, де можна посидіти ранком чи вечором, а також, щоб близько був ліс, де можна гуляти з дітьми, збирати гриби і т.д. Бо вже маєм не дуже вдалий досвід відпочинку в Татарові, де до лісу та самих гір треба було йти довго селом, щоб лиш вивернути на стежки, але гори ще й йшли відразу стрімко вверх, що треба було не йти, а дертися. Одним словом, по горах як таких тоді й не походили. Тож хочеться тихого сімейного відпочинку в затишній садибі біля лісу. Буду дуже вдячна, якщо хтось щось порадить/підкаже. Якщо не конкретні садиби/готелі, то хоча би приблизні місця, що відповідають моїм критеріям пошуку. Можна не лише ті села Ясіня і Кваси, можна й інші, що десь неподалік :rose:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Карпати

Повідомлення TYulia » 16 серпня 2016, 23:54

Ми були у Ворохті цього літа. Садиба "Вишиванка". На горбочку, так що був дуже гарний вид з вікна, до лісу найближчого було хвилин 10 йти. Ми були в червні, то ще грибів в тих краях не було. В мене те ж було бажання, щоб хатка була трохи далі від траси і на горбочку, і без бруківки кругом :wink: Біля хати є пісочниця, невеликий дитячий майданчик. Ціна прийнятна, зручності в номері.
Такий вид був з веранди
Зображення
Ще проїздом були у Яблуниці, теж дуже мальовничо там.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Карпати

Повідомлення Marichka » 17 серпня 2016, 08:15

я в Карпатах можу порекомендувати лиш один будинок,бо більше ніде не жила.То на околиці Яремче.вул.Вишгора,6
тел.096 81 33 819,там було 200грн проживання і харчування
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Карпати

Повідомлення Галина » 17 серпня 2016, 10:06

Таня, ми вже 2 рази були в Татарові тут:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

За будинком зразу ліс, за 300-400 метрів річка. Це вже практично в кінці села, віддалено від траси. Мені там сподобалося.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Карпати

Повідомлення Selierti » 02 вересня 2016, 15:20

щойно приїхали з карпат. зупинялись знову у княжому граді. 10 км від коломиї. гляньте в неті. усі умови є: нормальні номери та гарна територія бази. басейн, більярд, спортзал, альтанки, два пруди. не дуже дешево, але можна собі дозволити. дешевше ніж в яремче. близько тисовий заповідник. з цієї бази їздили по карпатах: піднялись на говерлу, були на водопаді гук та в шешорах. можна їздити з коломиї автобусом. якщо є власне авто - жодних проблем, все близько. з коломиї до львова їхали потягом 4 години.
в закарпатті раджу відвідати мукачево, мені там сподобалось. на синєвирі був. озеро гарне. бази біля нього убогі: в одному номері немає балкону, в іншому - тв чи стільців, готують в готелі жахливо, їли в колибі. проблема знайти хліб, соки дорогі. взагалі, природа значно краща сервісу. але там замовили екскурсію: відвідали берегове (мадярське село на кордоні), страусову ферму, годували оленів в лісництві. можна розважитись.
Selierti Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 02 вересня 2016, 15:16
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Карпати

Повідомлення flower » 24 вересня 2016, 15:46

Хто в Верховині був. Що там подивитися радите? Хотіла б на Писаний Камінь, але не знаю чи подолаю я з Матвієм в ерго.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Карпати

Повідомлення Vikibee » 24 вересня 2016, 19:12

Цьогоріч були у Верховині, особливо нікуди не ходили: місцеві музеї, каталися на кониках і брали екскурсію на полонину Кринта, то мої малі вперед гарно йшли, назад малий спав у рюкзаку на чоловікові, ну але це не на Писаний Камінь) але з іншої сторони, твій менший, за гарної погоди все можливо, я думаю.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Карпати

Повідомлення flower » 25 вересня 2016, 09:11

Vikibee тоже про ту полонину думаю, хочеться побачити як сир виготовляють, але не знаю чи є ще там пастухи чи вже сезон закінчився. І трохи лякає то чим туда везуть))) А тою машиною не довозять треба ще пішки дертись?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість