Глобальні оголошення!



Мандруємо Україною

Модератор: taranjka

Мандруємо Україною

Повідомлення Ірунця » 21 березня 2011, 16:37

Пропоную в цій темі ділитись власним досвідом і враженнями від подорожей нашою країною!
Зображення
Він їсть - я готую, він носить - я перу, він розкидає - я прибираю... і що б я без нього робила????
Ірунця Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 201
З нами з: 25 січня 2011, 01:15
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 377 раз.
Подякували: 408 раз.
Діти: хлопчик

Re: Мандруємо Україною.

Повідомлення Ірунця » 21 березня 2011, 17:51

Отож почну з себе.
Мандрівок у нас було багато. Розповідати є про що. Та сьогодні хотіла б поділитись враженнями про останню з них, з якої повернулася вчора ввечері :).
"Печера Млинки розташована під пагорбом біля села Залісся на Чортківщині, що на Тернопільщині. Печера горизонтальна, лабиринтового типу. Станом на 2010 рік розвідано 40 км її ходів. Колись в цьому місці, як розповідають екскурсоводи з спелеоклубу Кристал, на берегах потічка Млиночки дійсно стояли млинки. На них перемелювали гіпс, який добували на схилі пагорба. Рукотворний зал, там де колись видобували гіпс - це і є вхід до печери. Тут можна трохи відпочити перед екскурсією, нехай очі звикнуть до темряви. Далі потрібно рухатися по вузьких ходах лабіринту. Іноді доведеться протискуватися і проповзати крізь вузькі щілини, тому необхідні комбінезон і ліхтар - їх можна взяти напрокат у спелеоклубі. У печері можна побачити різнобарвні кристали, сталактити, пластинчастий гіпс та інші мальовничі печерні утворення."
Джерела: Екскурсії в печеру Млинки, Подорож Україною

Побували ми там не вперше, та кожного разу - це новий маршрут і нові враження!
Виїхали в суботу зранку з Тернополя дизель поїздом Тернопіль-Іване-Пусте. Майже за три години доїхали до потрібної станції (Шманьківчики), звідки ще з кілометрів 5 йшли до "Спелеохати". Там познайомились з нашим провідником, перекусили, переодягнулись і пішли розпочинати нашу "експедицію".

| +
Весело і аптимістично настроєні заходили в печеру

Зображення
Були на шляху нашому такі ось місця. Досить просторі і великі зали


Та були й вузькі і ще вужчі :crazy:

Зображення
Зустрічали сплячих кажанчиків

Зображення
А це знаменитий плафон (нашарування кристалів) у формі кажана

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Кристали


Зображення
Небезпечні місця

Додам, що жодне фото не передасть всієї краси цього місця, а для емоцій не вистачить смайликів :гуд:
Було смішно, весело, страшно, а місцями досить змішані почуття :crazy:
Лізиш у вузьку щілину(страшно,екстрим), вилазиш на досить просторе перехрестя(полегшення,гордість), тут із щілини навпроти вилазить людина і каже: "А не підкажете де тут вихід? Бо вже тиждень тут блукаю, ніяк вибратись не можу" І ти дружно зі всіма хіхікаєш, бо не віриш, що цей замурзаний бородатий дятько, який так схожий на справжнього спелеолога - заблукав.
Востаннє редагувалось Ірунця в 11 липня 2011, 17:37, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Він їсть - я готую, він носить - я перу, він розкидає - я прибираю... і що б я без нього робила????
Ірунця Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 201
З нами з: 25 січня 2011, 01:15
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 377 раз.
Подякували: 408 раз.
Діти: хлопчик

Re: Мандруємо Україною

Повідомлення mala-karta » 22 березня 2011, 17:08

Розкажу і про наші мандри :)

Ми їздили з малим вперше. Це був травень минулого (2010) року. Малому було рік і 3 міс.
Їздили на водоспад в Нирків (там ще і замок є).
Машиною туди - 2 год і назад стільки ж.
Зображення
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Ще там була корова, яку Ромка охрестив собакою, рвався до бичків, що мирно паслися...
Словом, було кльово.
Ось я ще в ЖЖ писала:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Їхати туди краще на цілий день, а краще з ночівкою на 2. Все роздивитися, шашличків поїсти :)
Ми їздили після обіду, і в той же день назад. Дуже мало :)
Починався дощ і до замку боялися йти (щоб потім машина могла виїхати).
Але дуже сподобалось все-одно :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Мандруємо Україною

Повідомлення Vika » 22 березня 2011, 19:17

Ірунця . ой нагадала мені як ми молоді і зелені учні старших класів самі туди рванули .Як стрягли в проходах , місцями видертися немогли , а при маршруті назад вже чуть не пливли в болоті , щоб швидше вибратися :grin: Ой весло ж було . І гарно там . Особливо спуск до підземного озера .Таке чисте чисте , навіть не видно що то вода .Красотіща .всім раджу :)
мала карта і ми там були . Вигляд з вершини гори на замок просто :omg: :omg: :omg: Але ми тільки до водопаду ходили , бо то була частина нашоїподорожі і не було часу . А я б ззадоволенням там побродила . Той краєвид прямо як якийсь кадр зфільму . А ви під водопадом сиділи ? такий масаж що аж купальники злітали :grin: то ми одноюрукою їх тримали а іншою за каміння трималися .
Vika Офлайн


 

Re: Мандруємо Україною

Повідомлення ЗІрка » 08 червня 2011, 14:48

і ми були в ниркові (з малим в животику)))
але в водоспад не полізли - мені був зазимний, бррррр
Фотки | +
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Мандруємо Україною

Повідомлення ЗІрка » 08 червня 2011, 14:53

а ще до заміжжя була в Шацьку, дикий відпочинок :crazy: в гуртожитку з дешевими кімнатами без душу і з смердячою водою... до Світязя йшли не дійшли-вперлися в білоруський кордон :shock: але купалися в двох озерах і взагалі весело та безтурботно провели час (хоть і тільки 3 дні((()
Фото | +
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Мандруємо Україною

Повідомлення Yummy mummy » 10 червня 2011, 23:43

Вчора вперше побувала в Кременці :clapping: ,до того чула багато хорошого про це містечко,багато цікавого розказував дідусь,там виріс мій тато і багато знайомих живуть в Кременці...Але я навіть не думала наскільки гарне це місто :гуд: ,я була приємно вражена,я влюбилася і знову хочу в Кременець :heart: ...
А найбільш вражає краєвид з гори,все місто як на долоні....
Зображення

| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

П.С. Іду я відмічатися по всіх темах ;-) -і хвалитись і жалітись буду,і як ми слінгували цілий день, і про святі місця напишу,може й ще шось згадаю :? ...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Мандруємо Україною

Повідомлення Yummy mummy » 11 червня 2011, 00:23

Ще ми їздили на джерело св.Анни,також дуже сподобалося, тихо,спокійно,без метушні,відчули душевний спокій :-| .....
А вода холоднюча,думаю яку то силу волі треба мати щоб залізти туди з головою...
Зображення
Зображення
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Карпати

Повідомлення mari » 09 листопада 2011, 02:05

А ви були в цих парках? Як там?


Китаївська пустинь – неймовірний парк, який розташований в Голосіївському районі Києва на території православного монастиря. Довгий час територія монастиря була закритою, а сьогодні будь-який охочий може відвідати парк, насолодившись чудовою природою, дивовижним спокоєм та майже дикою природою. На території монастиря розташовано декілька невеличких озер, навколо яких протоптані вузенькі стежечки. Природа тут майже недоторканна – то ж якщо хочете погуляти – варто вдягнути зручне взуття.
Як доїхати в Китаїво?

від м. Либідська – автобус №52

від Києво-Печерської Лаври, через м. Печерська, м. Дружби Народів та Московську площу – маршрутка №470

Качанівка – один з найкрасивіших прикладів садово-паркової архітектури в Україні. Парк розташовано в Чернігівській області, а отже киянам доїхати сюди буде не важко. На території – величезний парк та графська садиба 18ст. Сьогдні в самій садибі розташовано невеличкий готель, то ж якщо дуже захочеться – можна залишитись прямо тут на ніч.
Як доїхати до Качанівки? Власне авто дуже допоможе (парк знаходиться 160 км. від Києва), їхати по трассі Н07, через с. Охиньки.


Феофанія – парк, який розташовано на території неймовірного Свято-Пантелеймонівського собору. На території парку розташовано декілька ставків. Охайні дорічки дуже підходять для сімейного катання на велосипедах!
Як потрапити в парк Феофанія?
від м. Університут, м. Печерська та Дружби Народів – маршрутка №584

Софіївка – дендропарк в м. Умань. Це чи не найромантичніший парк в Україні, зведений та подарований свого часу графом Потоцьким його дружині Софії. Якщо це не були тут зі своєю коханою людиною – неодмінно вирушіть сюди на золоту осінь! Водоспади, канали, озера та доріжки для гуляння. + Зараз в Умані катаються на сигвеях – неймовірне задоволення! Всім раджу! :)
Як доїхати до Умані?

Від центрального київського автовокзалу – маршрутки та автобуси, які прямують у напрямку м. Умань.



Дендропарк «Олександрія» (м. Біла Церква) – найбільший і найстаріший дендропарк України, заснований 1788 року. Чудове місце для відпочинку та прогулянки всією родиною.
Як доїхати до Олександрії?

Маршрутки на Білу Церкву відправляються з Ж/Д вокзалу в Києві (метро "Вокзальна"), з м. "Либідська, з Одеської площі (навпроти Магелану). Дорога з Києва до Білої Церкви триватиме 1,5 - 2 години

(Інфо з сайту Сімейний клуб)
Сайт:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Мандруємо Україною

Повідомлення mari » 11 листопада 2011, 23:14

А ви були в цих цікавих місцях КИЄВА?
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Щось я ще ні :omg:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron