Глобальні оголошення!



Ночівля з дитиною в палатці

Модератор: taranjka

Re: Ночівля з дитиною в палатці

Повідомлення Dashko » 28 червня 2012, 12:56

Сашкі, а чого лампа не зручна? Я завжди шкодую, що не маю такої :confused:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Ночівля з дитиною в палатці

Повідомлення yultsya » 28 червня 2012, 15:16

Ми минулого року у вересні були в Криму з палатками.Моїй Вероніці тоді було 1.5роки, Магдалені 1 рік.Це про питання з якого віку.А якщо загалом, то з того, з якого мама сама готова)))
Теж вважаю,що карімата достатньо. Спальники теж зчіплювали, але оскільки дитина навіть дома розкривалася, то і там вона так спала. Я її часто вдягала, але дарма, бо реально було жарко.Взагалі різні ночі були - то дуже жарко, то досить холодно - не вгадаєш...Туалетом був горшок маленький такий, бо ми його і в поїзді використовували.

Natalinda,щодо труднощів, то якихось серйозних то не було,але для мене,як чесно, було просто суцільною трудністю весь час перебування в палатці з дитиною.Раніше ми регулярно всюди їздили палатками, але до життя з дитиною там я таки не була готова,певне більше морально.Просто або переоцінила можливості дитини і недооцінила свої(((( Хоча цього року знову їду)))))Тепер я точно знаю, як все буде і готова до цього. Може б і ви десь на нічки дві в ліс найблищий вибрались,щоб просто зрозуміти як то може бути....
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Ночівля з дитиною в палатці

Повідомлення Sawwku » 28 червня 2012, 20:38

Dashko написав:Сашкі, а чого лампа не зручна? Я завжди шкодую, що не маю такої :confused:

сама не можу пояснити чому
так хотіла її, аж пищала. таки купили, а вона не виправдала моїх писків
правда, якщо нема вогниша, то ввечері на столі це дуже класна штука. але я більше за вогонь (ну хоча б свічку)
а в палатці ми вічно точемося об той фонар довбешками. (об "налобєшний" ліхтарик теж, але та зараза хоч не так болить)
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Питання до знаючих

Повідомлення Sms » 15 липня 2014, 13:56

Дівчатка, збираюсь з малою на відпочинок з палатками на 5 днів. Погоду обіцяють вдалу. Можливо буде 1 день дощ. Будемо біля води. На що звернути увагу? Що взяти дитині з собою з одягу, іграшок? Яку аптечку скласти? Мамусі - подорожуючи з досвідом такого відпочинку, чекаю ваших порад.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Ночівля з дитиною в палатці

Повідомлення mari » 16 липня 2014, 09:35

Я маю тільки 2 разовий досвід ночівлі в палатках взагалі, і 1 з них з донькою.
На мою думку, слід звернути увагу на :1. комарів і інші кусячо-летючі .(від ос помагає розмочений валідол на укус, від комарів- розрізаний лимон з вставленою гвоздикою(приправа така), і т.і.
2. світло в палатці (мені подобається кругла мала таблетка лампочка на батарейках на яку натискаєш і вона включається).
Одяг різний- погода змінюється незалежно від опису синоптиків. Вночі часто холодно та під ранок в палатці. Плєд теплий.
СПФ крем від сонця.Панамку.Дощовик.Гумові чоботи.
Іграшки цікаві-розмальовки, бульки, ляльки, те , що любить.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ночівля з дитиною в палатці

Повідомлення taranjka » 16 липня 2014, 13:04

багато разів жили в наметі. нічого особливого діти не потребували. одяг\їжа\іграшки - на свій розсуд.спати зручно було в дитячому спальнику, який застібається на плечах. ну і ми брали вставку з горшка, коли дощ був то діло "робилося" в тамбурі.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ночівля з дитиною в палатці

Повідомлення Natalinda » 16 липня 2014, 13:16

Sms а здай точку де така класна погода, бо в Шацьку короткочасні дощі.
З того що я була - то навіть не знаю що аж таке підказати. Актуальні для Вас ліки - типу як є схильність до отиту - то краплі вушні, ну і так далі.
МИ їздимо машиною - то я сильно не набираю, як не дай Бог температура то на газ і додому.
А так - все що тре нащодень) одежки, їжа, іграшки
В тебе Дашенька світленька то креми для загару, щоб не згоріла, бо у воді сонечко ще більше пече
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ночівля з дитиною в палатці

Повідомлення гра з вогнем » 05 червня 2017, 16:34

А чому палатка вранці зсередини мокра і капає :crazy: :crazy: :crazy: ? Це завжди так чи залежить від погоди?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Ночівля з дитиною в палатці

Повідомлення taranjka » 05 червня 2017, 21:52

гра з вогнем то може бути конденсат - ви надихали. В нас так було один раз, коли ми забули і не лишили відкритими провітрювачки, які вверху на палатці.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ночівля з дитиною в палатці

Повідомлення Ljusinda » 29 червня 2017, 21:37

гра з вогнем написав:А чому палатка вранці зсередини мокра і капає :crazy: :crazy: :crazy: ? Це завжди так чи залежить від погоди?

Мабуть поганий у Вас намет. У нас 4-х місний намет і на кожні два місця є додаткова кімната з москітною сіткою, у нас ніколи, нічого не капало :yes: . Друзі їздили з дитиною 4 роки, їм все сподобалося.
Приєднані файли
Палатка четырехместная Tramp Brest 4 зеленая - купить в Киеве, цена 8 109 грн, доставка по Киеву и Украине, фото и отзывы  Интернет-магазин Terrasport.ua — Яндекс.Браузер.jpg
Фото з інтернету,наша дуже схожа на неї. Це не реклама, бо я не пам'ятаю назви виробника.
Палатка четырехместная Tramp Brest 4 зеленая - купить в Киеве, цена 8 109 грн, доставка по Киеву и Украине, фото и отзывы Интернет-магазин Terrasport.ua — Яндекс.Браузер.jpg (78.19 Кб) Переглянуто 3574 разів
Ljusinda Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 12 травня 2017, 09:39
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: два хлопчики,найкращі в світі

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість