Глобальні оголошення!



Ночівля з дитиною в палатці

Модератор: taranjka

Ночівля з дитиною в палатці

Повідомлення Sawwku » 16 березня 2011, 12:21

а з якого віку ви б взяли з собою дитину, так щоб всі спали в палатці хоч одну ніч?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: ночівля дитини в палатці

Повідомлення flower » 16 березня 2011, 12:27

В 2 або 3 рочки я думаю можна би було. Минулого року їздили в Смигу то наші друзі з 3х річним малим були, правда спали вони не в палатці і навіть не в фургончику, який ми взяли з собою спеціально для них, де було 2пальне ліжко, а в своїй машині бо малий хотів саме там і саме шоб тато біля нього був :)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Ночівля з дитиною в палатці

Повідомлення Перлинка » 16 березня 2011, 12:40

Якби я це часто практикувала,мається на увазі походи,то наважилась би з піврічною дитиною,не бачу в палатці нічого загрозливого,головне ,щоб не холодно,і не багато комарів.І щоб машина під боком ,на крайняк,а не так шо тебе привезли скинули і лишили в лісі.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ночівля з дитиною в палатці

Повідомлення happymami » 16 березня 2011, 13:11

Перлинка написав:головне ,щоб не холодно,і не багато комарів.І щоб машина під боком ,на крайняк,а не так шо тебе привезли скинули і лишили в лісі.

підписуюся під кожним словом ;-) . Багато чого ще залежить від дитини. Старшій я вперше намет показала в 5 років. А найменшому - в 3 місяці. Такшо, раз на раз не приходиться ;-) . Крім того все залежить ще й від самого намету. На скільки він продувається, на скільки промокає, на скільки зручно в ньому вести побут, чи високий, чи низький. чи не душний. Бачила такий намет, в якому не те що з дитиною - там народжувати можна - на стільки всякі зручності в ньому є :grin: .
Але однозначно все залежить, як і каже Перлинка, лише від того, чи раніше була практика і без дітей жити в наметі. Ну і від самої дитинки звичайно ж. Не бачу нічого поганого в житті дітей в наметі. Єдиний страх - зимна земля і комарі, плюс відсутність туалетів-ванн. Решта все - як в квартирі ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ночівля з дитиною в палатці

Повідомлення taranjka » 16 березня 2011, 13:37

наша малеча 3 дні жила з нами в наметі, коли їй було 9 місяців. були на фесті. всьо гуд. але в нас дитьо звикле ночувати в різних місцях. :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ночівля з дитиною в палатці

Повідомлення Sawwku » 16 березня 2011, 13:49

дякую, дівчата!!! :kiss: :kiss: :kiss: і особливо від мого чоловіка :kiss: :kiss: :kiss: . він каже, що нехай потеплішає, почнемо привчати малу жити не тільки в квартирі. а я впиратися почала, мол вона ще замаленька буде. але то і справді, що якщо зробити належні умови, то нема ніякої різниці де спати!
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Ночівля з дитиною в палатці

Повідомлення Natalinda » 17 березня 2011, 01:45

happymami написав:Єдиний страх - зимна земля

Ми для цього надувний матрас придбали)))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ночівля з дитиною в палатці

Повідомлення Marichka » 19 березня 2011, 17:53

Під матрас фульгу якусь,бо все одно тягне.Ми так в Криму відпочивали два роки з чоловіком.Були знайомі з дитиною одну ніч,6міс йому,то засоплявся маленький,може тому,що вдень дуже жарко,а вночі дуже холодно.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Ночівля з дитиною в палатці

Повідомлення happymami » 23 жовтня 2011, 00:46

Німецькі солдати мають спеціальні розкладушки до наметів. Вони такі, як і звичайні розкладушки, але нижчі і складаються краще, ніж колишні совєтські ;-) . Зато як же на них тепло :-| . Набагато тепліше, ніж спати навіть на надувастіку. Правда, це не стосується теплих червнево-липневих ночей. А от на серпень-жовтень - ідеальні для рибаків, просто туристів та мамусь з дітками. Правда, не знаю, чи тв Терні такі можна десь купити. Бачила лише раз. Але реально на підвищенні спати набагато тепліше, ніж на землі. Бо таки зимне повітря навіть по теплій землі троха продуває, коли ночі вже осінні
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ночівля з дитиною в палатці

Повідомлення taranjka » 23 жовтня 2011, 15:21

скільки разів ночувала в наметі, ніколи не було зимно від землі. достатньо звичайного каремату :? а матрас....
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей