Глобальні оголошення!



Плануємо на море

Модератор: taranjka

Re: Плануємо на море

Повідомлення TaniaPicaSSo » 07 червня 2017, 09:31

Плануємо десь в кінці літа поїхати на якесь українське море, але ще нічого не спланували. Почуваюсь досить розгублено. Не знаю, куди краще їхати.
А зорієнтуйте по цінах на житло, що є дорого, що дешево. Бо мені зараз так важко зорієнтуватись.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Плануємо на море

Повідомлення TaniaPicaSSo » 11 червня 2017, 01:25

Хтось відпочивав в самій Одесі? Цікаво, чи можна назвати відпочинок там повноцінним відпочинком на морі. Пляжі там є і багато, але наскільки там чисто, яка вода. Чи суттєво брудніша за воду десь в Затоці, наприклад, чи інших приморських селах.
Буду вдячна, якщо хтось підкаже.
А ще скажіть, чи не ризиковано їхати на початку вересня? Хочеться так, щоб була вже не шалена спека, але щоб і море ще тепле було.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Плануємо на море

Повідомлення sky » 11 червня 2017, 08:29

Ми два рази їздили в Лазурне на початку вересня і постійно дощі, ранки вже досить холодні, цього року ідемо в липні!
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Плануємо на море

Повідомлення vikilandi » 11 червня 2017, 17:55

Я відпочила в самій Одесі на Совіньоні на початку вересня. Тоді вперше занурилась у воду, пірнувши із пристані, то так швидко я ще не плавала як тоді. Вода вже була досить холодна. Але варто памятати, що саме у вересні повітря найбільш насичене йодом, бо вже починають розкладатися водорослі. А покупатися можна і у басейнах біля пансіонатів, яких на одеських пляжах вистачає. А ще мені подобалось, що вже спокій і тиша, людей було досить мало.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Плануємо на море

Повідомлення кcuxa » 11 червня 2017, 19:01

Ми відпочивали в середині серпня в Скадовську, то ввечері вода була досить холодна.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Плануємо на море

Повідомлення TattyMummy » 11 червня 2017, 19:40

Хто куди їздив в Болгарію? Цікавлять пляжі не дуже переповнені людьми.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Плануємо на море

Повідомлення mariana » 12 червня 2017, 01:33

TaniaPicaSSo я була на відпочинку в самій Одесі, мені сподобалося, Одеса гарне цікаве місто, є куди піти погуляти і на що подивитися. Ми тоді ходили на пляж Отрада, там була досить чиста вода, навіть мені було дивно, але то було вже трохи давненько, не знаю яка зараз там ситуація. Ну і тоді в мене ще дітей не було, була можливість багато ходити, гуляти, взагалі місто це дуже полюбила, воно мені якесь особливе, має свій неповторний шарм.
Стосовно відпочинку восени, в мене подруга в Одесі живе, то розказувала що минулого року купалися до 20-х чисел вересня, але тоді і вересень був надзвичайно теплий, так що не вгадаєш з погодою.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Плануємо на море

Повідомлення nelly » 13 червня 2017, 17:28

Одeса—гарнe туристичнe місто, а пляжі бee. Була давно років з 10назад, алe вода і пляжі були брудні. Можливо маю з чим порівняти, алe в Одeсу з дітьми самe для купання нe іхала б. :pardon:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Плануємо на море

Повідомлення krapk@ » 15 червня 2017, 22:43

нам радили таке місце (Затока Арго), причому точно знаю що мама була з сином 4 рочки і знову планують туда.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Плануємо на море

Повідомлення Olyana » 16 червня 2017, 14:26

krapk@ написав:нам радили таке місце (Затока Арго), причому точно знаю що мама була з сином 4 рочки і знову планують туда.

ой не знаю... погуглила і фото і відгуки не порадували ((((( а хто що чув за море у Кароліно Бугаз?????? чи все ж краще їхати в Болгарію????? гроші по ходу і дорога та сама....
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей