Глобальні оголошення!



Плануємо на море

Модератор: taranjka

Re: Плануємо на море

Повідомлення Marta » 11 квітня 2011, 15:19

Oksana написав:Ну, так. Ми просто вже давно маємо, а цього року вклеїла фотки малих туди, щоб лишніх проблем не було...

Розкажи мені ще за дітей, просто фотки вклела? ніяких більше документів не потрібно на дітей?

Бо в мене загранпаспорт є давно, ще якраз 3 роки дійсний, чоловік якраз має в травні свій забрати, а от з дитиною як, то я щось не взнавала.(
Marta Офлайн


 

Re: Плануємо на море

Повідомлення Marta » 11 квітня 2011, 15:19

Oksana написав:яким відпочинок вклався в 1000 у.е. приблизно

то на скільки чоловік і де? в Турції?
Marta Офлайн


 

Re: Плануємо на море

Повідомлення Перлинка » 11 квітня 2011, 15:23

Marta написав:
Oksana написав:яким відпочинок вклався в 1000 у.е. приблизно

то на скільки чоловік і де? в Турції?


і якого рівня готель?і без своїх кишенькових витрат,чи лиш путівки та дорога?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Плануємо на море

Повідомлення taranjka » 11 квітня 2011, 15:25

Marta написав:
Oksana написав:Ну, так. Ми просто вже давно маємо, а цього року вклеїла фотки малих туди, щоб лишніх проблем не було...

Розкажи мені ще за дітей, просто фотки вклела? ніяких більше документів не потрібно на дітей?

Бо в мене загранпаспорт є давно, ще якраз 3 роки дійсний, чоловік якраз має в травні свій забрати, а от з дитиною як, то я щось не взнавала.(

треба фото дитини (не обовзково, але бажано), свідоцтво про народження і паспорт одного з батьків, кому вписувати будуть
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Плануємо на море

Повідомлення Oksana » 11 квітня 2011, 15:25

ну от поки більше по Єгипту мала знайомих, але і в Турції також. Але Турція по такій ціна, то вроді гарячі путівки були... Але цікавлюсь...цікавлюсь...по всіх знайомих, то як тільки хтось щось свисне, то зразу відпишусь тут.
А про малих, то так, тре піти в ОВІР і там здати паспорта і документи на вклеювання фотографії. Мені за два тижні повернули вже готове. Вклеювати можна лише в один з паспортів. ТОбто чи мами чи батька, немає різниці, якщо будете їхати разом. Головне, щоб було хоча б в когось. Ми вклеювати лише мені, щоб не платити за два паспорта. Немає смислу.
Взагалі, рахується що діток до 5 років вклеювати не конче, але рекомендують, щоб менше придирались на кордоні. Бо кажуть що багато зараз діток вивозять нелегально, то можуть причепитись, а можуть і ні. ТО я вирішила для збереження нервів таки то зробити. Вроді коштує за один паспорт 60 з хвостиком гривень
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Плануємо на море

Повідомлення Oksana » 11 квітня 2011, 15:29

а, і ще, немає значення скількох дітей вписувати. ТОбто так як мені треба було двох, то ціна від того не міняється. Тих самих 60 з хвостиком. Тобто платиться за кількість паспортів куди вписується, а не за кількість дітей.
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Плануємо на море

Повідомлення mariana » 11 квітня 2011, 15:31

Що я вам дівчата скажу за ті путівки за 300 дол.їздили мої знайомі кілька раз(в Туреччину). Значить так,треба враховувати що то на 7 днів і не більше, переважно по системі все включено, але!! готельчики так собі, з малою територією,да 2-3 лінії від пляжу, якщо є пляж то може бути не дуже чиста вода. То можна їхати молодим неодруженим.які хочуть розважатися, ходити по нічним клубам, в готелі тільки спати і їсти. Нормальний готель НІКОЛИ такої знижки не зробить. принаймі в останні роки так було,може в 2004-2007 щось можна було знайти за таку ціну, зараз однозначно думаю що ні. І ще, в турагенціях не дуже хочуть (навіть якщо є) пропонувати ті дешевші варіанти,бо вони мають з того відсоток,і відповідно їм краще вам продати тур дорожчий. Найдешевші тури в Туреччину то Аланья, ну але мені там зовсім не подобається, то як в Криму на пляжі,переважно російський контінгент.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Плануємо на море

Повідомлення Перлинка » 11 квітня 2011, 15:32

Ксюха,а ми там з Мартою тебе питали на скількох чоловік 1000 у.о,і чи це без кишенькових грошей ,і на скільки зірок готель?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Плануємо на море

Повідомлення Перлинка » 11 квітня 2011, 15:34

[quote="mariana" І ще, в турагенціях не дуже хочуть (навіть якщо є) пропонувати ті дешевші варіанти,бо вони мають з того відсоток,і відповідно їм краще вам продати тур дорожчий.[/quote]

Я це також чула,тому мені минулого року порадили дівчину ,яка може реально вигідний підбраати,но ми так і не звкртались.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Плануємо на море

Повідомлення Oksana » 11 квітня 2011, 15:36

Недодивилась :oops:
та 4-5 вроді зірок, готель на 4, 5 зірок. Чоловік або двоє дорослих, або двоє дорослих і одна дитинка. ТО з таких що згадала вже, і що часто подорожують. Але повторююсь ще раз, то точні ціни по Єгипту, по Турції невпевнена, але вроді одні також їздили по такій ціні, і з двома дітками. Але брали гарячу путівку, тобто сьогодні взяли, завтра вилетіли. Система все включено, однозначно.Лишились всі задоволені. Але знаю точно, що гаряча путівка тоді браась не просто в агенції, а через знайому в агенції, тобто знади, що не підставлять і що гарантують все що обіцяли...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

cron