Глобальні оголошення!



Плануємо на море

Модератор: taranjka

Плануємо на море

Повідомлення Oksana » 15 березня 2011, 16:17

дівчата, а мене от ще море цікавить... Думла про Єгипет, ну але тепер відпадає. Турція? Щось чула про те, що знімуть там систему все включино, ніхто не в курсі чи то так? Крим? А хтось знає чисті якісь санаторії там, чи щось таке? Щоб і море і пляж чистенькі, і без того щоб один одному на голові лежали? А Болгарія? Хтось, щось про неї знає? Чи може ще якісь варіанти хороші є?
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Балачки: ні про що і про все 2

Повідомлення Marta » 15 березня 2011, 17:11

Oksana написав:дівчата, а мене от ще море цікавить... Думла про Єгипет, ну але тепер відпадає. Турція? Щось чула про те, що знімуть там систему все включино, ніхто не в курсі чи то так? Крим? А хтось знає чисті якісь санаторії там, чи щось таке? Щоб і море і пляж чистенькі, і без того щоб один одному на голові лежали? А Болгарія? Хтось, щось про неї знає? Чи може ще якісь варіанти хороші є?


Та в мене це вже думка номер 1 скоро буде....
Рию по нету, то хто як каже- Болгарію не хвалять, кажуть, самий останній варіант.


А так найкраще ніби поки для мене Турція, хоча й там не були поки, все включено, щоб для діток були умови.
Будемо шукати.
Marta Офлайн


 

Re: Балачки: ні про що і про все 2

Повідомлення Oksana » 15 березня 2011, 17:35

Дякую, Марта!!! В мене зараз це також питання, яке весь час висить на голові ;-)
так от мене цікавить чи дійсно в Турції хочуть зняти систему все включено? Бо я так, тільки краєм вуха чула, а якби зібралась туди, то хіба щоб дійсно було все включено... :?
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Балачки: ні про що і про все 2

Повідомлення mariana » 15 березня 2011, 20:59

Дівчата , за ті гроші що пропонують відпочинок в Україні ви однозначно відпочинете десь закордоном набагато комфортніше! Я кілька раз бувала закордоном і у нас то чесно не знаю навіть з чим порівнювати...в Україні завжди в Крим ,то ще якщо зробити скидку на природу чарівну яка там є то можна перетерпіти ті умови,в приватному секторі хіба щось по середніх грошах можна знайти. про бази відпочинку взагалі мовчу.бо ціни там - ОГО!!! Але з дітьми не знаю як на південне узбережжя їхати.там галька всюди і чи комфортно вам буде?? Одного разу попала в Затоку - ну жах повний!Море брудне,отака собі всюди совдепія. Раджу на літо Турцію,але не на липень-серпень.бо там доволі жарко. І якщо регіон - то Бодрум,Мармарис,або Фетхіє.там Єгейське море а не Середземне,дуже м"який клімат,навкруги гори,соснові ліси...одним словом краса!! В червні були в Єгипті- то дуже жарко!!!! а Болгарія - то завжди непоганий економ варіант,хоч ще самі там не були.але було багато знайомих. там навіть можна самому винайняти котедж за зовсім недорогу ціну,і харчування там дешеве.правда переїзд автобусом дуже довгий,хіба авіа(але авіа дорогувато..).
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Плануємо на море

Повідомлення Oksana » 15 березня 2011, 22:31

Так от я через це і хочу кудись за кордон. Бо гроші ті самі, а умови проживання, харчування і чистота не порівняти. Хоч ніколи ще не їздила, але зі всіх розмов знайомих, то таке склалось враження. А на наших морях була, в різних областях. То що сказати. За дівки і без дітей нормально, бо що мені потрібно було. Море є, фрукти продають, сонечко гріє, та й вже добре. А з дітьми питання чистоти і безпеки (бите скло і т.і.) стоїть на першому місці...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Плануємо на море

Повідомлення Yummy mummy » 16 березня 2011, 01:29

В Турції дуже класно,але дуже жарко,були в липні,можна було здуріти...З малим би не ризикнула,бо рально не має чим дихати,ящо їхати з дітками то напевно не літом...
Чула позитивні відгуки за Хорватію,казали гарно,чистенько,і ціни помірні...Правда сама ще не цікавилася...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Плануємо на море

Повідомлення Перлинка » 16 березня 2011, 01:49

Я зі своїм кагалом за кордон боюсь,та й певно дорого вийде,на кожну дитину треба купувати квиток в літаку,на руках не можна тримати,також чула ,що турки починають відмовлятись від all inclusive,бо наші їдуть і топчуть там як коні ,а їм це неокупається.Подрузі восени в оксамитовий сезон обійшлось з 2-ма дітьми в 3000 у.о,правда готель хороший,але вони всеодно не задоволені ні сервісом ні якістю відпочинку.
Значною мірою й тому ,що з малими дітьми відпочинок,то не зовсім відпочинок.

Може я така ,що не вмію бачити зорі в калабанях,кілька днів тому з чоловіком говорили на цю тему і таки зупинились на Криму(якби без дітей,то однозначно б за кордон).Але згадати Крим і його сервіс детальніше,то й туди не хочеться :istereka:,щоправда відпочивала там колись в готелі по 250 у.о за добу ,то там таки сервіс був :tipok: ,але за межами готелю самі знаєте як :mrgreen: .Поїздом не хочу,машиною така довга дорога з дітьми ще й як в жару :scare: .От за кордон добре що літаком швиденько.А в Крим я б і маму з собою взяла ,щоб мені з дітками помогла і своєю машиною,коли вже на місці прикольніше ,бо можна покататись по південному берегу ,там завжди є шо подивитись,навіть ,якщо здається,що вже все бачив.
На шару,звісно,я бне перебирала,тільки не хочеться потратитись і задовбатись від такого "задоволення".
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Плануємо на море

Повідомлення Marta » 16 березня 2011, 02:32

Перлинка написав:Поїздом не хочу,машиною така довга дорога з дітьми ще й як в жару .От за кордон добре що літаком швиденько.А в Крим я б і маму з собою взяла ,щоб мені з дітками помогла і своєю машиною,коли вже на місці прикольніше ,бо можна покататись по південному берегу ,там завжди є шо подивитись,навіть ,якщо здається,що вже все бачив.

Ну бачиш, а я навпаки- як без дітей-то Крим машиною постійно їздили. А з дитиною я таку дорогу навіть не хочу уявляти (сама чуть коньки не відкинула від жари, а ще 15-16 год в машині, а ще не дай Бог, як в нас, посеред степу в обідню пору машина поломалася, та ще й так, що викликали евакуатор, і ще 5 год ремонтувалися... :scare: ), так що дорога машиною-відпадає для мене однозначно.
Поїзд-аналогічно-не хочу. Хоча нормальніший варіант, до речі.
Крим, кажу, для діток рекомендують Євпаторію і Саке, бо південний берег-там галька, не знаю, чи з дітками було б зручно. І море не таке мілке і тепле. Хоча красиво, звичайно.
Я шось настроїлась на літак і на готель з всіма умовами для діток, і просто вже самій Крим надоїв до чортиків, але треба шукати різні варіанти...
Marta Офлайн


 

Re: Плануємо на море

Повідомлення Перлинка » 16 березня 2011, 09:41

Marta написав: А з дитиною я таку дорогу навіть не хочу уявляти (сама чуть коньки не відкинула від жари, а ще 15-16 год в машині, а ще не дай Бог, як в нас, посеред степу в обідню пору машина поломалася, та ще й так, що викликали евакуатор, і ще 5 год ремонтувалися... :scare: ), так що дорога машиною-відпадає для мене однозначно.

Я їхала і поїздом і машиною,правда коли поїздом -то була спека,а машиною кльова щадяща погода ,тому в мене з поїздом гірші асоціації .Але дякую ,що й таку картинку змалювала,тепер взагалі нікуди не хочеться :lol: ,краще тоді в Карпати ,чи на якусь хорошу турбазу на березі однієї з тутешніх річок чи озер.
Я взагалі то до комфорту не дуже вибаглива,але якщо плачу гроші за комфорт,то хочу його отримати.Хоча з хорошою компанією відпочинок в лісі в палатці ,чи в якомусь покоцаному деревяному будиночку може вдатись набагато краще ніж в дорогому готелі.
І з однією дитиною то не те шо з трьома та ще й такою мацьопкою.Але дуже хочемо ,бо на морі вже 2 роки не були.Правда минулорічний відпочинок на турбазі на Дністрі нам також не вдався,по грошам вийшло чуть лі не як в Турції ,а комфорт та сервіс не те що погані,їх просто не було.Мене підбила подруга ,вона живе не далеко ,казала там так кльово гарна турбаза,всі умови ,не годують ,але є пристойна кафешка .Шо вам сказати ,та кафешка то просто якийсь жах,в меню 3 дні один і то й же борщ(тобто не свіжий),персонал офіціантки повари та бармени на ранок забухані,їсти нічого нема,добре що взяла з собою сухі сніданки та молоко в пакетах,хоч подруга мене запевнила,що вони відкриваютья о 10 год ранку,але я перестрахувалась.На обід вони вже шось варганили а щовечора доводилось брати шашлики чи костіцу, інакше б лишились голодні ,хоч я їх люблю але то також було занадто.Люди вчені всі їхали зі своїм хавчиком,я просто не поняла прикол ,що на відносно нову турбазу тіпа з євроремонтом та умовами треба брати повну торбу харчів і мастити зранку бутерброди.На то й холодильник в номері був.Але ми в ту глухомань приїхали не на своїй машині,а на таксі,так що навіть не мали можливості зїздити в районний центр за продуктами.Короче планували посидіти довше,але довелось просто звідти тікати.Єдине що було хороше-то теплесенька і чиста водичка в Дністрі на той момент.
Подруга приїхала на вихідні з ночівкою і також плювалась ,казала що зі сторони їй все видавалось зовсім не таким .

Ага ,і ще територію,пляж,столики з посудою та недоїдками після нічних пянок починали прибирати лиш в 11 годині ранку,ми виходили з номеру о 8 ранку,то до того часу було таке враження ,що знаходимось десь на свалці.
Востаннє редагувалось Перлинка в 16 березня 2011, 10:26, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Плануємо на море

Повідомлення flower » 16 березня 2011, 10:24

Незнаю чого ви так проти поїздки на машині, якшо є кондиціонер то це самий кращий спосіб добирання в Крим, вечері виїхали, вранці чи в обід вже там. А поїздом можу собі уявити :crazy: . Ми вже 2 роки підряд їздили в одне й те саме місце, де немає дискотек і т.д. Це село де можна купити домашніх нектаринок і персиків, помідорів і т.д. Хоч там не пісочок та відпочиваючих з дітьми там дуже багато, бо там спокійно та як на мене чисто. Вперше як ми поїхали то про нього ше так не знали і людей взагалі мало було, вдруге набагато більше та по головах не ходили. До моря від 3х до 5ти хв іти. Ціна залежить в якій полосі живеш і чи з видом на море балкон. Кімнати нормальні, ліжко, шафа, телевізор, кондиціонер, туалет і душ. На 1му поверсі як тільки заходиш спільна кухня де ми і готували їсти, далі сходи і номера, таке там планування всюди. Я тоже думала шо за ті гроші можна зїздити за кордон, та цього року ціни на путьовки були і не такі вже дешеві, а ми стільки не потратили, хоч невідмовляли собі нівчому, кожен день фрукти, вино.... На це літо море нам не світить так як появиться малеча, а вот в Карпати ми всетаки збираємось, наші друзі теж їздили коли малому був 1 місяць, я надіюсь шо і ми зможемо вибратись.
Востаннє редагувалось flower в 16 березня 2011, 10:42, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей